Saatejuht Johanna Griggs tervitab kuut uut „Minu kodu on parim“ meeskonda nende uues kodubaasis ning teatavaks tehakse esimese väljakutse reeglid.
Hernandol on Lucíale uudis. Carmelo ja Severo on nõutud. Matías on segaduses.
Yildiz on nüüd kindel, et Ömer ja Kumru abielluvad ning otsustab Cagatayst lahutada. Ender kihutab Feyza ettevõttest minema, kui saab teada, et ta kogub tagaselja infot Dogani suurima vaenlase jaoks. Cagatay ja Yildizi lahutus jõustub, kuid Cagatay jõuab juba Kumruga oma plaani teoks teha. See on Yildizi jaoks ränk hoop.
Dana on raskes seisus. Tane on tuleviku pärast mures. John ei saa kaastunnet.
Tarik otsustab koha Emiri juures üles öelda ja Kemal püüab temaga suhteid parandada, ent vennad satuvad veel rohkem konflikti. Kemal saab teada Önderi ja Leyla minevikust.
Mari sõidab Sirje palvel Haapsallu. Kertu on Andrese ja Siiri suhtest rabatud ning teeb lõpuks otsuse ka enda ja Eriku tuleviku osas. Maimu hoiatab oma abilist. Gunnari testament tekitab lootust ja külvab segadust.
Lily eksabikaasa Willi naasmine Upper East Side'ile tekitab jätkuvalt probleeme Serenale, Lilyle ja Willi kauaaegsele rivaalile Rufusele. Serena ja Jenny suhted on pingelised. Blair külastab Columbia ülikooli kampust ja jõuab arusaamisele, kus on tema õige koht. Dan avastab, et Vanessa on tema eest veel üht saladust varjanud.
Suvi on viimaks siin ja Immenhofi õed ei jõua ära oodata, et nad saaks puhata ja oma hobustega aega veeta. On ainult üks aga – nimelt on Immenhof pankrotis ja nende agressiivne naaber häirib neid. Lou näeb olukorrast ainult üht väljapääsu ja ka see nõuab temalt suurt riski.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
13-aastane lastekodus elav Kristi hakkab hellitama lootust, et lapsendamisvõimalusi uuriv 36-aastane Tiit just tema valiks. Kui ilmneb, et sama plaani peab ka lastekodu teine tüdruk, sama vana Liisa, algab tüdrukute vahel tuline rivaliteet ja otsene võitlus, milles kumbki tüdruk ei põlga ära ühtegi abinõud oma võimaluste suurendamiseks.
Õhtu!* H6:E130
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Francesca üritab armastust otsima tulnud memmepoeg Ashist tõelist Casanovat teha. Võrgutamiseks on valmis Rachel, kes otsib meest, keda julgeks oma pirtsaka ema ette viia. Oma saatusega kohtuma tuleb elukaaslase kaotanud 43-a sekretär Sharon ja teda ootab sõnaosav automüüja Kenny Essexist.
Justini ja Lea jaoks on lõpp lähedal. Tane räägib tõtt. Toimub Kirby soolokarjääri esitlus.
Kemal teatab Leylale, et ei kavatse oma plaani Emiri osas pooleli jätta. Kui ta saab teda, et Ozan ei ole Zeynepiga suhtlemisest loobunud, räägib ta sellest Nihanile. Ehitusplatsil toimub õnnetus.
Emma kutsutakse lõpuks ometi esimeselt privaatkohtingule. Abbie ja Sogandi rivaalitsemine süveneb kui neidudel palutakse hääletada, kes nende meelest kõige paremini Mattile sobib.
Eve'i missioon satub ohtu; Carolyn jätab Eve'i saatuse tema enda kätesse.
Sõbrad H5:E4
Emily tahab, et Ross Londonisse koliks ja et ta loobuks lõplikult Racheliga kohtumast. Enda teadmata aitab Rachel Rossil otsustada.
Sõbrad H5:E5
Monica ja Chandler sõidavad koos Atlantic Citysse, kus aga nende salasuhe peaaegu avalikuks tuleb. Ross ei saa kuidagi Rachelile öeldud, et ei tohi enam temaga kohtuda.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Red tajub probleeme, kuid teised on veendunud, et ta on lihtsalt paranoiline. Taystee ja Must Cindy võidavad ebatõenäolise liitlase poolehoiu ning kaks vana sõpra lähevad tülli.
Isabelle ja Matt peavad ennast väljakutses proovile panema. Pelgupaik on öisteks tegevusteks avatud ja mõnigi juba kasutab seda. Missugune paar aga lahku läheb?
Suvi on viimaks siin ja Immenhofi õed ei jõua ära oodata, et nad saaks puhata ja oma hobustega aega veeta. On ainult üks aga – nimelt on Immenhof pankrotis ja nende agressiivne naaber häirib neid. Lou näeb olukorrast ainult üht väljapääsu ja ka see nõuab temalt suurt riski.