Kõige emotsionaalsem lugu, kus kolm meeskonda peavad tagasi andma, et võita endale pääse finaali.
Severo palub Raimundolt abi. Carmelo suuda Cristóbali leida. Camila üritab tõde välja uurida.
Yildiz peab Kumru käitumist kahtlaseks ja hakkab Kumru ja Ömeri suhte tagamaid uurima. Ender on seitsmendas taevas, kui saab Doganilt teate, et temast saab Arzu asemel uus ettevõtte tegevjuht. Arzu aga ei jää käed rüpes ootama. Ta otsustab lüüa käed Dogani suurima vaenlase Sami Önderiga ja pakub ka Feyzale koostööd. Yildizi sõnade peale kavatseb Kumru teha Ömerile ettepanek abielluda.
Roo ja Marilyni vahel tekivad pinged. Remi kritiseerib Breed.
Kemal saab teada, et Zeynep liitus näitlemisagentuuriga. Nihan annab Ozanile nõu.
Sirjega juhtunu shokeerib kõiki, kuid abi ei paista kusagilt. Liisal tekib Kertu ja Eriku suhtes lootus. Andres teeb ootamatu otsuse. Ruudi käitumine toob Murakate perre muudatused, mida lapsed pole oodanud. Eva pakub Sirjele tehingut.
Chuck on taas kord vastamisi oma onu Jack Bassiga. Blair peab Eleanori ülesandel hoolitsema tema viimase moeshow eest. Rufus üritab Jennyt taas õigele teele suunata, saates ta Eleanori moeshow korraldamisele appi. Asi võtab aga halva suuna, kui Jenny avastab, et üks modellidest on Agnes.
Georg ootab pikisilmi, et alustada Marie ja nende beebiga uut elu talus. Peagi on aga taas silmapiiril terve rida väljakutseid. Karli ootab ees keeruline ülesanne tuua kokku kaks venda.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
52-aastase Pilvi kahetoalises korteris elab lisaks temale ka tema 23-aastane poeg Urmo koos oma elukaaslase Aetiga. Pilvile Aet ei meeldi ja ta loodab, et noored armastajad muudavad veel meelt, kuid kui Aet jääb lapseootele, on noorte kokkujäämisplaanid kindlamad kui kunagi varem. Pilvi ei suuda seda mõtet taluda ja läheb nõia juurde, et maagia abil noorte vahel midagi oluliselt muuta.
Õhtu!* H6:E128
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Hotelli saabub glamuuritarist naispolitseinik Emma, kes pärast rasket lahutust endale tõelist viikingit otsib. Temaga kohtumiseks on valmis hiiglasekasvu habetunud puusepp Luke. Õhkutõusuks valmistub ka 54-a lennusaatja Andrew, kes pärast abikaasa enesetappu on viimaks valmis Itaalias uue armastuse leidma.
Bayd raputab uudis Mali mineviku kohta. John annab Remile mõtlemisainet. Justin pole vaimustunud mõttest elada Marilyniga koos.
Kemal teeb Emirile ebameeldiva üllatuse. Zeynepi süda on murtud. Asu tegutseb aeglaselt ja sihikindlalt. Kas Tarik teeb õige otsuse?
Monique soovib oma suhtele Mattitga uue käigu sisse lükata, kui paar läheb Ferrariga kiiremaid ringe tegema. Järgmisel päeval viib Matt mitu tüdrukut fotosessioonile.
MI6 rühm sõlmib lepingu saatanaga, et Kummituselt infot saada.
Sõbrad H4:E18
Phoebe valib ühele kolmikule nime ning Chandler ja Joey konkureerivad omavahel, kumma nimi jääb peale. Rachel valmistub ideaalseks õhtuks Joshuaga. Ross muretseb, et võib Susanile veel ühe naise kaotada.
Sõbrad H4:E19
Monica ja Rachel on oma uuest korterist tüdinenud ja tahavad poistega vahetust teha. Ross kavatseb Emily enda juurde elama kutsuda, aga puterdab kõik ära.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Kui vangid hommiku-uudiseid vahetavad, satuvad Flaca ja Maritza tähelepanu keskpunkti. Brandy ja tema meeskond müüvad Judy oksjonil kõrgeima pakkumise tegijale.
Paarikesed on taas koos ja uustulnukal tuleb langetada raske valik - kas ühineda algse satsiga või sekspommidega.
Georg ootab pikisilmi, et alustada Marie ja nende beebiga uut elu talus. Peagi on aga taas silmapiiril terve rida väljakutseid. Karli ootab ees keeruline ülesanne tuua kokku kaks venda.