Esmakohtingute hotell
E-R 18:00

Sarmikas ülemkelner Fred Sirieix kutsub vallalisi romantilisse luksuslikku hotelli Lõuna-Prantsusmaal. Romantikuid, kes otsivad seda õiget, ootab ees idülliline keskkond ja parim kosjasobitamisteenus. Esimesena tuleb hotelli modell Kelly, kes otsib sportlikku meest. Bruce, 57aastane koristaja, tahab ühe õnneliku naise jalust rabada. Joey, 26aastane eratreener, on andnud Fredile ülesanne leida talle esimene peigmees.

  • PäritolumaaSuurbritannia
  • Valmimisaasta2021
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
Richard ja Katie (H6O5)
Cambridge’i arhitektuuritudeng Priti otsib endale vanemat ja tätoveeritud meest. Tuletõrjuja Katie satub kohtingule oma nimekaimuga ning nad avastavad, et neid seovad ka sarnased elumuutvad kogemused. Superkangelaste kostüüme valmistav Richard läheb kohtama stjuuardess Katiega, kellega neid seovad ühised nohiklikud huvid.
Duo 4
Bengi ja Lara (H6O6)
Pärast mitmeid luhtunud suhteid endast nooremate meestega, otsib 58-aastane miljonär Delia endale omavanust kaaslast. Tema orbiidile satub karjääriredelil kaugele jõudnud Mark, kes on ehk esimene mees, kel õnnestub Deliat taltsutada. Hooliv sotsiaaltöötaja loodab leida endale emotsionaalselt intelligentse kaaslase. Lihunik Nick ja hobusefänn Alice leiavad ühise teema sarnases päritolus.
Duo 4
Gareth ja Carys (H7O1)
Endine sõjaväe parameedik Gareth taaskohtub Carysega. Pensioneerunud taksidermist Sandy loodab keerata elus uue lehekülje koos loomi armastava kaaslasega. Ruesharn otsib tõelist armastust ja kuigi ta leiab kohe ühise keele Alviniga, siis pole kindel, kas neil ka romantiline klapp tekib.
Duo 4
Annie ja Rachel (H7O2)
Annie otsib enda kõrvale sama energilist isiksust. Kaksikud Bethany ja Shannon on väga erinevate isiksustega. Phil püüab murda Bethany kaitsemüüre ning Aaron mõista Shannoni igatsust emaliku rolli järgi.
Duo 4
Nick ja Georgia (H7O3)
Erakokk Georgia leiab potentsiaalse kallima Nickis, kes on toidust ja veinist sama vaimustunud. Ajalooõpetaja ja kolme lapse ema Debbie leiab läheduse üksikisa Robiga, kelle jaoks on pereväärtused väga olulised. 18-aastane Sophie loodab endale leida mehe, kes vaimustub loomadest sama palju kui Sophie ise.
Duo 4
Alex ja Laker (H7O4)
26-aastane Laker otsib oskuslikku kaaslast, nii et maailmarekordi omanik Alex võib talle täpselt õige olla. Pensioneerunud õpetaja Edward otsib kaasat, kellega koos tantsupõrandaid vallutada. Siidimeister Duncan tutvub küünlameister Richardiga ning nende kahe ebahariliku meistri vahel tekib tõeline sära.
Duo 4
Francesca ja Alex (H7O5)
Cambridge’i ülikoolis töötav Michael otsib endale andekat ja intelligentset kaaslast. 55-aastane abiõpetaja Maroulla loodab leida endale enesekindla mehe, kes suudab teda naerma ajada. Itaallannast värbamisspetsialist Francesca unistab mehest, kes tooks välja tema haavatavama poole ning elektrik Alex paistab selleks igati potentsiaalikas kandidaat olevat.
Duo 4
Tom ja Natalie (H7O6)
Oxfordi matemaatikaüliõpilane Tom on hea kuulaja ja leiab endale potentsiaalse kaaslase filosoofiat õppinud Natalie näol. Juuksurisalongi omanik Chris unistab pere loomisest. Õhtujuht Elissa ja amatöörnäitleja Robi vahel tekib tõeline säde.
Duo 4