Nüüd on Lõuna-Austraaliast pärit Lisa ja Andy jaoks käes aeg üle anda oma nn. 1970-ndate õudusunenäo võtmed. Paar ei jõua ära oodata, millal meeskonnad nende kodu reeglitele vastavalt korda teevad.
Beatriz muretseb Lucía pärast. Adela tunnistab Graciale tõtt. Francisca kahtleb Severo plaanis.
Yildizi ja Dogani abiellumine on kõigile osapooltele valus hoop. Ender seda reetmist ei andestada ei kavatse, sest tema hea maine on talle kõige tähtsam. Ta valetab ajakirjanikele, et on leidnud uue kallima. Kumru hea sõbranna Meric saabub välismaalt ja on naisele toeks.
Zara käib Malile ja Rose’ile peale. Felicity nullib Tane’i unistused lapsest. Kas Marilyn on valmis Roo nimel valetama?
Salihi laev pandi põlema ja ta kahtlustab selles Emiri. Kui Nihan sellest teada saab, arvab ta, et süütamise taga on hoopis tema vend Ozan.
Eriku pöörane plaan leiab lõpu politseijaoskonnas. Kertu on Urmase käitumisest Sirje kodus väga häiritud. Mari kohtub juhuslikult Valteriga ja leiab tänuväärse nõuandja. Volts päästab Eriku hädast välja. Madis üllatab Kertut ootamatu ettepanekuga.
Nate kahtlustab, et Juliet varjab tema eest mingit suurt saladust ja otsustab tüdrukult aru pärida. Blair sepitseb intriige, et Chucki ja Eva suhet õõnestada. Dan on segaduses, sest teda valdavad tunded nii Serena kui Vanessa vastu.
Jessica on suutnud New Yorgis edukat karjääri teha ja elu liigub ülesmäge. Paraku ei lähe nii hästi tema vennal Stevel, kelle eest naine hoolt kannab. Steve vajab pidevalt vereülekandeid ja haruldane veregrupp ei muuda asja lihtsamaks. Sobivaks doonoriks leitakse Alejandro, kes on nõus raha eest verd loovutama. Kui ametkond asjasse sekkub ja Alejandrot maalt välja saatma hakatakse, ei jää Jessical üle muud kui mehele abieluettepanek teha, et venna elu päästa.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Südamlik peredraama 35-aastasest Agost ja tema naisest Evelinist. Kaua aega püüab Ago ignoreerida oma armastatud naise kommet aegajalt pisivargusi toime panna. Ühel hetkel seisab ta aga silmitsi siiski valusa tõega ja tuleb hakata lahendust otsima.
Õhtu!* H6:E135
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Kaks korda lahutanud üksikema Jessica loodab leida mehe, kes armastaks teda tema iseloomu pärast. Itaalias sündinud Maddie otsib nohiklikku poiss-sõpra ning läheb kohtingule matemaatik Danieliga, kes on saanud uue võimaluse eluks. Saate üllatusosalejaks on Duncan James, kes otsib oma esimest peikat pärast avalikult kapist välja tulemist. Teda ootab baaris šokeeriv üllatus.
Mali peab tegutsema Rose'i ultimaatumi järgi. Irene üritab Roo ja Marilyni vahel rahu sobitada.
Kemal ähvardab Önderit tema maine hävitamisega, kui Önder hagiga ei lepi, mispeale Önder püüab Nihanit veenda. Emir meelitab kavalusega Kemali dokumente allkirjastama.
Matt kutsub Helena teisele privaatkohtingule, kuid kui mees muutub avameelseks, tõmbub naine endsse. Elly tunneb kokteilipeol, et Abbie on ta kannatuse proovile pannud.
Villanelle külastab oma perekonda Venemaal. Esmapilgul tundub, et taaskohtumine annab talle võimaluse sidemeid värskendada ja lapsepõlve kohta vastuseid saada, kuid siis saabub selguse hetk, mis ta rööpast välja viib.
Sõbrad H5:E18
Rachel on esimest päeva uues kohas tööl ja avastab, et kõige tähtsamad otsused langetatakse seal suitsetades. Ta püüab ka ise halva harjumusega algust teha.
Sõbrad H5:E19
Monica ja Chandler tähistavad koosoleku 10. kuud. Ross püüab edutult ühele tüdrukule külge lüüa.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Karmi käsu saanud föded otsivad patuoinaid. Tasude peatamise tõttu närusesse olukorda sattunud Caputo üritab rutiinist välja murda.
Teie lemmikosalejad on saarel veetnud kuus nädalat. Nüüd on aeg välja selgitada, kes on televaatajate lemmik ning läheb koju 50000 dollari auhinnarahaga.
Jessica on suutnud New Yorgis edukat karjääri teha ja elu liigub ülesmäge. Paraku ei lähe nii hästi tema vennal Stevel, kelle eest naine hoolt kannab. Steve vajab pidevalt vereülekandeid ja haruldane veregrupp ei muuda asja lihtsamaks. Sobivaks doonoriks leitakse Alejandro, kes on nõus raha eest verd loovutama. Kui ametkond asjasse sekkub ja Alejandrot maalt välja saatma hakatakse, ei jää Jessical üle muud kui mehele abieluettepanek teha, et venna elu päästa.