Meeskonnad näevad vaeva, et muuta Lisa ja Andy 1970. aastate tumedatest tellistest õudusunenäo unistuste koduks. Milline meeskond täidab kodureeglid ja võidab selle väljakutse?
Camilal tekivad tõsised kahtlused. Gracia julgustab Carmelot. Matías ja Marcela naasevad mesinädalatelt.
Dogani kodus on alanud Kumru ja Yildizi vaheline sõda. Asuman on veendunud, et Doganil on Yildizi vastu tunded. Ender aga otsib endale uut koostööpartnerit. Ender ei soovi esialgu Yildizile oma viha välja näidata ja käitub, nagu oleks endiselt tema sõbranna.
Mali peab tegutsema Rose'i ultimaatumi järgi. Irene üritab Roo ja Marilyni vahel rahu sobitada.
Kemal ähvardab Önderit tema maine hävitamisega, kui Önder hagiga ei lepi, mispeale Önder püüab Nihanit veenda. Emir meelitab kavalusega Kemali dokumente allkirjastama.
Siiri reageerib Kertu suurele uudisele väga valulikult. Ka Mari ei suuda õe üle rõõmu tunda, kuid Indreku soovitusel otsib taas abi Valterilt. Sirjel tekib plaan, kuidas äri kiirelt käima saada. Erik püüab Kertut ümber veenda. Siiri saab oodatud ettepaneku.
Kõmutüdruku anonüümne postitus käivitab õela kuulujutu Serena kohta. Blair otsustab külastada mõjuka ärinaise Martha loengut, kes on Columbias külalislektoriks, kuid salapärane kaastudeng ajab nurja Blairi plaani saada Martha assistendiks.
Taksojuhina töötav Audrey on kolleegide ja klientide seas väga hinnatud. Keegi ei aima, et naine kaotas vaid aasta tagasi õnnetuses poja Nicholase. Audrey otsustas poja organid loovutada ja nüüd tuksub Nicholase süda ühe teise noormehe rinnus. Kui Audrey noormehega kohtub, tekib tal kahtlus, kas tegu oli ikka õige, sest võõras ei näi enda elu üldse hindavat.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Lugu 14-aastasest Kaist, kes satub oma välimuse tõttu koolikiusamise ohvriks. Ta talub vaikselt sagedasi solvanguid ja korjab oma hinge viha ning kättemaksusoovi. Ja kättemaksuaeg saabubki. Kaist on saanud telestaar ja nüüd ei jäta ta kasutamata võimalust oma kiusajatele kätte maksta.
Õhtu!* H6:E136
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Popstaar Duncan James mõistab, et tegelikult ta tunneb juba varasemast oma kohtingukaaslast. Lahutusest toibuv Ulrika Jonsson otsib meest, kes suudaks ta taas naerma ajada. Pete Wicks tahab vabaneda oma pahapoisi mainest ning tutvub moedisainer Emilyga. Teletäht AJ Odudu tunneb ennast flirtimises ebakindlalt ning seab ohtu ka oma seekordse kohtingu.
Mackenzie saabub koju ja leiab eest üllatuskülalise. Kas John jõuab Irene’ini? Harper on ärevil.
Nihan teeb Emiri dokumentidest koopia ja viib Kemalile. Kemal ei võta neid vastu, sest kardab, et Nihan saab karistada. Ta lahendab probleemi oma võtetega. Emir asub tegutsema Kemali venna ja õe kaasabil, tahtes talle sel moel kätte maksta.
Ülejäänud viis vallalist neidu testivad oma keemiat Mattiga ühisel kohtingul. Matti mängib Abbie'ga kodu, kui ta üheks päevaks privaatkohtingule viib.
Juurdluse jätkudes avastab Carolyn, et talle lähedased varjavad tema eest infot. Eve leiab juhtlõnga, mis võib ta Villanelle'i jälile aidata, kuid Villanelle'il on mõõt täis ja ta vahetab suunda.
Sõbrad H5:E20
Ross pabistab päev enne Emily uut pulmapäeva. Gary kutsub poisid politseiautoga sõitma. Rachel kuuleb Emily sõnumit Rossile ega tea, kas seda edasi öelda.
Sõbrad H5:E21
Rachel muretseb endale kassi. Ross ja Joey loobivad palli ja peagi löövad kõik kaasa mängus, mille eesmärk on pallil mitte maha lasta kukkuda.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Linda kasutab jõumänge. Piper otsib Alexi kohta teavet ja naised saavad esimest korda osa aastakümneid kestnud kambritevahelisest vaenust.
Sophie Monk on võõrustajaks Byron Bay'st, kui Armastuse saare villasse saabub uus seltskond romantikat otsivaid vallalisi.
Taksojuhina töötav Audrey on kolleegide ja klientide seas väga hinnatud. Keegi ei aima, et naine kaotas vaid aasta tagasi õnnetuses poja Nicholase. Audrey otsustas poja organid loovutada ja nüüd tuksub Nicholase süda ühe teise noormehe rinnus. Kui Audrey noormehega kohtub, tekib tal kahtlus, kas tegu oli ikka õige, sest võõras ei näi enda elu üldse hindavat.