Kõmutüdruk
T-N 11:20, E, R 11:25

Serena avastab, et Aaron on tema eest üht-teist varjanud. Jenny ja Agnes kavandavad moeshow vastu sissisõda. Soovides iga hinna eest Yale'i pääseda pakub Blair end dekaani sõbra teismelist tütart hoidma.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2009
H3:E13
Medaljon
Nate ja Serena katsetavad oma sõpruse piire. Chuck ei suuda unustada naist, keda isa haual nägi. Jenny on nõus Damieniga tähtsale õhtusöögile minema, teadmata, et Damien vajab teda uimastite vahendamiseks. Vanessa ja Dan üritavad pärast Dani armuavaldust kohmetusest üle saada. Rufus naaseb suusapuhkuselt ja väldib Lilyt.
Duo 4
H3:E14
Kadunud naine
Rufusel ja Lilyl tekivad kahtlused Jenny ja Damieni suhte pärast. Chuck saab rohkem teada naisest, kes võib olla tema ema. Dan ja Vanessa üritavad teiste noortega koos väljas käia, et omavahelisest kohmetusest üle saada.
Duo 4
H3:E15
16-aastane neitsi
Jenny kaalub, kas viia suhe Damianiga uuele tasemele. Chuck on sunnitud oma hotelli puhul äärmiselt raske otsuse langetama. Lily ja Rufus üritavad teineteist taas usaldada. Dan ja Vanessa avastavad oma suhtes eri tahke.
Duo 4
H3:E16
Impeerium annab vastulöögi
Chuck on taas kord vastamisi oma onu Jack Bassiga. Blair peab Eleanori ülesandel hoolitsema tema viimase moeshow eest. Rufus üritab Jennyt taas õigele teele suunata, saates ta Eleanori moeshow korraldamisele appi. Asi võtab aga halva suuna, kui Jenny avastab, et üks modellidest on Agnes.
Duo 4
H3:E17
Kuulsusetud tõprad
Chuckil ja Blairil tuleb langetada siiani kõige raskem otsus oma paarisuhtes. Serena planeerib üllatuspidu Nate'ile, kuid Jenny teeb kõik, et pidu saboteerida. Dani ja Vanessa armusuhte ees seisab esimene komistuskivi.
Duo 4
H3:E18
Olemise talumatu kergus
Chuck pakub välja, et korraldab lapseootel Dorotale ja tema kallimale Vanyale pulmad. Serena ei räägi Nate'ile, et kohtub salaja Carter Baizeniga. Rufus avastab, et Lily on talle valetanud.
Duo 4
H3:E19
Kohtumine isaga
Kui Lily eksabikaasa dr William van der Woodsen ootamatult Manhattanile ilmub, kohtub Serena lõpuks taas oma isaga. Serena ja Nate'i suhtes on endiselt probleeme ja intriigi põimiv Jenny pakub rõõmuga Nate'ile oma toetavat õlga. Dan saab teada, et teda ei võetud Tischi programmi.
Duo 4
H3:E20
Isa, isa ja veel kord isa
Lily eksabikaasa Willi naasmine Upper East Side'ile tekitab jätkuvalt probleeme Serenale, Lilyle ja Willi kauaaegsele rivaalile Rufusele. Serena ja Jenny suhted on pingelised. Blair külastab Columbia ülikooli kampust ja jõuab arusaamisele, kus on tema õige koht. Dan avastab, et Vanessa on tema eest veel üht saladust varjanud.
Duo 4
H3:E21
Eksabikaasad
Kui Willi ja Rufuse vahel asjad väga tuliseks lähevad, otsustab Serena asuda lihase isa poolele ja Rufus tunneb end omaenda perekonnas väljatõrjutuna. Jenny annab teadlikult Willile infot, mis võib Rufuse ja Lily abielu hävitada. Pärast paljusid läbikukkumisi teeb Chuck veel viimase suure zhesti, et Blairiga lepitust leida.
Duo 4
H3:E22
Viimane tango, siis Pariis
Blair peab otsustama, kas kohtuda Chuckiga Empire State Buildingu katusel või riskida ühise tuleviku kaotamisega. Serena ja Nate'i suhe on ohtlikus seisus, kui plahvatab Kõmutüdruku Dani puudutav klatshipomm. Sünnib Dorota ja Vanya laps. Ja Upper East Sid'’ile naaseb vana hea Georgina.
Duo 4
H4:E1
Uus hooaeg! Ilusad päevad
Neljanda hooaja alguses veedab Blair imelist suve Pariisis, kui märkab ühtäkki Chuck Bassi koos salapärase võõra kaunitariga. Värskelt vaba ja vallatu Serena naudib armastuse suve Pariisis koos poiste ja Blairiga. Nate kohtub põneva tüdruku Julietiga, kes aitab tal mõista, et Chucki musta märkmiku toel naisi küttides väldib Nate suhete klaarimist Serenaga. Dani ja Georgina beebidraama jätkub.
Duo 4
H4:E2
Topeltidentiteet
Blair arendab suhet nägusa noormehega, keda peab Monaco kuningakoja liikmeks. Serena asub kadunud Chucki otsima, kardinaalselt muutunud Chuck Bass alustab aga uut elu Pariisis koos salapärase kaunitari Evaga. Juliet punub Dani ja Vanessa vahel intriige.
Duo 4