Kõmutüdruk
E-R päeval

Serena avastab, et Aaron on tema eest üht-teist varjanud. Jenny ja Agnes kavandavad moeshow vastu sissisõda. Soovides iga hinna eest Yale'i pääseda pakub Blair end dekaani sõbra teismelist tütart hoidma.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2010
H4:E11
Juured
Blair ja Dan hakkavad koos kadunud Julieti otsima. Julieti kodulinnas kohtuvad nad juhuslikult Damien Dalgaardiga ja Beni vangistamisega lõppenud lugu imbub päevavalgele. Chuck kahtlustab, et Lily pole talle täit tõtt rääkinud.
Duo 4
H4:E12
Lapsemäng
Chucki isa endine töökaaslane Russell Thorpe naaseb Manhattanile koos oma tütre Rainaga. Serena ja Chuck ühendavad jõud Lily vastu. Blair saab aru, et Eleanor võib olla ta tulevikukarjääri võtmeks. Nate on mures tingimisi vabastatud isa pärast.
Duo 4
H4:E13
Damien Darko
Blair on elevil praktikakoha pärast W Magazine'is. Chuck on viimaks võrdse vastase leidnud. Nate saab alarmeerivaid uudiseid isa äritegevuse kohta. Serena üritab endiselt Beni aidata. Lähedased muretsevad, kui Eric hakkab Damieniga sõbrustama.
Duo 4
H4:E14
Toakaaslased
Blair palub Nate'i abi, et võita oma boss Epperly W Magazine'is enda poolele. Damien tekitab Upper East Side'il taas kord draamat. Chuck peab valima töö ja lõbu vahel.
Duo 4
H4:E15
See juhtus ühel ööl
Russell Thorpe üritab Bass Industriesi üle võtta, aga Chuck teeb veel viimase katse perefirmat päästa. Blair saab W Magazine'is vastutusrikka tööülesande ja lubaduse ametikõrgenduseks. Serena üritab saada selgust oma tunnetes Beni vastu.
Duo 4
H4:E16
Uni või armastus
Eric tähistab oma 18. sünnipäeva. Blair tahab karjääri tagant kiirustada, aga ebaõnnestub. Serena peab valima pere ja Beni vahel. Chucki ja Lily suhted on pärast Lily reeturlikku tegu enam kui jäised.
Duo 4
H4:E17
Poja impeerium
Beni ema tuleb linna ja tekitab Serena ning Beni vahel probleeme. Russell Thorpe tahab Chucki pere hävitada, aga seab sellega ohtu ka oma suhte Rainaga. Serena ja Ericu tohtrist isa William van der Woodsen naaseb Upper East Side'ile.
Duo 4
H4:E18
Kuninglikud intrigandid
Lily ootab tagajärgi oma otsusele. William van der Woodsen, CeCe ja Lily õde Carol tulevad talle toeks ja ühtlasi Tascheni fotosessioonile, kus jäädvustatakse "tänapäeva siniverelisi". Caroli tütar Charlie tuleb ema teadmata Upper East Side'ile, et tutvuda Serena ja ülejäänud perega. Blair saab ilmutuse oma tulevikust ja mõtiskleb, kes on tema jaoks see õige.
Duo 4
H4:E19
Kübeke roosat
Serena palub Charliel välja selgitada, miks Blair ja Dan nii palju aega koos veedavad ja mis rolli mängib üks ootamatu külaline nende elus. Nate'i abiga otsustab Raina minna oma ema otsima. Chucki lootused purunevad minevikusaladuse tõttu.
Duo 4
H4:E20
Printsessid ja konn
Blairi unistused on täitumas, aga Serena ähvardab Blairi minevikku paljastades kõik purustada. Charlie ja Vanessa saavad sõpradeks. Shokeeriv saladus paneb Nate'i raskesse olukorda ning sunnib valima Raina ja Chucki vahel.
Duo 4