Kohtunikud hindavad viimase hoovilahingu tulemusi Lõuna-Austraalias ja Tweed Headsis.
Beatriz on lohutamatu. Carmelo teatab Adelale hea uudise. Lucía pakub Camilale abi.
Cagatay veendub, et Atlas on tema poeg ning lubab rahaliselt toeks olla, mis riivab sügavalt Feyza tundeid. Feyza otsustab, et lõpetab Cagatay kaitsmise ja tegutseb vaid enda kasu nimel, mistõttu otsib ta võimalusi Enderiga koostööd teha. Ent Ender tahab, et naine end kõigepealt talle tõestaks.
Felicity ütleb Tane’ile, mida ta asjadest arvab. Cash vihastab Edeni peale. Kas Justin suudab kodutu Marilyni minema ajada?
Nihanil ja Asul tekib lahkarvamusi sisekujunduse osas. Emir kutsub Kemali enda juurde ärikohtumisele, et talle üllatus teha. Kemali perekond on Asust võlutud, kui neiu nende juurde õhtusöögile tuleb.
Mari mõistab oma viga ja püüab seda heastada. Kertu sõidab koos Valteriga Haapsallu. Liisa püüab Eriku tulevikuplaanides selgust saada. Sirje on mures, kuid teeb täpselt seda, mida Eva ütleb. Siiri murdub, kuid maksab alanduse eest kätte.
Rufusel ja Lilyl tekivad kahtlused Jenny ja Damieni suhte pärast. Chuck saab rohkem teada naisest, kes võib olla tema ema. Dan ja Vanessa üritavad teiste noortega koos väljas käia, et omavahelisest kohmetusest üle saada.
Marie tunnistab viimaks avalikult, et Georg on tema lapse isa. Traagiline autoõnnetus röövib kaks isa. Lisa tahab pere maade eest lõpuni võidelda, kuid Marie püüab leida lepitust.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Keili Sükijainen ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord panevad oma võimed proovile Spordiaasta tähed 2023 galal aasta naissportlaseks nimetatud ujuja Eneli Jefimova ja tema treener, aasta treeneriks tituleeritud Henry Hein. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Pärast eelmise kohtingu ebaõnnestumist loodab kanakasvataja Griff saada uue võimaluse Emilyga. 24-a biseksuaal Nick otsib kaaslast, kellega side tekiks. Asi läheb aga kõhedaks, kui hotelli saabub 48-a lotovõitja ja innukas tondipüüdja Sharon, kes otsib kaaslaseks mehelikku meest.
Kirby igatseb oma parimat sõpra. Marilyn esitab Roole ultimaatumi. "Magic Mali" saab popiks.
Emir ärgitab Ozanit elul sarvist haarama. Kemal püüab Tarikut Emiri eest hoiatada, kuid ägestub ja läheb kogu oma perega tülli. Fehime teeb külaskäigu Vildani juurde, tal on Nihani kohta paar krõbedat sõna öelda.
Lillemüüja Sarah' elu muutub drastiliselt, kui ta saab tädilt päranduseks rantšo. Sarah käis seal lapsena ja talle meeldis seal väga. Nüüd pole ta aga kindel, mida rantšoga teha. Naabrimehe, mesinik Hanki abiga uurib ta maad ja see saab talle väga lähedaseks. Kas ta tahab üldse naasta oma poiss-sõbra juurde Los Angelesse ja lillepoodi edasi pidada?
Sõbrad H4:E12
Phoebe käib arsti juures embrüot paigaldamas. Poisid ja tüdrukud võistlevad omavahel äraarvamismängus, panuseks korterivahetus.
Sõbrad H4:E13
Chandler ei suuda taluda, et Kathy laval ägedat seksistseeni etendab. Rachel saab töö juures vähemtähtsama ameti.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Linda hakkab vanglat uues valguses nägema, samas kui Judys kasvab meeleheitlik soov põgeneda. Pimeduse varjus koostavad kinnipeetavad oma nõuete nimekirja.
Osalejad peavad näitama oma kõige seksikamaid liigutusi tulemehe-väljakutses. Gerard lõpetab kuumas vees ja ootamatult saadetakse koju lausa kaks osalejat.
Marie tunnistab viimaks avalikult, et Georg on tema lapse isa. Traagiline autoõnnetus röövib kaks isa. Lisa tahab pere maade eest lõpuni võidelda, kuid Marie püüab leida lepitust.