Gregg ja Chris abistavad Windsoris ajahädas ema Hollyt ning tema poegi Spencerit ja Fletcherit, kes seni on peamiselt toitunud sügavkülmatutud einetest. Kas nad suudavad veenda Hollyt ise süüa tegema, et hoida kokku raha puhkusreisi jaoks?
Roo ja Marilyni vahel tekivad pinged. Remi kritiseerib Breed.
Bayd raputab uudis Mali mineviku kohta. John annab Remile mõtlemisainet. Justin pole vaimustunud mõttest elada Marilyniga koos.
Mali külaline tekitab probleeme. Remi avab end Breele. Leah ja Justin lähevad viimase-hetke reisile.
Dana näeb võimalust. Marilyn tõstetakse välja. Mali vaevleb armastuse ja kohustuste vahel.
Dana on raskes seisus. Tane on tuleviku pärast mures. John ei saa kaastunnet.
Inspireerituna enda pere lemmiktoitudest 1970ndatel, annab James paljudele retroroogadele nagu rullbiskviit ja krevetikokteil uue hingamise.
Nukunäitleja ja tema kihlatu asuvad elama oma esimesse majja Lääne-Hollywoodis, Californias, ning saavad köögi ja vannitoa täieliku remondi käigus nii mõnegi ebameeldiva üllatuse osaliseks.
Kaunitarid valivad kaks õnnelikku kavaleri, kellega minna senise teekonna kõige olulisematele kohtingutele. Gabby ja Rachel peavad roositseremoonial langetama raskeid otsuseid, kuigi paljud otsad on endiselt lahtised.
Romantiline komöödia. Nohikust meteoroloog näeb vaeva doktoritöö kallal. Ühel päeval saab andekas tudeng ootamatu pakkumise televisiooni ilmatüdrukuna üles astuda. Tõsisele akadeemikule on see tühisena näiv tööots paras dilemma ja väljakutse. Kui aga ilmatüdruku glamuurne stiilimuutus naisel oma kuiviku kesta seest välja aitab tulla, hakkavad juhtuma palju pöördelisemad sündmused. Ühel hetkel tuleb teha juba suuremaid otsuseid.
Ajakirjanikuna leiba teeniv Trish peab olema pruutneitsi oma kolme hea sõbranna pulmas, mis toimuvad kõik üksteise järel. Kuna tal pole kaaslast, palub ta fotograaf Ryani abi, kes on ta parima sõbranna vend.
Kaks üksikema Manchesterist vajavad hädasti Greggi ja Chrisi abi. Kahe pere erisoovidega arvestamine söögivalmistamisel on paras väljakutse. Kas neil õnnestub välja nuputada maitsvad retseptid, mille järgi saaks kogu seltskond koos söönuks?
Kaks austraalia tüdrukut ja lapsepõlvesõpra Amber ja Mel valmistavad New South Walesis liibanoni toitu ja loodavad saada sellega koha kodurestoranide edetabelis.
Romantiline draama andekast disainerist ja telesaatejuhist, kes on sunnitud reitingu säilitamise nimel majade renoveerimise kõrval ka inimeste elustiili muutma hakkama. Esimeses episoodis on tema projektiks kena, kahe jalaga maa peal puusepp ja juba on ta sunnitud otsustama, kas ajada iga hinna eest taga reitingut või kuulata oma südame häält.
Sõbrad H5:E2
Monical ja Chandleril on oma salasuhet üha raskem varjata. Et lohutada Phoebet, kes ei saanud Londonisse tulla, otsustavad sõbrad sõita Atlantic Citysse.
Sõbrad H5:E3
Phoebe on haiglas kolmikuid sünnitamas ja Joey tunneb kaastundest ka ise sünnitusvalusid. Phoebe otsustab ühe lapse endale jätta.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Osalejad peavad näitama oma parimaid liigutusi. Kaks uut lähevad kohtingutele ja see tõotab Jessie ja Gerardi jaoks kaost.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.