Kõige emotsionaalsem lugu, kus kolm meeskonda peavad tagasi andma, et võita endale pääse finaali.
Don Gaspari saabumine häirib Carmelot. Matías palub Marcelalt vabandust. Beatriz üritab pulmi takistada.
Dogan avalikustab firmapeol Kumru ja Ömeri abieluplaanid. Cagatay tahab Yildizist võimalikult ruttu lahutada ja Kumru mäng lõpetada. Yildiz on suures masenduses, kui kuuleb, et Feyza poeg Atlas osutus Cagatay pojaks. Ömer tuleb oma tädiga Kumru kätt paluma. Dogan näeb, et Ömeri perekonna kombed erinevad tema pere omast kardinaalselt.
Bayd raputab uudis Mali mineviku kohta. John annab Remile mõtlemisainet. Justin pole vaimustunud mõttest elada Marilyniga koos.
Kemal teeb Emirile ebameeldiva üllatuse. Zeynepi süda on murtud. Asu tegutseb aeglaselt ja sihikindlalt. Kas Tarik teeb õige otsuse?
Mari ja Indrek sõidavad Haapsallu. Kertu on Erikule tänulik. Sirje päästab Urmase elu, kuid nõuab oma võlga tagasi. Mammu kuritarvitab vanemate usaldust. Siiril on Andresega elamusterohke kohting. Maimu tuleb lõpuks ometi tagasi koju!
Chuckil ja Blairil tuleb langetada siiani kõige raskem otsus oma paarisuhtes. Serena planeerib üllatuspidu Nate'ile, kuid Jenny teeb kõik, et pidu saboteerida. Dani ja Vanessa armusuhte ees seisab esimene komistuskivi.
Marie saab teada Martha haigusest ja võtab üle nii tema eest hoolitsemise kui talu juhtimise. Samuti püüab ta lepitada Marthat ja ta poega. Georg näitab oma isalikke oskusi. Pärimistüli kogub tuure.
Grace Kenti unistus on saada kostüümikunstnikuks. Isa Clive'i kinos on ta lapsest saati kõiki filme näinud. Selgeltnägija ennustab Grace'ile, et ta kohtab unistuste meest ning viis aastat hiljem toovad nimelt selle mehe otsingud teda tagasi Cornwalli. Robert tegutseb seal arstina. Kuid Grace peab mehes sügavalt pettuma...
Tõestisündinud lugu, mis viib meid ajas tagasi 30-ndate aastate Saaremäe tallu, kus ühel hilissügispäeval leiab aset eriskummaline elluärkamislugu peretütre Liisaga, kes söögilauas ajab endale kartuli kurku ja lämbub ära. Selle uudise peale kiirustab kohale ka naabertalu Ants, kes ei suuda surnud tüdrukult käsi eemal hoida ning ühtäkki hakkab Liisa taas hingama.
27-aastane Ethel kohtub oma ema Marju surma-aastapäeval tema hauale minnes mehega, keda peab siiamaani süüdlaseks ema enesetapus 20 aastat tagasi, ning silme ette kerkivad taaskord sündmused aastast 1993...
Õhtu!* H6:E129
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Itaalia palava päikese alla on armastust otsima tulnud 28-a sarmikas pirukamüüja Paul, kelle kohtingukaaslaseks on blondist sekspommist koertehooldaja Kimmy. Pärast 17 a. pikkuse abielu lagunemist vaatab 40-a kinnisvaramagnaat Michelle, kas õnnestub alustada otsast peale investeerimisjuhi ja endise sõjaväelase Rudyga.
Mali külaline tekitab probleeme. Remi avab end Breele. Leah ja Justin lähevad viimase-hetke reisile.
Soyderete peres lahvatab suur skandaal. Kinnisvara põhjustab pingeid. Kemal muretseb oma pereliikmete mõjutatavuse pärast.
Viimane kokteilipidu on tüdrukud omavahel tülli ajanud. Matt loodab, et usaldusele keskenduv grupiohting võiks asja parandada. Kuid kui see ei toimi, seisab ta silmitsi probleemiga.
Villanelle kasutab oma ületamatuid sulandumiseoskusi, et siseneda uue sihtmärgi maailma.
Sõbrad H4:E20
Ross ja Monica käivad Emily pulmakleidil järel. Monica proovib seda selga ega soovi enam ära võtta.
Sõbrad H4:E21
Ross ja Emily arutavad, keda pulma kutsuda. Emily on Racheli kutsumise vastu, aga Ross saadab talle ikkagi kutse. Phoebe aga ei pääse raseduse tõttu pulma.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Boo kaitseb Doggettit, Janae lohutab Sosot ja Lorna tuleb Nicky juurde. Sel ajal, kui Alex end aias varjab, otsustab Piper seisukoha võtta.
Sotsiaalse bingomängu ajal saab selgeks, mida kellestki arvatakse. Pärast paaride ümberpaigutamist saadetakse üks osaline koju.
Marie saab teada Martha haigusest ja võtab üle nii tema eest hoolitsemise kui talu juhtimise. Samuti püüab ta lepitada Marthat ja ta poega. Georg näitab oma isalikke oskusi. Pärimistüli kogub tuure.