Poissmees Austraalia
E-N 20:30

Armastust asub otsima Austraalia poissmees Tim Robards, kes on 30-aastane kiropraktik Sydneyst. Avaõhtul tutvub Tim 25 kaunitariga, kes tema südame eest võitlema asuvad. Välja jagatakse nii esmamuljeroos kui ka paar üllatusroosi.

  • PäritolumaaAustraalia
  • Valmimisaasta2020
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H8:E6
Vallalised kaunitarid näitavad ennast äraarvamise mängus. Charley mängib ebaausat mängu, kui kutsub Locky keset kokteilipidu endaga mudavanni.
Duo 4
H8:E7
Locky loodab, et selgeltnägija annab talle grupikohtumise ajal vihje tema tuleviku kohta. Hilisemad uudised saate kohta vapustavad kõiki: saate tootmine suletakse Covid-19 tõttu.
Duo 4
H8:E8
Poissmees paradiisis kolib internetti, ning Locky kutsub kaunitarid virtuaalsele kohtingule. Hubane pidžaamapidu võtab aga ebamugava pöörde ja Locky näeb mullivanni-kohtingul Izzyt lähemalt.
Duo 4
H8:E9
Locky armastuse otsingud piirangute perioodil jätkuvad. Roxi, Bella, Steph ja Nicole tutvustavad Lockyt oma lähedastele videokõne kaudu. Uue vallalise kaunitari saatesse tulek tekitab segadust.
Duo 4
H8:E10
Locky ja kaunitarid kolivad tagasi häärberisse, kuid tagasipöördumine reaalsusesse osutub raskeks. Lõhe Bella ja Irena vahel muutub kuristikuks ning Roxi ja Juliette'i tüli lõpeb dramaatilise lahkumisega.
Duo 4
H8:E11
Grupikohtingul saavad neiud kehavärvidega Locky kehale sõnumeid kirjutada. Kes jätab oma jälje? Bella läheb endast välja kui privaatkohtinguks valitakse Irena.
Duo 4
H8:E12
Kas Bella ja Locky saavad privaatkohtingul oma purunenud suhte ära parandada? Kokteilipeol jagub küllaga pisaraid, sest peagi selgub, kes pääseb finaali.
Duo 4
H8:E13
Vallaliste kaunitaride pered külastavad Lockyt, kuna lähenemas on otsuse tegemise aeg. Kelle ta neidudest finaali viib?
Duo 4
H8:E14
Locky seiklus Hunter Valleys hakkab lõpule jõudma. Tema suhted kahe viimasega neiuga on üle elanud mitmeid keerdkäike ja ülemaailmse pandeemia. Aga kas ta on selle ühe ja ainsa leidnud?
Duo 4