Pilvede all
E-R hommikul

2020. aasta kevadhooajal jõuab eetrisse sarja "Pilvede all" 20. hooaeg, mis tõstab senisest suurema tähelepanu alla armastuse. Milline on ikkagi see "õige" armastus, kes seda endale lubada võib ja kas armastus seab tingimusi?

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2016
Saade on järelvaadatav
H12:E6
Piret kolib Mari juurde. Albert üritab Sirjet veenda oma plaanist loobuma. Andres teeb Erikule teatavaks oma otsuse. Mari saab teada kogu tõe Indreku ja Sandra kohta ning otsustab viivitamatult tegutseda. Reedal on Piretile üllatus.
Duo 4
H12:E7
Mari sõidab Piretiga koos Rootsi. Sandral on hea meel, et Indreku tehing Sirjega ära jääb. Mammu on pettunud nii oma emas kui ka isas. Kertu ja Andrese otsus ajab Maimu paanikasse. Erik teeb karjääri ning Gunnar üllatab Sirjet.
Duo 4
H12:E8
Mari püüab Stockholmis Pireti meelt lahutada, kuid lõpuks on ta ise see, kes abi vajab. Sandra kohtub Mammuga. Erik teeb ootamatu avastuse. Sirje seab Gunnarile karmid reeglid. Andres peab nõu naisega, kellest Kertu midagi ei tea.
Duo 4
H12:E9
Mari püüab harjuda uue elukorraldusega, kuid see pole lihtne, sest Sandra osutab kardetust tugevamaks vastaseks. Piret naaseb Rootsist ja kohtub ootamatult vana armastusega. Erik ähvardab Andrest, kuid on Liina ees täiesti abitu.
Duo 4
H12:E10
Sirje tuleb pealinna, et Mariga kohtuda. Sandra üritab Mammuga suhteid klaarida. Maimu on meeleheitel Liisa lahkumisest ja süüdistab Erikut. Gunnar jääb Sirjele vahele. Urmase ja Pireti tulevikuplaanid panevad Alberti muretsema.
Duo 4
H12:E11
Piretil on enda ja Urmase suhte osas kõhklusi. Sirje suudab Inna ja Alberti vahel taas tüli tekitada. Mari otsustab kontrollida, kas Indrek ikka peab nende kokkuleppest kinni. Andresel on Erikule ja Maimule ootamatu ettepanek.
Duo 4
H12:E12
Mari astub Indreku ja Sandra lahkuajamiseks järgmise ja väga ootamatu sammu. Piret võtab õe nõu kuulda ja võtab ühendust mehega minevikust. Erikul on kauaoodatud kohtumine Liinaga. Sirje tõmbab Gunnari asemel hoopis Riina liistule.
Duo 4
H12:E13
Piret sõidab Haapsallu ja on rabatud sellest, millega Urmas on hakkama saanud. Mari kohtub Andresega ja õemees annab talle head nõu. Erik saab ametikõrgendust. Sandral on Indrekule uudiseid. Sirje räägib Piretile oma hirmudest.
Duo 4
H12:E14
Mari kolib koju tagasi, kuid Sandra annab talle korraliku lahingu. Piret kohtub taas Voltsiga ja mõistab, et tema ja Urmase vahel on kõik läbi. Gunnar puistab Albertile südant. Sirje peas tärkab plaan, mille teostamiseks vajab ta Urmase abi.
Duo 4
H12:E15
Mari ja Indrek kuulevad alles õpetajalt, mis Mammuga tegelikult toimub. Mari püüab probleemi omal moel lahendada, kuid tulemuseks on täielik kaos. Maimu ja Liisa tulevad Erikule külla. Sirje valmistab Gunnarit ette, et oma plaan teoks teha.
Duo 4