Hoovilahingute kolmas voor algab Lõuna-Austraalias ja Tweed Headsis. Mängus on võistluses püsimine.
Carmelo aitab Adela hädast välja. Camila on Lucíale tänulik. Marcela näeb Beatrizi.
Cagatay pakub Enderile koostööd. Cagatay viib avalikult Kumru restorani õhtustama ja teeb talle hiljem ka abieluettepaneku. Yildiz asub Dogani soovitusel tegutsema selle nimel, et Cagatay plaani ära rikkuda. Yildiz kolib ema ja pojaga tagasi koju ja väidab, et loobub lahutusenõudest.
Roo asub Marilyni vastu juhtima. Cash kuuleb suurt uudist. Tane'i tõde üllatab Felicityt.
Emiri käsilane külastab Kemali isa salongi. Zeynep satub kokku Ozaniga. Tariki kibedus Kemali vastu kasvab. Kemali teleintervjuu sulatab südameid.
Mari on oma uuest tuttavast järjest enam vaimustatud. Kertu saab aru, et Erikuga tal ühist tulevikku ei ole. Sirje on hädas, kuid abi tuleb täiesti ootamatust kohast. Siiri püüab nii Valteri kui Kertu kaudu Andrese kohta rohkem infot saada.
Bart Bassi surma-aastapäeval maadleb Chuck probleemiga minevikust ja Upper East Side'i vapustab ränk autoõnnetus. Dan ja Vanessa üritavad oma keeruliseks muutunud sõprusega toime tulla. Jennyt süüdistatakse klassikaaslase peksmises, mis seab Ericu keerulise dilemma ette.
Mariel on järjest keerulisem oma rasedust varjata ja suhe lapse isa Georg Leitneriga on järjest keerulisem. Külalised annavad pingetel ainult hoogu juurde.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Kati on 22-aastane vanematest eraldi elav kaugõppetudeng, kes otsib kooli kõrvalt tööd. Tööotsingutel satub firmasse, kus õige pea hakkab selguma, et neiult eeldavat tavapäraste töökohustuste täitmise asemel ootab ülemus (Olaf Suuder) hoopis intiimteenust.
Õhtu!* H6:E125
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Itaalia päikese alla, Esmakohtingute hotelli, oma ainsat ja õiget leidma tuleb 36-a nägus Danil. Kohtingul 26-a Milliega kisuvad aga asjad natuke viltu. 44-a jehoovatunnistajast Esther ja 43-a elektrik Lawrence, kes mõlemad juba ammu üksi jäänud, leiavad ühise keele laste kasvatamise teemal.
Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cashi tulevik on ebakindel.
Emiril on Tarikule tööalane pakkumine. Ozan ei suuda Zeynepit unustada ja kutsub neiu kohtamisele. Nihan otsustab Kemali juurde tööle minna, Kemal kutsub Asu oma vanematekoju õhtusöögile.
31-aastane Matt Agnew on Melbourne’i astrofüüsik, kes otsib ebamaist romantikat. Kas tähed soosivad Matti ja aitavad tal leida igavese armastuse?
Villanelle leiab kaastundliku ligimese, kes talle peavarju pakub. Carolyn aga tutvustab Eve'ile tema uut rühma.
Sõbrad H4:E8
Chandler veedab tänupüha patukahetsuskastis, kuna ta Kathyt suudles.
Sõbrad H4:E9
Chandler ja Ross korraldavad suure peo, sest külla saabub nende vana sõber Gandalf. Monica peab valima peakokatöö ja Phoebe abistamise vahel.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Kui vastasseis vanglas täiemahuliseks mässuks areneb, kasutavad mõned ettevõtlikud kinnipeetavad segadust ära. Taystee seisab silmitsi Caputoga.
Luke ja Josh võitlevad Cassie südame pärast. Matti ja Vanessa suhe kannatab kuulujuttude pärast. Monk naaseb villasse uudisega, et keegi saadetakse koju.
Mariel on järjest keerulisem oma rasedust varjata ja suhe lapse isa Georg Leitneriga on järjest keerulisem. Külalised annavad pingetel ainult hoogu juurde.