Romantiline mängufilm. Teleprodutsent Diane McCarthy sattub tööreisil halbade ilmaolude tõttu pisikesse hostelli. Siin on iga külastaja oodatud ja koheldud kui pereliige. Diane'i inspireerib majaperenaine Helen niivõrd, et ta otsustab oma järgmise teleprojekti hoopis siin hostelis ellu viia. Kohalikke inimesi tundma õppides hakkab ta nende eludele kogu hingest kaasa elama ja ühel hetkel tundub talle, et saatus pole teda siia sugugi niisama juhtinud. Üks vihmane ilm võib olla lausa elumuutev!
Seitsmeaastase Williami toiduallergiad on tema perele pannud tõsised piirangud toidu osas, mida nad saavad tarbi. Gregg ja Chris aitavad neil laiendada nende toitumisampluaad.
Zara käib Malile ja Rose’ile peale. Felicity nullib Tane’i unistused lapsest. Kas Marilyn on valmis Roo nimel valetama?
Mali peab tegutsema Rose'i ultimaatumi järgi. Irene üritab Roo ja Marilyni vahel rahu sobitada.
Mackenzie saabub koju ja leiab eest üllatuskülalise. Kas John jõuab Irene’ini? Harper on ärevil.
Mali paneb oma sõna maksma. Kas Irene seisab silmitsi oma sünge reaalsusega? Mackenzie paljastab vale.
Felicity kahekordistab oma valet. Leah ei suuda leppida Justini kaotusega. Alf nõuab vastuseid.
Jamesi Hampshire'i köök täitub basiiliku, lavendli ja India vürtside hõrkude aroomidega, kui seal valmivad värskete ja erksatega maitsetega road.
Naine, kes on olnud terve elu üürnik, vaevleb eelarvemurede ja probleemsete renoveerimistööde käes, lootes saada endale ja oma lemmikloomadele viimaks ometi päris oma kodu Manhattan Beachil, Californias.
Erich ja Gabby on ristteel ja peavad vastu võtma raskeid otsuseid. Nii James kui Zach teevad šokeeriva avalduse oma tunnete kohta.
Romantiline mängufilm! John ja Abby on pikaajaline abielupaar. Koos on rõõmustatud, koos on kurvastatud ja ühiselt on ka tütar üles kasvatatud. Paraku pole läbisaamine enam see ja paar teeb raske otsuse minna lahku. Päev, mil nad kavatsevad kurva teate ka oma tütrele edastada võtab aga pöörde, kuna lapsel on esmalt öelda rõõmusõnum - ta abiellub oma kallimaga. Otsustades tütre õnne mitte varjutada, jääb Johni ja Abby lahkuminek esialgu saladuseks. Pulmade ettevalmistused hakkavad aga äratama vanu mälestusi ja endiseid tundeid.
Cat saab kutse valmistada Iirimaal kuninglik õhtusöök. Selgub, et tal oli olnud teda palganud lord Jamesiga üheöösuhe. Kuna õhtusöök on puhtalt äri, võtab Cat kutse vastu. Iirimaal tutvub ta aga nägusa majahaldaja Roryga ja selgub, et ta meeldib nii Jamesile kui Roryle. Kumma ta valib?
Cregg ja Chris on Bromsgrove’is. Raske aasta on pannud perekond Killeeni sööma tavapärasest rohkem snäkke, maiustusi ja valmistoitu. Mure oma tervise pärast motiveerib neid oma harjumusi taas muutma.
Täna õhtul tervitavad Manu, Colin ja koduste roogade jumalanna Nigella Lawson võistkondi MKRi peakorteris, et võistelda pääsu eest poolfinaali, kus kolm tiimi välja langevad.
Romantikafilm! Jessica ja Adam on mõlemad üritustekorraldajad, kuid oma isiklikes eludes on nad väga erinevatesse etappidesse jõudnud. Kogemata kombel sattuvad nad planeerima ühiselt pulmi, kus pruut ja peigmees peokorralduses kuidagi kokkuleppele ei jõua. Selgub aga, et täiusliku pulma saavad just planeerida inimesed, kel pealtnäha polegi midagi ühist.
Sõbrad H6:E2
Ross tahab Rachelist algul iga hinna eest ära lahutada, siis aga hakkab kõhklema. Chandler otsustab mujale elama kolida.
Sõbrad H6:E3
Monica ja Chandler hakkavad Racheli korteris remonti tegema. Joey otsib "mitteinetut" toakaaslast. Phoebe ei usu, et Ross veel Rachelit armastab.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Üks tüdruk, kaks poissi ja puuviljavaagen – kes võidab Armastuse saare villas?
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.