Gordon läheb appi hädas India restoranile Curry Lounge. Restorani menüü on tohutu pikk ja lisaks lastakse klientidel endale ise road kokku panna. See aga teeb peakokk Razi elu põrguks. Restorani päästmiseks tuleb Gordonil Raz maa peale tuua.
Granary on 200-kohaline restoran. Ühtlasi suurim, milles Gordon Ramsay eales käinud on. Menüü on lubav – kaasaaegne inglisepärane toit, kuid tegelikult on kokku kuhjatud kõikjalt midagi. Nagu sellest veel vähe, ei tee omavahel koostööd ka personal, mis on kokku ideaalne katastroofiretsept.
Theo ja Ryder kutsuvad kõiki üles oma videoid üllal eesmärgi kasutama. Kas Cashis muudab meelt ja vahetab kodu? Felicity annab Ryderile head nõu.
Mia jätab hüvasti nii oma mineviku kui ka tulevikuga. Nikau ja Tane leiavad läbi valu oma sõdalase jõu. Kas Jasmine teeb Cashile ruumi?
Ari mälestusvideo tuleb välja vastuoluline. Mia läheb politseisse Ari süüdistust klaarima. Poolalasti Cash teeb majakaaslaste elu ebamugavaks.
Miks Logan Mackenzie järele luurab? Cashil on Irenega probleeme. Justin paneb Theo usalduse proovile.
Kas Mackenzie on endiselt Arisse armunud? Roo ei taha õnnelikku peret mängida. Theo pole huvitatud perekonna taasühinemisest. Dean tahaks Paratasid aidata, aga kuidas seda teha?
Möödunud nädala draamadest väsinud Hannah viib üheksa meest Riiga. Esimesele kohtingule valitud kosilane osutub naastes liiga jutukaks. Viimasel kohtingul tutvutakse Läti saunarituaalidega.
Nädalal enne kodulinnade külastusi tunneb Hannah, et on aeg enda tundeid meeste vastu hakata välja näitama. Jed, Tyler ja Mike saavad erakohtingud, ülejäänud mehed peavad leppima grupikohtinguga.
Hannah külastab nelja poissmehe perekondi. Rasked küsimused nõuavad vastuseid. Kes neist meestest teda kõige paremini tunneb? Hannah näeb otsuse tegemisega ränka vaeva, aga roositseremoonial juhtunu läheb saatesarja ajalukku.
Fitnessitreener Kate Wolf pühib Los Angelese tolmu jalgelt ning asub tööle oma parima sõbra tervisekeskusesse. Tema üllatuseks satub ta treenima filmistaar Rick Stelle’i. Intensiivsete treeningute käigus kaovad lisaks kilodele ka mitmed psühholoogilised seinad. Kui treenima saabub ka Ricki kaunis kaastäht, pannakse nende värske sõprus tõsiselt proovile.
Purustame toiduainete kohta keerlevaid müüte ja laseme teaduslikel argumentidel kõnelda.
Purustame toiduainete kohta keerlevaid müüte ja laseme teaduslikel argumentidel kõnelda.
Emotsionaalne taaskohtumine pärast oma kohutavat tulekahju renoveeritud koduga muudab Graeme'i ja Mary elu igaveseks. Pärast seda, kui kohtunikud on sellele uskumatule renoveerimistööle oma hinded andnud, langeb üks meeskond võistlusest välja.
Romantiline film, mis põhineb Rhonda Byrne’i 2006. aastal ilmunud üleilmseks fenomeniks saanud raamatul, mis julgustas miljoneid õnnelikumalt ja täisväärtuslikumalt elama. Lugu tööd rügavast noorest lesest Miranda Wellsist, kes üritab üksi kolme last kasvatada. Võimas torm toob ta ellu hävitava väljakutse ja salapärase mehe Bray Johnsoni. Vaid mõne päevaga tõstab Bray kohalolek perekonna tuju, kuid tal on saladus, mis võib kõike muuta.
Hugh läheb tagasi linna, et oma karjäär päästa, kuid avastab peresaladuse, mis muudab ta elu igaveseks. Charlie on Meryli käitumisest frustreeritud.
Kohtingukaaslast otsib 24-aastane kokk, kelle võimas puhmas mehi eemale peletab. 35-aastane Derry on ärimees, kes reisib palju ning pole seetõttu seni pikka suhet loonud.
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt välise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue võimaliku kaaslase kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 21-aastane fitnessiga tegelev Ray ja 26-aastane panseksuaal Jimmy Austraaliast.
Tänases osas valivad endale kaaslast 32-aastane juuksur Mark ja 24-aastane Justin, kes on tüdinud, et ta alati sõbratsooni sattub.
Emotsionaalne taaskohtumine pärast oma kohutavat tulekahju renoveeritud koduga muudab Graeme'i ja Mary elu igaveseks. Pärast seda, kui kohtunikud on sellele uskumatule renoveerimistööle oma hinded andnud, langeb üks meeskond võistlusest välja.