Kõmutüdruk
E-R 14:50

Serena avastab, et Aaron on tema eest üht-teist varjanud. Jenny ja Agnes kavandavad moeshow vastu sissisõda. Soovides iga hinna eest Yale'i pääseda pakub Blair end dekaani sõbra teismelist tütart hoidma.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2008
H2:E6
New Haven võib oodata
Blair, Serena, Dan, Nate ja Chuck külastavad Yale'i ülikooli. Pärast omavahelist tüli otsustab Serena Blairile tagasi teha ja võtab vastu Yale'i dekaani isikliku kutse, kuigi just Blair on unistanud Yale'is õppimisest. Dan avastab, et ühtki tema soovituskirja pole Yale'i saadetud ning asub nuputama, kuidas ikkagi sinna kooli pääseda.
Duo 4
H2:E7
Chuck päriselus
Blair tahab Vanessale kätte maksta ning ahvatleb Chucki tüdrukut võrgutama. Mässajast Serena pole valmis Lily tähtsal peol kukupaid mängima. Dan ja Jenny saavad jälile saladusele, mida Nate on sõprade eest kiivalt varjanud.
Duo 4
H2:E8
Meistri käealune Jenny
Jenny sõbruneb noore modelli Agnesega, kes õhutab Jennyt enda eest seisma ning oma bossile Eleanorile vastu astuma. Serena tutvub kunstnik Aaron Rose'iga ning nende vahel tekib kohe säde. Blair üritab Chucki võrgutada, kuid see osutub raskemaks kui ta arvas.
Duo 4
H2:E9
Süütuse aeg
Serena avastab, et Aaron on tema eest üht-teist varjanud. Jenny ja Agnes kavandavad moeshow vastu sissisõda. Soovides iga hinna eest Yale'i pääseda pakub Blair end dekaani sõbra teismelist tütart hoidma.
Duo 4
H2:E10
Edevuse tuleriit
Dan üritab Bart Bassi usaldust võita, et kirjutada temast paljastav artikkel, kuid olukord läheb tuliseks, kui Chuck asjast kuulda saab. Blair ei taha leppida uue mehega Eleanori elus. Jenny kolib Agnese juurde.
Duo 4
H2:E11
Võrratud Archibaldid
Käes on tänupüha ja kõik sõdivad omavahel. Blair on pahane, et ema uus kallim rikub nende pere lemmiktraditsioone. Serena ei räägi Aaronile oma minevikust, küll aga teeb seda Dan. Lily üritab Rufust ja Jennyt omavahel lepitada. Eric avastab Barti saladuse.
Duo 4
H2:E12
Suurepärane vale
Chuck ja Blair veavad kihla, et leiavad teineteisele iga-aastaseks balliks ideaalsed kaaslased. Aaroni ekspruut Lexi huvitub Danist, mis tekitab Serenas vastakaid tundeid. Nate, Jenny ja Vanessa satuvad olukorda, mis paneb nende sõpruse proovile.
Duo 4
H2:E13
Oo, Bart, kus oled sa?
Ootamatu ja traagiline sündmus puudutab valusalt kõiki Upper East Side'i noori.
Duo 4
H2:E14
Basside kuningriik
Chuck on pärast isa matuseid kadunud ning tema onu Jack saabub Upper East Side'i poissi otsima. Blair üritab unustada oma viimast vestlust Chuckiga ja keskendub pääsemaks ühte linna peenemasse naisteklubisse. Jenny naaseb kooli ning põrkab kohe kokku Penelope ja tema kambaga.
Duo 4
H2:E15
Testament
Barti testament on ette loetud ning Basside impeeriumi saatus selgunud. Rufuse ja Lily suhet pingestab Rufuse soov hankida üksikasju lapse kohta, kelle olemasolust ta ei teadnudki. Dan uurib välja Rufuse ja Lily saladuse ning peab nüüd otsustama, mida shokeeriva infoga peale hakata.
Duo 4