Romantiline mängufilm! John ja Abby on pikaajaline abielupaar. Koos on rõõmustatud, koos on kurvastatud ja ühiselt on ka tütar üles kasvatatud. Paraku pole läbisaamine enam see ja paar teeb raske otsuse minna lahku. Päev, mil nad kavatsevad kurva teate ka oma tütrele edastada võtab aga pöörde, kuna lapsel on esmalt öelda rõõmusõnum - ta abiellub oma kallimaga. Otsustades tütre õnne mitte varjutada, jääb Johni ja Abby lahkuminek esialgu saladuseks. Pulmade ettevalmistused hakkavad aga äratama vanu mälestusi ja endiseid tundeid.
Cregg ja Chris on Bromsgrove’is. Raske aasta on pannud perekond Killeeni sööma tavapärasest rohkem snäkke, maiustusi ja valmistoitu. Mure oma tervise pärast motiveerib neid oma harjumusi taas muutma.
Tänases saates anname nõu kuidas aias võimalikult säästlikult majandada ehk mida kujutab endast permakultuur? Milline on viljapuude õige istutussügavus? Saatejuht Ingrid Sembach-Hõbemägi.
Hooaeg* H19:E19
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Soe ja südamlik retseptimeister Rita Osa kutsub meid kaasa oma armsasse kööki ning jagab koos TFTAKi toiduteadlase Rain Kuldjärvega geniaalseid retsepte hapendatud toitudest. Tee kaasa kimchi-pannkoogid, tummine hapukapsasupp ning õpi ise tegema klassikalist hapukapsast ning hoopis eksootilisi hapendatud sidruneid.
Viska kasukas varna ja võta saapad jalast - Jamesi koduses köögis Hampshire'is on valmimas soojendavad talvised road.
Paar otsib oma endale esimest kodu Californias Glendale'is. Pärast maja leidmist käärivad nad käised üles ja alustavad remonti, kuid nende vintage kodus on pinna all peidus palju vintage probleeme.
Rachel ja Gabby on stuudios Jesse Palmeriga, et vaadata otsa viimaste kohtingute ja peredega kohtumiste draamadele.
Romantikafilm! Saatus viib kokku lesestunud üksikisa Nate'i ja noore hakkaja abiõpetaja Becca teed. Nate'i tütar Emily on peale ema surma endassetõmbunud ja tunneb end üksildasena. Kui kooli tuleb sõbralik abiõpetaja Becca, tunneb Emily, et suudab end lõpuks jälle kellelegi avada. Tüdrukul tuleb hiilgav mõte nad isaga kokku sobitada. Nii saaks isa uue naise ja tema uue ema. Noor kosjasobitaja asubki tegutsema.
Romantikafilm! Jessica ja Adam on mõlemad üritustekorraldajad, kuid oma isiklikes eludes on nad väga erinevatesse etappidesse jõudnud. Kogemata kombel sattuvad nad planeerima ühiselt pulmi, kus pruut ja peigmees peokorralduses kuidagi kokkuleppele ei jõua. Selgub aga, et täiusliku pulma saavad just planeerida inimesed, kel pealtnäha polegi midagi ühist.
Chris ja Jordan abistavad perekonda, kes toituvad vaid snäkkidest ja valmistoidust. Kas neil õnnestub panna nad ise süüa tegema, vähem snäkkima ja raha säästma?
Täna õhtul on poolfinaal, kus Manu, Colin ja koduste roogade jumalanna Nigella Lawson tervitavad MKRi peakorteris nelja paremat meeskonda, kes alustavad võistlust kahe finaalikoha nimel.
Mees, kes on kogu aeg hoidunud end ühegi naisega sidumast, saab teada, et ta kauaaegne sõbranna sünnitab lapse, aga see võib tuua kaasa elustiili totaalse muutumise.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Esimese kokkusaamise lähenedes kerkivad üles vanad tunded ja üks noormees visatakse Villast välja.
Mees, kes on kogu aeg hoidunud end ühegi naisega sidumast, saab teada, et ta kauaaegne sõbranna sünnitab lapse, aga see võib tuua kaasa elustiili totaalse muutumise.