Valmistuge suurejooneliseks kogu maja nägemiseks. Kas meeskonnad on täitnud Pete'i ja Courtney "julge ja üliküllusliku" soovi? Kohtunikud avaldavad oma mõtted ning te näete ka sarja kõigi aegade kõige kõrgtehnoloogilisemat kööki.
Don Gasparil ei õnnestu Cristóbali veenda. Severo langetab tähtsa otsuse. Mauricio räägib Fele tõtt.
Ender haub uut plaani, millega Doganile muljet avaldada. Ta usub, et suudab Cagatay ja Kumru pulmad nurjata. Asuman kavatseb aga oma tütre Doganiga kokku viia.
Bree võitleb elu päästmise nimel. Cash seab kahtluse alla oma tuleviku. Remil on muremõtted.
Salih valmistab Zeynepile üllatuse. Zeynep on rahulolematu. Kemal kohtub Emiri teadmata Nihaniga. Ära sõites eksivad nad teelt ja on sunnitud jala jätkama.
Kertu püüab Mariga suhteid parandada, kuid Mammu paljastab ema salaplaani. Siiri teeb pere suurenemiseks usinalt ettevalmistusi. Urmas tuleb Innalt ja Albertilt abi paluma. Kiku püüab harjuda oma uue rolliga Kertu peres. Erik annab intervjuu.
Blair arendab suhet nägusa noormehega, keda peab Monaco kuningakoja liikmeks. Serena asub kadunud Chucki otsima, kardinaalselt muutunud Chuck Bass alustab aga uut elu Pariisis koos salapärase kaunitari Evaga. Juliet punub Dani ja Vanessa vahel intriige.
Julie ja Ericu unistus näib täituvat: Ericule terendab kongresmeni karjäär ja kõik, mille nimel on ühiselt vaeva nähtud, kannab vilja. Teisalt tähendab see, et Julie peab enda tööst loobuma ja nii tema kui poeg seisavad üheskoos Ericuga avalikkuse tähelepanu all. Kui Eric purjuspäi autoroolist tabatakse ja meest seostatakse kahtlase ehitusprojektiga, hakkab Julie mõtlema, kas see on ikka mees, kellega ta abiellus.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Eeva Esse-Sõõrumaa ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on võistlemas telesõu Tähtede täht teise hooaja ühed peategelased mitmekülgne muusik Antti Kammiste ja kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja Anett. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
83-aastane Dorit otsib endavanust täkku ning leiab potentsiaalse silmarõõmu ajaloohuvilises Johnis. Finni, Georgia ja Jana armukolmnurk jõuab lõpplahenduseni. Poemüüja Maisie ja raamatupidaja loodavad leida teineteises tõelise armastuse.
Kaalukausil on elu. Kirby võitleb süsteemi vastu. Felicity püüab Tane ootusi täita.
Emir otsib paaniliselt taga Kemalit ja Nihanit, kes peatuvad majakeses metsa sees. Ta kuuleb lastekodust, kus Nihan oli käinud ja läheb sinna kohale.
Noor ja kaunis Athena kolib Los Angelesi, et proovida kätt kirjanikuna. Raha teenimiseks läheb vallaline neiu tööle kohtingufirmasse, kus ta käib kohtamas Amy nime all. Ta tunneb end selles töös nii vabalt, et kui ta püüab leida seda ühte ja õiget, ei oska ta enam Athenana kohtamas käia.
Sõbrad H5:E12
Ross saab teada, et Emily abiellub ja hakkab lohutuseks Janice'iga käima. Monica avastab Chandleri vastiku töönaeru ja tema pugejalikud kombed.
Sõbrad H5:E13
Phoebe vanaema sureb. Rachel aitab Joeyt näitlemisproovideks riietada, kuid vaene Joey äratab siis tohutut tähelepanu.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Kolm päeva pärast mässu valitseb Litchfieldis kaos. Vangid mõtlevad, mida toob neile tulevik ja otsivad lohutust lähedastelt.
Šokeeriv paaride ümbermängimine on osalejatel suu ammuli jätnud. Tõeratas on tagasi ja paneb mõne oma suhtes kahtlema, mõnele aga toob liblikad kõhtu.
Julie ja Ericu unistus näib täituvat: Ericule terendab kongresmeni karjäär ja kõik, mille nimel on ühiselt vaeva nähtud, kannab vilja. Teisalt tähendab see, et Julie peab enda tööst loobuma ja nii tema kui poeg seisavad üheskoos Ericuga avalikkuse tähelepanu all. Kui Eric purjuspäi autoroolist tabatakse ja meest seostatakse kahtlase ehitusprojektiga, hakkab Julie mõtlema, kas see on ikka mees, kellega ta abiellus.
Romantikafilm. April on andekas moefotograaf, kelle maitsekad pildid kaunistavad ajakirjade esikaasi. Ta saab suurepärase pakkumise sõita mitmeks aastaks Pariisi, et pildistada mainekat rõivabrändi. April ei suuda kuidagi suuri otsuseid teha. Juhuslikult vajatakse ka kodukandis tema abi. Lapsepõlveradadel käies ja endiste sõprade, kallimatega kohtudes muutuvad otsuste tegemised veelgi keerukamaks.