Minu kodu on parim
E-R hommikul

Algab populaarse Austraalia remondisarja uus hooaeg! Kuus meeskonda panevad mängu oma disaineri- ja ehitusoskused ning igal nädalal usaldab üks pere oma kodu konkurentide hoolde. Hooaja kokkuvõttes parimaks osutunud meeskonna auhinnaks on kodulaenust lahti saamine ning selle nimel ollakse valmis ükskõik milleks.

  • PäritolumaaAustraalia
  • Valmimisaasta2018
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H6:E44
Kõige emotsionaalsem lugu, kus kolm meeskonda peavad tagasi andma, et võita endale pääse finaali.
Kanal 2
H6:E1
Minu kodu on parim on tagasi! Sellel hooajal on panused kõrgemad kui eales varem. Saadet juhib Johanna Griggs ning kohtunike rollis näeme Laurence Llewelyn-Bowenit, Wendy Moore’i ja Drew Heathi.
Duo 4
H6:E45
Saate ajaloo kõige emotsionaalsem finalistide avaldamine.
Kanal 2
H6:E2
Panused pole kunagi kõrgemad olnud! Kohtunikud hindavad saate ajaloo esimest oksjonile minevat maja.
Duo 4
H6:E46
Finaalis kohtuvad kaks meeskonda viimaseks suureks väljakutseks, mille auhind on 355000 dollarit.
Kanal 2
H6:E3
Meeskonnad saabuvad Lõuna-Austraaliasse, kus nende ülesandeks on kujundada endise austraalia jalgpalli tähe Jaredi poissmehekodust armupesa talle ja ta kosmeetikust naisele Jessile. Kellele jääb võimalus ja kohustus tegeleda boonustoaga, kust on võimalik viis lisapunkti koguda?
Duo 4
H6:E4
Jessi ja Jaredi majas kasvavad pinged. Probleemid hakkavad ilmsiks tulema, kui meeskonnad peavad ööpäevaga leidma disainielemendi, mis võtaks kogu nende visiooni kokku. Ühe meeskonna eelarve läheb lõhki.
Duo 4
H6:E5
Kohtumõistmise päev on käes ja meeskonnad püüavad veel viimase paari tunniga tulemust viimistleda. Tööd hindavad Laurence Llewelyn-Bowen, Wendy Moore ja Drew Heath.
Duo 4
H6:E6
Jess ja Jared naasevad pärast nädalast remonti oma koju. Kas nad naudivad tulemust? Milline meeskond võtab liidrikoha ja kes peab suure kuuse all magama?
Duo 4
H6:E7
Võistlushimulised Mel ja Dave elavad parima tänava halvimas majas. Chiara ja David lepivad ära, kuid on peagi jälle karvupidi koos. Õnnetus seab ühe meeskonna mängus püsimise kahtluse alla.
Duo 4
H6:E8
Meeskonnad jätkavad parima tänava halvima maja renoveerimist tõeliseks perekoduks, kuid ühe meeskonna jätkamine ripub juuksekarva otsas.
Duo 4
H6:E9
Kohtunikel on aeg anda hinnang Meli ja Davidi majale. Kas kohtunikud jäävad rahule või tabab kedagi hukkamõist?
Duo 4
H6:E10
Mel ja Dave naasevad oma koju. Kas nad jäävad tulemusega rahule? Kes võtab võistluses liidripositsiooni?
Duo 4
H6:E11
Meeskonnad toimetavad Queenslandis vendade Joshi ja Brandoni kodu kallal, kuid kaks meeskonda lähevad leppimatult tülli ning üks osalejatest lahkub dramaatiliselt.
Duo 4