Kõik meeskonnad on teinud kõvasti tööd Lisale ja Andyle Põhjamaadest inspireeritud kodu loomiseks. Kuidas aga hindab oma värskelt renoveeritud kodu Adelaide'i paar?
Hernando tunnistab Camilale tõtt. Lucía soovitab Beatrizil Matíase eest võidelda. Marcelal on tööl raskusi.
Kõik üritavad oma meetoditega võtmeisiku Ekinini jõuda. Kumru ponnistused Dogan ja Yildiz lahku ajada annavad hoopis vastupidise efekti. Yildiz vihastab Enderi järjekordselt välja.
Mali paneb oma sõna maksma. Kas Irene seisab silmitsi oma sünge reaalsusega? Mackenzie paljastab vale.
Nii Nihan kui Kemal püüavad omal moel saatuslikul ööl juhtunusse selgust tuua. Nihan külastab Banut, kellele saadetud foto näib viitavat Emiri kuriteole.
Mari püüab Valteriga juhtunut heastada. Eriku ootamatu külaskäik ajab Kertu segadusse. Madise käitumine tekitab küsimusi. Andres püüab soojendada suhteid Siiri ja Joosu vahel. Indrek tunnistab üles, millega ta Mari selja taga hakkama on saanud.
Blairi tabab oma sünnipäevapeol ebameeldiv üllatus. Serenal ja Nate'il on Chucki ja Blairi mängudest kõrini ja nad otsustavad ise sekkuda. Serena ja Colin üritavad oma kirge teineteise vastu ohjeldada.
Karen ei suuda enam teismelise poja Luke'i eest tõde varjata ja räägib ausalt ära, et poisi isaks on anonüümne spermadoonor. Luke põgeneb seepeale kodust. Kareni elukaaslane Daniel pole samuti vaimustuses. Ainsaks lahenduseks jääb Luke'i tegeliku isa leidmine ja Karen asub agaralt otsima. Paraku tuleb kõne alla rohkem kui üks mees.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Neeme Raud teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänases saates panevad oma oskused proovile legendaarses teleseriaalis "Õnne 13" abielupaari mängivad Anne Veesaar ja Raivo E.Tamm. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Juhuslikult kohtunud Rachel ja Georgia lähevad küll kohtingutele ettenähtud meestega, kuid nad ei suuda vastu panna ka omavahelisele sidemele. Vanavarakaupmees Alex otsib ooperilauljanna Hannahist arusaajat kaasat. Taksojuht Josie ja torumees Martini kohting läheb suurepäraselt, kuniks ootamatu ülestunnistus muudab kogu dünaamikat.
Felicity kahekordistab oma valet. Leah ei suuda leppida Justini kaotusega. Alf nõuab vastuseid.
Emir ütleb Ozanile, et Kemal ihkab kättemaksu. Ajal, kui Zeynep Emiri kingitud kleidi üle rõõmustab, teatab Kemal vanematele, et Salih ja Zeynep kavatsevad abielluda. Önder tahab välja selgitada, mis saatuslikul ööl juhtus. Önderi plaanidest kuuldes laseb Emir avalikustada salvestise, kus kahtlusaluseks on Ozan.
Cat saab kutse valmistada Iirimaal kuninglik õhtusöök. Selgub, et tal oli olnud teda palganud lord Jamesiga üheöösuhe. Kuna õhtusöök on puhtalt äri, võtab Cat kutse vastu. Iirimaal tutvub ta aga nägusa majahaldaja Roryga ja selgub, et ta meeldib nii Jamesile kui Roryle. Kumma ta valib?
Sõbrad H5:E24
Ross joonistab Racheli näole vuntsid, mida enam maha ei saa pesta. Monica ja Chandler otsustavad abielluda, purjus Ross ja Rachel saavad aga hakkama millegi sootuks ootamatuga.
Sõbrad H6:E1
Ross ja Rachel ärkavad pärast rasket ööd Vegases ega oska arvatagi, et nad abielus on. Monica ja Chandleri abieluisu on nüüd nagu peoga pühitud.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Santijad tekitavad halloweeniööl kaost. Luschek teenib koos teiste valvuritega punkte. Kuna Linda seisab silmitsi kriisiga, muutuvad Donutsil ja Pennsatuckyl plaanid.
Villasse saabuvad kaks uut noormeest, kes soovivad saarlaste vahel segadust tekitada.
Karen ei suuda enam teismelise poja Luke'i eest tõde varjata ja räägib ausalt ära, et poisi isaks on anonüümne spermadoonor. Luke põgeneb seepeale kodust. Kareni elukaaslane Daniel pole samuti vaimustuses. Ainsaks lahenduseks jääb Luke'i tegeliku isa leidmine ja Karen asub agaralt otsima. Paraku tuleb kõne alla rohkem kui üks mees.