Hoovilahingute kolmas voor algab Lõuna-Austraalias ja Tweed Headsis. Mängus on võistluses püsimine.
Francisca kohtub Cristóbali piinajaga. Raimundo palub Mauriciolt teenet. Onésimo räägib Doloresele tõtt.
Yildizi saabumisega on Cagatay plaanil kriips peal. Yildiz on kindel, et ei andesta Kumrule ega Cagatayle kunagi. Ender on segaduses, sest ta ei tea, kelle poole hoida. Yildiz korraldab Cagatayle üllatuseks abieluvannete uuendamise tseremoonia. Purunenud südamega Kumru haub uue plaani, kasutades selleks ära Ömerit.
Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cashi tulevik on ebakindel.
Emiril on Tarikule tööalane pakkumine. Ozan ei suuda Zeynepit unustada ja kutsub neiu kohtamisele. Nihan otsustab Kemali juurde tööle minna, Kemal kutsub Asu oma vanematekoju õhtusöögile.
Andres on Kertu peale pahane, kuid oma ettepanekust ei tagane. Indrek jagab Kadriga muret Mari pärast. Siiri teeb Urmasega lõpu ja on sihikule võtnud Andrese. Lapsed sõidavad Haapsalust tagasi koju. Eva on Sirje majas võimu võtnud.
Nate ja Serena katsetavad oma sõpruse piire. Chuck ei suuda unustada naist, keda isa haual nägi. Jenny on nõus Damieniga tähtsale õhtusöögile minema, teadmata, et Damien vajab teda uimastite vahendamiseks. Vanessa ja Dan üritavad pärast Dani armuavaldust kohmetusest üle saada. Rufus naaseb suusapuhkuselt ja väldib Lilyt.
Lorenz Huber saab nii häid kui halbu uudiseid. Ta saab teada, et temast saab vanaisa, kuid talu ähvardab pankrotistumine. Potentsiaalne lahendus võib taas tuua päevakorda kohtuasja.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
20-aastane Kerstin on alles oma poisist lahkuminekust löödud, kui kaotab ka oma vanaema, kes teda vanemate surmast saadik kasvatanud oli. Neiul kaob pind jalge alt ja ta seisab esimest korda üksinda silmitsi paljude eluliste probleemidega. Kõige raskemal hetkel ilmutab vanaema ennast teispoolsusest, andes unenägudes õpetusi ja juhiseid, kuidas asjad laabuma panna.
Õhtu!* H6:E126
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Käes on pensionär Marie suur päev, mil ta kohtub oma unistuste mehe, 57-a rastafari poeedi Devoniga. Hotelli saabub 21-a sõjaväetehnik Janine, kes paneb kõigepealt ülemkelner Fredi kätekõverdusi tegema. Tuleb ka 26-a talunik Griff, kelle omapärane hääl on ta tutvumistel ebakindlaks muutnud.
Felicity ütleb Tane’ile, mida ta asjadest arvab. Cash vihastab Edeni peale. Kas Justin suudab kodutu Marilyni minema ajada?
Nihanil ja Asul tekib lahkarvamusi sisekujunduse osas. Emir kutsub Kemali enda juurde ärikohtumisele, et talle üllatus teha. Kemali perekond on Asust võlutud, kui neiu nende juurde õhtusöögile tuleb.
Tüdrukud on šokis, kui võistlustulle astub veel kaheksa naist. Roositseremoonial on palju murtud südameid, sest Matt saadab koju kõige rohkem osalejaid kogu saate ajaloos.
Villanelle'i olukord paistab trööstitu; Eve sõlmib vana tuttavaga ohtliku kokkuleppe.
Sõbrad H4:E10
Ross ei tea, kas kohtuda edasi tüdrukuga, kelle juurde tuleb 2,5 tundi rongiga sõita.
Sõbrad H4:E11
Phoebe'i vend palub tal kanda oma uue naise last. Kas surrogaatemaks hakkamine on ahvatlev mõte?
Vaatame üle hetked, mis on pakkunud mahlakat tausta meie saatele. Taaskülastame polüamoroosset paarikest ja vahukoorde mattunud kehade omanikke. Kohtume taas Emmy-Louga, kes on saates osalenud kolm korda.
Kui vangid oma järgmist käiku kavandavad, kutsub Maria kabelis kokku erikoosoleku. Frieda kasutab lapsepõlves õpitud ellujäämisoskusi.
Kõik osalejad peavad demonstreerima oma ausust. Adam ja Cartier peavad vastama valusatele küsimustele oma suhte kohta.
Lorenz Huber saab nii häid kui halbu uudiseid. Ta saab teada, et temast saab vanaisa, kuid talu ähvardab pankrotistumine. Potentsiaalne lahendus võib taas tuua päevakorda kohtuasja.