Hoovilahingute tulemused tehakse teatavaks. Pooled võistkonnad langevad konkurentsist ja selguvad kolm parimat.
Camilal tekivad kahtlused. Francisca rõõmustab Raimundo taastumise üle. Carmelo ei mõista Cristóbali käitumist.
Feyzal õnnestub Arzu ettevõttest minema kihutada. Kumru avaldab, et on suhtes Ömeriga. Kumru paneb Cagatay valiku ette. Kuna Ömeril on Kumru vastu tunded, ei võta ta ümbritsevate inimeste hoiatusi Kumru suhtes kuulda.
Kirby igatseb oma parimat sõpra. Marilyn esitab Roole ultimaatumi. "Magic Mali" saab popiks.
Emir ärgitab Ozanit elul sarvist haarama. Kemal püüab Tarikut Emiri eest hoiatada, kuid ägestub ja läheb kogu oma perega tülli. Fehime teeb külaskäigu Vildani juurde, tal on Nihani kohta paar krõbedat sõna öelda.
Kertu ja Mari püüavad ema hoiatada, kuid Sirje usaldab Evat. Mammul on Marile Rauli kohta küsimusi. Albert ja Valter leiavad kiirelt ühise keele. Liisa püüab isa survestada ning Volts teebki Erikule pakkumise. Urmast tabab piinlik avalik skandaal.
Jenny kaalub, kas viia suhe Damianiga uuele tasemele. Chuck on sunnitud oma hotelli puhul äärmiselt raske otsuse langetama. Lily ja Rufus üritavad teineteist taas usaldada. Dan ja Vanessa avastavad oma suhtes eri tahke.
Marie ja Lisa teevad lõpliku otsuse isatalu osas. Lisa on suure moraalse dilemma ees. Georg võtab Leitnerhofi juhtimise üle. Henriettel on raskusi emaks olemisega.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16-aastane Kelli kohtub 18-aastase Markoga, kes on kõige hellem ja tähelepanelikem poiss, keda ta iganes kohanud on. Tegemist oleks ideaalse armastuslooga, kui Marko ei hakkaks huvi tundma hauataguste teemade ja vaimudegasuhtlemise vastu. Selle käigus muutub ta iseloom ja käitumine tundmatuseni ning poiss ise on kindel, et ta on mõne musta olendi poolt seestatud.
Õhtu!* H6:E127
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Noorsootöötaja Tom ei lase end häirida, et teel Itaaliasse kadus ta kohver koos paremate riietega. Kelner Sam aitab ta hädast välja ja Tom on valmis kohtinguks tantsija Francescaga. DJ Jo ja ta moefanaatikust sõbranna Sara on harjunud nooremate meeste tähelepanuga, kuid otsivad nüüd tõsisemat suhet.
Roo ja Marilyni vahel tekivad pinged. Remi kritiseerib Breed.
Kemal saab teada, et Zeynep liitus näitlemisagentuuriga. Nihan annab Ozanile nõu.
Elly vahetab oma kuldse pileti ühe kohtingu vastu Mattiga tema kodulinnas Melbourne'is. Hiljem tekitab üllatuslik pööre kokteilipeol kaose.
Pärast seda, kui leitakse veel üks laip, õnnestub Eve'il ja tema rühmal saavutada uurimises läbimurre.
Sõbrad H4:E16
Rachel korraldab kaks päeva enne Emily Inglismaale naasmist peo, et saaks kohtuda oma kliendi Joshuaga. Lapseootel Phoebel käivad hirmsad neelud liha järele.
Sõbrad H4:E17
Chandler ja Joey avastavad, et näevad tasuta pornokanalit. Phoebe saab teada, et ootab kolmikuid. Emily sõidab Londonisse, Ross peagi tema järel.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Red ja Blanca otsivad Piscatella kohta kompromiteerivat informatsiooni. Suzanne viib läbi seansi. Valvurid näitavad oma andeid "Litchfield iidolitele" kohtunikele Leanne'ile ja Angie’le.
Tüdrukud on tagasi ja käes on tõehetk. Tagasi villas on ka Monk. Kes jääb pärast paaride ümbermängimist üksi?
Marie ja Lisa teevad lõpliku otsuse isatalu osas. Lisa on suure moraalse dilemma ees. Georg võtab Leitnerhofi juhtimise üle. Henriettel on raskusi emaks olemisega.