On kohtumõistmise päev, kuna kohtunikud näevad hoove esimest korda.
Mauricio tõttab Franciscale appi. Hernando petab Camilat. Dolores kuuleb Matíase pulmadest.
Aysel ei suuda end tagasi hoida ja räägib Enderile, et Cagatay kohtus Feyza pool Halit Caniga. Yildizi suureks üllatuseks jätab Dogan kõigile mulje, justkui tal oleks Yildiziga suhe. Cagatay vannub Doganile ja Yildizile kättemaksu. Tal on nüüd vaid üks eesmärk, mille saavutamiseks on ta valmis kõigeks. Cagatay läheb Feyza ja Atlasiga isadustesti tegema, mis aga ei jää Caneril märkamata. Ömer aitab Cagatayl tagasi ettevõttesse tulla.
Kas Marilyn saab suhteid Roo’ga parandada? Mali võidab tüdrukuteõhtul südameid. Kas Irene pannakse vangi?
Nihan ja Kemal kohtuvad kummagi suureks üllatuseks praamil ja saavad aru, mis Leylal plaanis oli. Emir laseb neid jälitada. Önder ja Vildan kahtlustavad, et Kemal võib nende pere vastu kurja plaani haududa.
Kertu on Erikuga toimunud muutustest segaduses. Kadri käitumine tekitab pingeid Mari ja Indreku vahel. Eva püüab Sirje kaudu Urmast üles leida. Siiri aga mässib end järjest suuremate valede võrku, kuniks Kertu otsustab sekkuda.
Dan ja Olivia on nõus kirjutama ja kaasa mängima koolinäidendis, mille idee autor on Blair ja lavastajaks Vanessa. Serena palub Nate'i abi, et raskest olukorrast välja tulla. Jenny teeb Chuckile teene ja nõustub välja minema Damieniga, suursaadiku pojaga, kes peatub Chucki hotellis. Selles osas astub üles ka lauljatar Lady Gaga.
Jurist Lisa Huber naaseb Allgäusse, et luua firma, mille abil võidelda perelt ärandatud põllumaa eest. Traagiline sündmus puhub konflikti veelgi suuremaks. Keset pühademöllu asub juhtumit uurima eradetektiiv Helena.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Lugu 12-aastasest Gretest, keda seni on üksinda kasvatanud ema. Ühel hetkel aga kolitakse Grete ema uue armastuse Tarmo juurde. Peagi aga selgub, et pealtnäha hoolival Tarmol on ka teine, vägivaldne külg ja olukord on muutumas eluohtlikuks kõigile.
Õhtu!* H6:E123
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Lõuna-Prantsusmaale armastust otsima saabub teiste seas üksikema Kaylee, kelle kohtingukaaslaseks on välja valitud müürsepp Keiren. Kuid juhuslik kohtumine nägusa pika Charliega ajab Kaylee pea segamini. Charliet ootab aga hoopis kohting karmi oleku, kuid hea südamega modelli Jadaga.
Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cash on hädas ebakindla tulevikuga.
Kemali isa pole Tariki pakutud uuendustest äris huvitatud. Emir uurib Kemali tausta. Leyla ja Vildan kohtuvad surnuaias.
Joed viivad kuus finalisti kohtingutele, lootuses, et see hõlbustab tähtsa otsuse tegemist; lahkuminekud ja ootamatud väljalangemised muudavad nii neiud kui ka Joed emotsionaalseks.
Villanelle võtab šantaažiks pantvangi, Eve aga saab teada suuremast vandenõust ja jääb vankumatult Villanelle’i jälil püsima.
Sõbrad H4:E4
Joey harjutab peotantsu. Phoebet köidab massaazhiklient ja Chandler ei pääse jõusaalist tulema.
Sõbrad H4:E5
Chandler lööb enda teadmata külge Joey uuele sõbrannale ja koguni armub temasse.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Bürokraatia ja kihav rahulolematus töötavad vastu Caputo püüdlustele hoida tundlikku olukorda kontrolli all.
Kaksikud sekspommid saabuvad villasse ja asuvad kohe draamat üles kütma. Kas nad muutuvad ühe paarikese jaoks saatuslikuks duoks?
Jurist Lisa Huber naaseb Allgäusse, et luua firma, mille abil võidelda perelt ärandatud põllumaa eest. Traagiline sündmus puhub konflikti veelgi suuremaks. Keset pühademöllu asub juhtumit uurima eradetektiiv Helena.