Saladused
E-R päeval

Lugu väikesest tüdrukust Liisist, kelle ema sureb haiglas ja hakkab oma pisitütart teispoolsusest külastama. Olukord muutub aga keeruliseks siis kui Liisi adopteeritakse kasuperre.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2015
Saade on järelvaadatav
H5:E7
Kui Ruti ja Martini peres sureb vanaema, on see ühelt poolt kurb sündmus, teisalt aga hingavad kõik pereliikmed samal ajal ka kergendatult: kadunud vanaema nimelt oli suur kamandaja ja kõikvõimalike tööde organiseerija. Varateismelised Hele ja Jakob aga otsustavad proovida taldrikukeerutamist ning vaimude väljakutsumist. Selgub, et kutsutud vaim ei taha enam ära minna ja veelgi enam - et see on arvatavasti nende hiljuti surnud vanaema vaim, kes tahab, et kõik toimiks täpselt nii kui ennist.
Duo 4
H5:E8
11-aastane Karoliina tunneb rõõmu, kui poole aasta eest perest lahku kolinud isa temaga taas suhelda soovib ning reedab kogemata ka oma suhtesaladused, millega toimetulek käib Karoliinale ilmselgelt üle jõu.
Duo 4
H5:E9
Keskealised Kaarel ja Anu kannatavad juba mitu aastat nende all korteris elava vallalise Rometi pidutsemist ning lärmi. Kui algul jääb mulje, et Romet vägivallatseb oma noore naise kallal, siis õige pea veenab noormees naabreid selles, et hoopis Hedi on vägivaldne lärmaja ning laamendaja. Kus on tõde?
Duo 4
H5:E10
Erika on saanud tööd linnast eemal asuvas metsaveerel asuvas puhkemajas, kus ööst öösse toimub miskit, mis ajab kogu hotelli personali hulluks.
Duo 4
H5:E11
Depressiooniga musta auku kukkunud Anul ei näi olevat väljapääsu, enesele teadvustamata põletab ta sildu ja hävitab sõprussuhteid.
Duo 4
H5:E12
15-aastane Getter on juba mitu aastat olnud salaja armunud oma kasuisasse, emast 10 aastat nooremasse Henrikusse. Pimestavast armastusest dikteeritud käitumine ja reaktsioonid reedavad aga ta tunded ja nii saab neile jälile Getteri vanem vend.
Duo 4
H5:E13
Väikelinnas aset leidnud peredraamas elavad Silvia ja Rein oma suure õnne ootuse tähe all - nende ainus tütar Helen saab varsti emaks. Lapse sünniga näeb ilmavalgust saladus, mis oli aastaid peidus pinna all ning millest ei teadnud saladuse kandja isegi.
Duo 4
H5:E14
Ülikooli lõpukursustest saadik koos elavate Kertu-Kai ja Taneli suhet hakkavad varjutama murepilved kuniks Kertu-Kai Taneli edukama Simo pärast maha jätab. Kuid mõne aasta möödudes kohtuvad noored taas ja Kertu-Kai avastab, et Tanel on vahepealse ajaga üsna õitsvale järjele jõudnud, kuuludes lausa ühe eduka ja innovatiivse firma juhatusse. Vahepeal üksikuks jäänud Kertu-Kai otsustab vahendeid valimata suhte Taneliga uuesti lõkkele puhuda.
Duo 4
H6:E1
Elu on 25-aastase Laura viinud seisu, kus ta pärast elukaaslasest lahkuminekut on kahe väikese lapse üksikemana sattunud vaesusesse ja sunnitud koos lastega oma ema juurde tõelisesse väikelinna kolima. Pagulasega raha eest abiellunud Laura seisab silmitsi tõelise õudusunäoga! Nimelt hakkab ühel päeval peig Ali oma abielumehe õigusi taga nõudma ning nõuab, et too tema eest nüüd hoolitseks.
Duo 4
H6:E2
Südamlik lugu tüdruku ja hobuse sõprusest ja armastusest. 12-aastane Katariina käib pühendunult ratsutamistrennis ja on orienteeritud võistlusspordile, kuni ühel päeval kaotab ta ema töö ja tüdruku ratsutamistunnid tõmmatakse maksimaalselt kokku. Katariina on valmis kõigeks, ka loobuma võistlustest, peaasi, et saaks olla oma lemmikhobusega.
Duo 4
H6:E3
Südantlõhestav peredraama, kus ema ja isa omavahelisele sõjatandrile kistakse ka 6-aastane poeg Mikk ning seatakse sellega ohtu ka tema elu.
Duo 4
H6:E4
12-aastane lastekodutaustaga Diana elab juba viiendat aastat hooldusperes. Ühel päeval saab ta aga kogemata pealtkuuldud vestlusest teada, et tema bioloogiline ema, kelle juurest ta 4-aastasena lastekodusse viidi, on asunud teda taga otsima.
Duo 4