On kohtumõistmise päev, kuna võistljad naasevad koju oma uusi hoove vaatama.
Cristóbal on mõistust kaotamas. Camila ja Beatriz naasevad koju. Gracia hoiatab Adelat.
Ender paljastab Yildizi ees Feyza saladuse. Yildiz on Cagatays veelgi enam pettunud. Cagatay tahab Yildizile Kumru kaudu kätte maksta. Kumru on Cagatay tärkavast huvist tema vastu meelitatud.
Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cash on hädas ebakindla tulevikuga.
Kemali isa pole Tariki pakutud uuendustest äris huvitatud. Emir uurib Kemali tausta. Leyla ja Vildan kohtuvad surnuaias.
Siiri ründab Kertut ning Valter püüab tekkinud tüli lahendada. Andres palub Marilt abi. Kertu on Eriku käitumisest segaduses. Urmas valmistab Siirile pettumuse. Mammul ja Liisal tekib Sirjega konflikt. Mari sõlmib tänu Jasperile uue tutvuse.
Tänupüha ei möödu Upper East Side'il kunagi ilma suurema draamata. Serena on ebamugavas olukorras, kui Lily kutsub Tripi ja Maureeni õhtusöögile. Blair kahtlustab, et ema varjab tema eest suurt saladust. Vanessal on plaanis tänupüha vanematega veeta, kuid selle asemel läheb ta emaga tülli ja maandub Dani juures.
Lisa abistab Huber-Almis oma perekonda. Ootamatu öö Georg Leitneriga muudab ta õe Marie jaoks kogu loo oluliselt keerulisemaks. Sebastian Leitner püüab leida lepitust, kuid pühadeks koju tulnud külalised annavad hoogu kadedusele ja tõukavad tagant suuri otsuseid.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Tänases loos ei anna ühele perele asu kummitus, kes järgneb neile kõikjale, kuhu iganes pere kolib. Mis hoiab vaimkeha kinni ja sunnib teda füüsiliselt sekkuma, seades ohtu kogu pere igapäevase elu?
Õhtu!* H6:E124
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Hotelli saabub 87-a fitnessifanaatik Bernard, et kohtuda peotantsijast vanaema Ruthiga. Eelmisest nädalast on kohal ka Kaylee, kelle kohting Kiereniga ei õnnestunud, kuna Kayleele jäi silma hoopis hurmur Charlie. Kaylee tõsiseks konkurendiks on aga Charlie modellist kohtingukaaslane Jada.
Roo asub Marilyni vastu juhtima. Cash kuuleb suurt uudist. Tane'i tõde üllatab Felicityt.
Emiri käsilane külastab Kemali isa salongi. Zeynep satub kokku Ozaniga. Tariki kibedus Kemali vastu kasvab. Kemali teleintervjuu sulatab südameid.
Kurt ja Steven avaldavad kumbki oma eelistuse ja jätavad teiste neidudega hüvasti. Siis tehakse teatavaks, kumb neist on miljonär ning selgub, kas armastus on kaalukam kui pangakontod.
Eve taastub kokkupõrkest Villanelle'iga ja ei saa arugi, kas ta on elus või surnud. Paranoiline ja tõsiste vigastustega Villanelle jõuab haiglasse. Carolynil on Eve'ile pakkumine.
Sõbrad H4:E6
Ross on uue tüdrukuga väga rahul, kuni avastab, millises seapesas too elab.
Sõbrad H4:E7
Chandler peab valima oma unistuste tüdruku ja parima sõbra vahel. Joey saab teada tema suhtest Kathyga.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Bürokraatia ja kihav rahulolematus töötavad vastu Caputo püüdlustele hoida tundlikku olukorda kontrolli all.
Kaksikud jahivad noormeeste südameid. Tõelise pinge toob vürtsikas striptiisiväljakutse. Adam ja Cartier jagavad oma esimest kohtingukaaslast.
Lisa abistab Huber-Almis oma perekonda. Ootamatu öö Georg Leitneriga muudab ta õe Marie jaoks kogu loo oluliselt keerulisemaks. Sebastian Leitner püüab leida lepitust, kuid pühadeks koju tulnud külalised annavad hoogu kadedusele ja tõukavad tagant suuri otsuseid.