Gregg ja Chris taaskohtuvad perega Bromleyst, kes on tüdinenud pereisa Jamesi kokkamisest ja käivad seetõttu sageli väljas söömas. Nüüd peab aga igaüks neist ennast ületama, et tuleviku tarbeks raha säästa.
Justini ja Lea jaoks on lõpp lähedal. Tane räägib tõtt. Toimub Kirby soolokarjääri esitlus.
Kirby muudab meelt. John palub Irene'ilt abi. Kaalul on elu.
Irene seisab silmitsi sünge reaalsusega. Kirby saab halbu uudiseid. Leah võitleb Justini elu eest.
Bree võitleb elu päästmise nimel. Cash seab kahtluse alla oma tuleviku. Remil on muremõtted.
Kaalukausil on elu. Kirby võitleb süsteemi vastu. Felicity püüab Tane ootusi täita.
Oma koduses Hampshire'i köögis kutsub James meid seiklema kulinaarsetel radadel, valmistades eksootilistest koostisainetest lihtsaid roogi.
Kui kihlunud paar alustab oma rannamajas remonti, algab võidujooks ajaga, et renoveerimistööd enne altari ette astumist valmis saada.
Rachel ja Gabby taaskohtuvad hooaja 14 unustamatu kavaleriga. Kaunitarid vastavad põletavatele küsimustel ja tervitavad näitlejaid Billy Eichneri ja Luke Macfarlane’i, kes nendega laval liituvad.
Romantikafilm! Clara ja Alex on kaks üksikvanemat, kel laste kasvatamisest üsnagi erinevad arusaamad. Elu viib nad kokku rivaalitsevatel tingimustel kooli lastevanemate hoolekogus, kus nad on kohustatud koostööd tegema. Aja jooksul selgub, et neil on teineteiselt nii mõndagi õppida. Esmasest mittemõistmisest hakkab arenema austus ja armastus. Kaotada pole midagi, aga võita oi kui palju.
Noor ja kaunis Athena kolib Los Angelesi, et proovida kätt kirjanikuna. Raha teenimiseks läheb vallaline neiu tööle kohtingufirmasse, kus ta käib kohtamas Amy nime all. Ta tunneb end selles töös nii vabalt, et kui ta püüab leida seda ühte ja õiget, ei oska ta enam Athenana kohtamas käia.
Gregg ja Chris on Šotimaal abistamas noort perekonda, kes sööb peamiselt valmistoitu. Pereisa Ajaz tahaks vürtsikaid roogasid, kuid pereema Aliyah eelistab mahedamaid maitseid. Kas poistel õnnestub nende maitseid ühendada ja seeläbi ka kokku hoida?
Täna õhtul naaseb võistlus Adelaide'i, kus ema ja poeg Sonia ja Marcus seavad eesmärgiks esimese kodurestorani ebaõnnestumine heastada.
Romantiline mängufilm. Suur armastus kipub ellu sisenema ikka siis, kui seda kõige vähem parasjagu otsid. Nii ristuvad ka noore pesapalluri Early´i ja restoranis kokana töötava Ariana teed. Mõlemad on oma erialadel kirglikud, kuid enesekindlust kipuvad pärssima nende enda vanemad. Pidev enesetõestamine ei kahanda aga nende indu professionaalidena läbi lüüa.
Sõbrad H5:E14
Ross tahaks kolida Inetu Alasti Mehe korterisse. Ka Phoebe saab Monica ja Chandleri suhtest teada, kuid kulub aega, enne kui kõik taipavad, et seda polegi enam kellegi eest varjata.
Sõbrad H5:E15
Joey uus tüdruk annab kätele liigselt voli. Rossi hakkavad vihkama kõik tema uued majaelanikud. Chandler on mures teiste pideva laste- ja pulmajutu pärast.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Osalejad õpivad lapsevanemate rasket rolli tundma - neid äratavad karjuvad beebid. Kaks osalejat peab koju minema.
Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...