Finaalis kohtuvad kaks meeskonda viimaseks suureks väljakutseks, mille auhind on 355000 dollarit.
Adela on valmis Franciscat aitama. Camila on Hernando peale vihane. Don Gaspar survestab Carmelot.
Kumru ja Cagatay vahel puhkeb uus tüli. Kumru otsustab vihahoos Ömeriga kiiremas korras välismaal abielluda, kuid räägib plaanist Ömerile, sest teab, et nii jõuaks uudis ka Yildizi kõrvu. Ender esitleb end ajakirjanike ees Dogani kallimana.
Dana näeb võimalust. Marilyn tõstetakse välja. Mali vaevleb armastuse ja kohustuste vahel.
Leyla käib Vildaniga rääkimas, seda näeb eemalt Kemal. Nihan hakkab pärast Ozaniga rääkimist Emirit tagamõtetes kahtlustama. Nihan võtab vastu pakkumise osaleda sotsiaalprojektis.
Siiri suudab taas üllatada ja Kertu teeb midagi, mida hiljem kahetseb. Mammu teeb emale etteheiteid. Urmas jõuab oodatud otsuseni, kuid selle tagajärjed puudutavad ka Sirjet. Maimu on oma abilisega väga rahul, kuid muretseb Eriku pärast.
Kui Lily eksabikaasa dr William van der Woodsen ootamatult Manhattanile ilmub, kohtub Serena lõpuks taas oma isaga. Serena ja Nate'i suhtes on endiselt probleeme ja intriigi põimiv Jenny pakub rõõmuga Nate'ile oma toetavat õlga. Dan saab teada, et teda ei võetud Tischi programmi.
Marie ja Georgi õnne varjutab Marie tervis. Üha sagedamini tabavad Marie’d halvatushood. Georg on talle raskel ajal igati toeks.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Keili Sükijainen ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänase saate erikülalisteks on näitlejad Ülle Kaljuste ja Liis Haab. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Hotelli saabub 23-a perfektsionist Sophie, kelle nõudmiste nimekiri ideaalmehele on väga pikk. Nägus endine sõjaväelane Daryl aga ei anna esialgu Sophie arvates mõõtu välja. 68-a kinnisvaramaakler Ruth on 25 aastat üksi olnud. Ta otsib kunstihuvilist meest ja on valmis õnne proovima alfaisasest kunstniku Martiniga.
Dana on raskes seisus. Tane on tuleviku pärast mures. John ei saa kaastunnet.
Tarik otsustab koha Emiri juures üles öelda ja Kemal püüab temaga suhteid parandada, ent vennad satuvad veel rohkem konflikti. Kemal saab teada Önderi ja Leyla minevikust.
Ajakirjanikuna leiba teeniv Trish peab olema pruutneitsi oma kolme hea sõbranna pulmas, mis toimuvad kõik üksteise järel. Kuna tal pole kaaslast, palub ta fotograaf Ryani abi, kes on ta parima sõbranna vend.
Sõbrad H4:E24
Rachel kiirustab tagantjärele Rossi pulma. Chandleri ja Monica vahel juhtub aga midagi ootamatut.
Sõbrad H5:E1
Ross ja Emily on abielus, kuid Emily pole õnnelik. Monica ja Chandler püüavad endale kinnitada, et see, mis juhtus, jääb Londonisse.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Ajal, mil Taystee läbirääkijaga maha istub, viivad Red ja Blanca oma plaani ellu. Gloria annab Dayale nõu ja palub Caputolt teenet.
Rollimäng paneb osalejate närvid proovile. Kahe uue noormehe saabumine viib pinged keemispunktini. Missugused paarid pingele alla vannuvad?
Marie ja Georgi õnne varjutab Marie tervis. Üha sagedamini tabavad Marie’d halvatushood. Georg on talle raskel ajal igati toeks.
Sienna ja Matt olid keskkoolis parimad sõbrad. Pärast lõpetamist asus Sienna kodulinnas tööle pulmakorraldajana, Matt aga lahkus, et ülikooli minna. Nüüd on Matt taas kodus ja kihlatud elegantse Mindyga. Aga kui nad Sienna oma pulmi korraldama palkavad, sõidab Mindy tööasjus linnast ära. Matt hakkab kahtlema oma tulevikus Mindyga, Sienna peab otsustama, kas ta on valmis avaldama oma tundeid.