Kui 10-aastane Maisie peab ootamatult oma limonaadileti sulgema, näeb karjäärinaine Trish selles võimalust aidata nii firmat Sunny Day Limonade, kus ta töötab, kui ka Maisiet, ja ta naaseb vastumeelselt oma kunagisse kodulinna. Seal saab ta teada, et Maisie isa on tema kooliaegne kallim Evan. Ühiselt limonaadiletile kasutusluba ajades saavad nad taas lähedasemaks ja vanad tunded löövad uuesti lõkkele.
Vabatahtlikud kogunevad katusele, et teha üks intensiivne trenn. Samuti tutvustatakse neile talisuplemist. Vegan rämpstoidu armastaja teeb ümberkorraldusi oma toitumises.
Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cash on hädas ebakindla tulevikuga.
Roo asub Marilyni vastu juhtima. Cash kuuleb suurt uudist. Tane'i tõde üllatab Felicityt.
Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cashi tulevik on ebakindel.
Felicity ütleb Tane’ile, mida ta asjadest arvab. Cash vihastab Edeni peale. Kas Justin suudab kodutu Marilyni minema ajada?
Kirby igatseb oma parimat sõpra. Marilyn esitab Roole ultimaatumi. "Magic Mali" saab popiks.
Kui lõunasöögile on tulemas külalisi, valmistab James neile efektseid roogi, mis ei jäta kedagi külmaks.
Californias elav paar leiab unistuste rannamaja, ent peab hakkama oma üllatuseks tegelema ettenägematute uuendustega elektrisüsteemis.
Kavalerid seiklevad oma armastuse näitamiseks läbi terve Euroopa ja kaks õnnelikku saavad võimaluse veeta Pariisis romantilise hetke kaunitariga. Gabby tahab, et kavalerid tõestaksid, et nad on valmis tema südame eest võitlema.
Romantiline film edukast ärimehest, teda ootab korraldatud abielu lapsepõlvesõbraga. Sellest hoolimata asub ta otsima kaunitari, kellega kohtus halloween'i peol.
Lillemüüja Sarah' elu muutub drastiliselt, kui ta saab tädilt päranduseks rantšo. Sarah käis seal lapsena ja talle meeldis seal väga. Nüüd pole ta aga kindel, mida rantšoga teha. Naabrimehe, mesinik Hanki abiga uurib ta maad ja see saab talle väga lähedaseks. Kas ta tahab üldse naasta oma poiss-sõbra juurde Los Angelesse ja lillepoodi edasi pidada?
Vabatahtlikud võtavad ette veel viimase füüsilise väljakutse. Michael Mosley uurib stressi, treenimise ja sisemise motivatsiooni kohta. Ta jagab osalejate imetlusväärseid tulemusi.
2. vooru alustavad grillimeistrid Aaron ja Chris. Laua taga istudes saavad kõik tuttavaks lapsepõlvesõprade Amberi ja Meliga ning leedukatest õdede Patricija ja Brigitaga.
Romantiline eksitustekomöödia. Clarissa on unistanud näitlejaametist, kuid paraku kukub ta filmivõtetel läbi. Kodukanti naasnuna on sõbrad siiski tema karjäärist elevil ja kogemata läheb levima kuulujutt Clarissa ja filmitööstuse kuulsa meeshurmuri Chas Hunteri võimalikust suhtest. Ühel hetkel ei anna neid jutte enam peatada ja Clarissat ning Chasi ootab ees elu suurim näitemäng.
Sõbrad H4:E14
Joey veedab kolm päeva isaga kalaretkel. Rachel saadab Rossi kohtama oma bossi tütrega.
Sõbrad H4:E15
Ross võtab pähe, et ta tahab kindlasti koos Emily sõpradega ragbit mängida. Chandler valetab Janice'ile, et kolib ära Jeemenisse, aga peabki vist retke ette võtma.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Sekspommirühm tuleb villa elu raputama. Kas poisid suudavad oma reisil olevatele tüdrukutele truuks jääda?
Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“.