Igavene armastus
E-R 19:30 · Kordus E-R hommikul

Nihan ja Kemal armusid teineteisesse esimesest silmapilgust. Ent Emir ei kavatse selle armastusega leppida ja kasutab Nihani ainsat nõrkust, et survestada teda endaga abielluma. Kas Nihan murdub surve all või peab vaatamata kõikidele asjaoludele vastu?

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2015
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H1:E38
Kemal avaldab Önderile saladuse. Nihan näeb Emiri Zeynepiga ja laseb kodust jalga.
Duo 4
H1:E39
Galipi majas toimub pidu, kuhu nii Kemal kui ka Emir saabuvad oma varjatud kavatsustega. Kas Emiri kuri plaan Kemali vastu õnnestub? Ja Nihanil on Kemalile suur palve.
Duo 4
Duo 4
H1:E40
Kemal on Nihani peale vihane, sest arvab, et Nihan ei usalda teda ega tahagi Emiri küüsist päästmist. Nihan läheb stuudiosse, et seal saladusi lahti harutama asuda, aga Emir katkestab teda.
Duo 4
Duo 4
H1:E41
Emir ja Galip on mälupulkade kadumisest häiritud. Tufan avastab, et Vildanil on õde, ja teatab sellest Emirile. Kemal laseb pussitaja üles otsida.
Duo 4
Duo 4
H1:E42
Nihan tahab mälupulgad Galipi seifi tagasi panna, et Kemali kaitsta. Vanemate ja Leyla saladus jõuab Nihanini. Kemalil on pussitajaga oma plaan.
Duo 4
Duo 4
H1:E43
Politsei saabub Emiri koju. Kemal näeb oma kodus Nihanit. Nihan viib Kemali oma salapaika ja räägib talle, et abiellus Emiriga vaid seetõttu, et ta vend Ozan tappis naise. Kemal ei mõista Nihanit ja lubab, et päästab ta sellest vangistusest. Pärast ülekuulamist Emir vabastatakse. Nüüd on tal kavas Zeynepi kaudu Kemalile kätte maksta.
Duo 4
Duo 4
H1:E44
Nihan teeb vanematele etteheiteid. Hommikul ärgates leiab ta aiast kirja Kemalilt, kes on talle üllatuse valmistanud. Soojusenergiajaama ehituse käigus muudetakse vee voolusuunda. Ehitust alustati ilma Kemali teadmata Emiri käsul. Kemal püüab olukorda lahendada. Nihan tutvustab Leylale Ozanit.
Duo 4
Duo 4
H1:E45
Zeynep ja Asu sepitsevad plaani Zeynepi kodust välja saamiseks. Nihan annab Kemalile salajase asitõendi. Salihi joomatuur viib ta Nihani pere värava taha.
Duo 4
Duo 4
H1:E46
Kemal tahab Ozani loos selgust saada. Emir meelitab Zeynepi hotellituppa.
Duo 4
Duo 4
H1:E47
Nihan ja Kemal lähevad Karenit otsima. Asu saab teada, kellega Zeynep öö veetis. Asu palub tal sellest Kemalile mitte rääkida.
Duo 4
Duo 4
H1:E48
Emir annab Tarikile ülesande, mis hõlmab endas ka altkäemaksu pakkumist. Galip kohtub Leylaga. Kemal ja Nihan jätkavad Kareni otsimist.
Duo 4
Duo 4
H1:E49
Kemal ja Nihan ajavad Kareni jälgi. Banu täidab Emiri korraldusi. Zeynep mängib tunnetega.
Duo 4
Duo 4
H1:E50
Karen leitakse üles - ja mitte ainult korra. Ozan teeb suuri plaane. Leyla maja ootab hindamine.
Duo 4