Naistevangla: Oranž on uus must
E-R öösel

Stardib ülimenukas ja rohkelt auhindu võitnud naistevanglasari, mis seni olnud nähtav vaid Netflixi vahendusel. Lugu toetub tõestisündinud loole. Piper Chapman saadetakse oma varases nooruses toime pandud kuritöö episoodi eest vanglasse. Piper pole tänasel päeval enam seesama tuulepäine noor naine, kes kümme aastat tagasi lennujaama tollist kohvritäie narkoraha läbi viis. Ent minevik saab ta kätte. Vabadusse jääb maha armastav poiss-sõber ja palju tulevikuplaane. Algab 15 kuud kestev lunastusteekond, mis võtab aga juba esimestest päevadest ja nädalatest täiesti ettearvamatu suuna.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2014
H2:E4
Täiesti teine auk
Morello trikitab, tüdrukud õpivad tundma naise keha, Piper ja Big Boo sõlmivad kokkuleppe, preili Rosa kohtub poisiga ning Larry ja Polly veedavad koos päeva.
Duo 4
H2:E5
Madala enesehinnaguga linn
Kähmlus duširuumis kisub tõsiseks kui vastamisi on Gloria ja Vee. Piper saab šokeerivaid uudiseid.
Duo 4
H2:E6
Teile on ka pitsa
Õhus on armastust, kui vangid sõbrapäevapeoks valmistuvad; Red teeb uue intrigeeriva avastuse. Larry teeb Piperile ettepaneku tema informaatoriks hakata.
Duo 4
H2:E7
Comic Sans
Vee alustab oma vanglaäriga, Black Cindyl on probleeme, Bennettit šantažeeritakse ja Piper asutab oma ajaleheklubi.
Duo 4
H2:E8
Sobiva suurusega potid
Piperit tabab seoses tema eriõigustega tagasilöök; Caputo tunneb haldusmuudatuste tulemusena suuremat survet.
Duo 4
H2:E9
Puhkuseõlled
Piper, kes lõpuks vanglast puhkusele lubatakse, on probleeme oma perekonnaga; samal ajal naaseb vanglasse Pornstache ja muudab selle täielikuks põrguks.
Duo 4
H2:E10
Väike vuntsidega sitapea
Vangivalvurid võtavad lõpuks kinnipeetavate vastu kasutusele karmid abinõud, et salakaubandusele lõpp teha. Pärast seda, kui Bennett Pornstache'i süüdlaseks lavastas, tekivad uued probleemid. Avalikuks tuleb Piperi ja Polly vaheline suur saladus.
Duo 4
H2:E11
Hinnake oma väärtused ümber
Piper on šokeeritud oma staatuse ootamatust muutumisest; Soso näljastreik tõmbab ligi uusi toetajaid ning on muutumas suisa religioosseks.
Duo 4
H2:E12
See oli muutus
Pinged tõusevad lakke, kui vangla elektrikatkestus toob päevavalgele mitmeid probleeme; Piper saab aru, et ta on ohus ning on sunnitud kiiresti tegutsema.
Duo 4
H2:E13
Meil on kombeid. Me oleme viisakad. 1
Paljude tulevik on kaalul, kui kinnipeetavad oma halvimate õudusunenägudega silmitsi seisavad. Elu ei ole enam kunagi endine.
Duo 4
H2:E14
Meil on kombeid. Me oleme viisakad. 2
Paljude tulevik on kaalul, kui kinnipeetavad oma halvimate õudusunenägudega silmitsi seisavad. Elu ei ole enam kunagi endine.
Duo 4
H3:E1
Emadepäev
Caputo vabam ja leebem uus režiim, samuti vangidele emadepäevalaada korraldamine, tekitab perede suhtes palju vastakaid tundeid.
Duo 4