Saate ajaloo kõige emotsionaalsem finalistide avaldamine.
Lucía võrgutab Hernandot. Francisca üritab Carmelot üles leida. Don Gaspar teeb suure avastuse.
Ender märkab, et Feyzal on kurjad plaanid. Ta palub Caneril tagamaid uurida. Yildiz tahab paljastada Doganile, et Kumru ja Cagatay suhe endiselt kestab, ent satub ise Cagatay lõksu.
Mali külaline tekitab probleeme. Remi avab end Breele. Leah ja Justin lähevad viimase-hetke reisile.
Soyderete peres lahvatab suur skandaal. Kinnisvara põhjustab pingeid. Kemal muretseb oma pereliikmete mõjutatavuse pärast.
Erik teeb Kertule siira ettepaneku. Sirje survestab Urmast, kes omakorda küsib abi nii Indrekult kui Albertilt. Siiri on oma uuest suhtest seitsmendas taevas. Ruudi püüab kodusest katastroofist kasu lõigata. Maimu saab endale lubatud abilise.
Chuck pakub välja, et korraldab lapseootel Dorotale ja tema kallimale Vanyale pulmad. Serena ei räägi Nate'ile, et kohtub salaja Carter Baizeniga. Rufus avastab, et Lily on talle valetanud.
Huberi õdedel ja Leitneri vendadel läheb hästi. Marie ei taha oma iseseisvusest siiski loobuda, kuid Georg leiab siiski koosolemiseks võimaluse. Lisa ja Florian ei taha aega kaotada. Lisa ootab last ja nende õnn paistab täiuslik.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
32-aastane Liina on tüdinud igal aastal oma mehe Raivo vanemate juures jõulupühi veetmast ja tahab luua oma 3 lapse jaoks omaenda pere jõulutraditsioone. Raivo oma õe Kairi ja vanematega ei mõista Liina soovi ja algab tugev vastuseis ning peretüli.
Tunnustatud hotelli mänedžer Thomas Kochs otsib endale paremat kätt. Valvelaua juht Jochem paneb võimalusele silma peale ning tõestab end VIP külaliste vastu võtmisega.
Pärast jahmatavat avastust, et Lauren ja Pat on vanad sõbrad, otsustab Lauren sel nädalal võita Pati südame. Essexi farmer George otsib naist, kes ei kardaks talutööd. Ta kaaslaseks on 27-a maamõõtja Louise, kel pole kunagi armsamat olnud. Glamuurne vanaema Ros otsib meest, kes oleks valmis ka magamistoas möllu tegema.
Dana näeb võimalust. Marilyn tõstetakse välja. Mali vaevleb armastuse ja kohustuste vahel.
Leyla käib Vildaniga rääkimas, seda näeb eemalt Kemal. Nihan hakkab pärast Ozaniga rääkimist Emirit tagamõtetes kahtlustama. Nihan võtab vastu pakkumise osaleda sotsiaalprojektis.
Abbie on ahastuses, et Monique on endiselt mängus ja teeb kõik endast oleneva, et konkurenti tõrjuda. Romantilise privaatkohtinguga juhib Chelsie Matti mõtted eemale kogu sellest kaotsest.
Eve peab võibolla Villanelle'i tähelepanu eest võistlema hakkama.
Sõbrad H4:E22
Phoebel on rasedusest kõrini ja korraldab titepeo. Ross valib Joey endale isameheks. Poissmeesteõhtul magab Joey strippariga ja kaotab sõrmuse.
Sõbrad H4:E23
Kõik saabuvad Londonisse pulmapeole. Ross ja Emily hakkavad tülitsema ja tundub, et pulmad lükkuvad edasi.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Must Cindy mõtleb välja skeemi, kuidas Suzanne'i tähelepanu kõrvale juhtida. Taystee ja Piper otsivad viise Poussey mälestuse austamiseks.
Adami ja Cartieri paradiisi kohal on tumedad pilved. Osalejad peavad käed tööriistakasti väljakutses külge panema. Silmapiiril terendab taas uus kojusaatmine.
Huberi õdedel ja Leitneri vendadel läheb hästi. Marie ei taha oma iseseisvusest siiski loobuda, kuid Georg leiab siiski koosolemiseks võimaluse. Lisa ja Florian ei taha aega kaotada. Lisa ootab last ja nende õnn paistab täiuslik.