Pärast meeletut kolmepäevast renoveerimist naasevad meeskonnad kohtupäevaks kodubaasi. Kes võitis esimese „Minu kodu on parim“ väljakutse?
Beatriz palub Lucíalt abi. Onésimo otsib tantsupartnerit. Toimuvad Marcela ja Matíase pulmad.
Kumru ja Cagatay tegu haavas sügavalt ka Ömerit. Yildizil on raske seekordse reetmisega leppida. Ömer on aga jäljetult kadunud. Dogan viskab Kumru kodust välja. Dogan on Yildizile toeks. Sami Önder teeb Enderile koostööettepaneku, millest naine keeldub.
Justini ja Lea jaoks on lõpp lähedal. Tane räägib tõtt. Toimub Kirby soolokarjääri esitlus.
Kemal teatab Leylale, et ei kavatse oma plaani Emiri osas pooleli jätta. Kui ta saab teda, et Ozan ei ole Zeynepiga suhtlemisest loobunud, räägib ta sellest Nihanile. Ehitusplatsil toimub õnnetus.
Kertu ja Eriku taastärganud suhe saab ootamatu lõpu. Mari püüab teha kõik, et nooremale õele aru pähe panna. Siiri tahab Andresega perekonda luua, kuid teeb seda liialt kiirustades. Urmas üritab leida kohta Sirje elus ja tema katuse all.
Kui Willi ja Rufuse vahel asjad väga tuliseks lähevad, otsustab Serena asuda lihase isa poolele ja Rufus tunneb end omaenda perekonnas väljatõrjutuna. Jenny annab teadlikult Willile infot, mis võib Rufuse ja Lily abielu hävitada. Pärast paljusid läbikukkumisi teeb Chuck veel viimase suure zhesti, et Blairiga lepitust leida.
Cagliostro peidetakse pärast mürgitamiskatset Immenhofi. Kui Lou taipab, et tal pole ka seal ohutu, võtab ta hobuse kaasa ja põgeneb temaga keset ööd. Nad peidavad end poolmetsikuid hobuseid kavatava Cali juures.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Südamlik ja traagiline lugu armastusest. 20-aastane Ingrid kohtub 42-aastase lahutatud ja lastetu Aarega. Mehe ja tüdruku vahel areneb armusuhe ja varsti tehakse juba plaane kooselu alustamiseks. Kuid armunute suhet panevad väga pahaks Aare 70-aastane ema Rutt, kellega Aare siiamaani koos elab ning eksabikaasa Helle, kes mõlemad omal moel hakkavad seda suhet lõhestama.
Õhtu!* H6:E131
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Hotelli saabub 27-a Othello, et leida oma Desdemona. Pärast oma juuste kaotamist pole Othello kindlusest enam midagi järel ja kõik on ta kaaslase Julieti kätes. Dean oli 25 aastat abielus naisega, kuid armus siis mehesse. Kuna geikohtingute maailm on talle uus, loodab Dean leida mehe, kes ta pingetest vabastaks.
Kirby muudab meelt. John palub Irene'ilt abi. Kaalul on elu.
Nihan külastab Kemalit tolle uues kodus ja puhkeb nutma, räägib, kui hirmsad on olnud viimased 5 aastat tema elus. Emir näeb neid koos ja annab Kemalile mõista, et kui too Nihaniga suhtlemist ei lõpeta, ootavad tema peret tagajärjed.
Ajal, mil Matt ja Kristen veedavad mere ääres romantilist päeva, pole lood mõisas sugugi hästi. Sogand otsustab Abbie'st vabaneda ning nende rivaalitsemine saavutab kulminatsiooni kokteilipeol.
Eve püüab eluga edasi minna pärast seda, kui Villanelle teda tulistanud oli. Samuti läheb edasi Villanelle, kuni keegi tema minevikust temaga ühendust võtab. Carolyni õõnestatakse tema töö juures ning Kenny otsib Kaheteistkümne kohta infot juurde.
Sõbrad H5:E6
Joeyle ei meeldi, et Monica ja Chandler tema korteris kohtuvad. Monica ja Rachel usuvad, et nende majja on kolinud jeti.
Sõbrad H5:E7
Ross lüüakse oma korterist välja ja ta kolib ajutiselt Joey ja Chandleri juurde. Phoebe käib kohtamas tervishoiuinspektoriga, kes kipub sulgema tema lemmikrestorane.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Taystee püüab läbirääkimisi õigel teel hoida. Angie tuleb idee, kuidas Leanne'i sõrme parandada. Piscatella minevik paljastatakse.
Villasse asub ootamatult brünett kaunitar Margarita, kes ajab kõigi pead segi. Kellele ta silma peale paneb?
Cagliostro peidetakse pärast mürgitamiskatset Immenhofi. Kui Lou taipab, et tal pole ka seal ohutu, võtab ta hobuse kaasa ja põgeneb temaga keset ööd. Nad peidavad end poolmetsikuid hobuseid kavatava Cali juures.