Lisa ja Andy tumedatest tellisest õudusunenäo täielik muutumine on ära nähtud. Kohtunikud Jamie Durie, Laurence Llewelyn-Bowen ja Wendy Moore peavad otsustama, kas meeskonnad on järginud kõiki olulisi kodureegleid.
Hernando väldib Lucíat. Eusebio alandab Cristóbali avalikult. Fe on lohutamatu.
Cagatayd üllatab Enderi ettepanek, ent ta ei soovi naisega koostööd teha ja loodab Dogani vaenlase poja Ekini peale. Ekin pole aga sugugi selline mees, keda Cagatay ette oli kujutanud. Kumrule on toeks ta hea sõbranna Meric, kes saabub välismaalt.
Mackenzie saabub koju ja leiab eest üllatuskülalise. Kas John jõuab Irene’ini? Harper on ärevil.
Nihan teeb Emiri dokumentidest koopia ja viib Kemalile. Kemal ei võta neid vastu, sest kardab, et Nihan saab karistada. Ta lahendab probleemi oma võtetega. Emir asub tegutsema Kemali venna ja õe kaasabil, tahtes talle sel moel kätte maksta.
Mari ei tea, kuidas Valteriga tekkinud ebamugavast olukorrast välja tulla. Siiri üritab teha kõik, et ema tagasi koju sõidaks. Albert keeldub Sirjet aitamast. Kiku püüab Liisale toeks olla. Madis püüab Kertut veenda abieluettepanekut vastu võtma.
Kuigi Blair väljendas väga selgelt, et väike J pole pärast Chuckiga voodijagamist Manhattanil teretulnud, ei suuda Jenny vastu panna ainukordsele võimalusele kohtuda moeasjatundja Tim Gunniga, kes võib muuta ta tulevikku. Serena avastab oma uue kallima Colini kohta seiku, mis võivad nende suhtele takistuseks saada.
New Yorgis töötav vanglapastor Gwen peab ametialase rikkumise tõttu töökohta vahetama. Ipswichis ei oodata teda aga mitte avasüli. Vana pastor ei taha abilist ja ainus inimene, kes on Gwenile valmis tuba üürima, on kohalik selgeltnägija. Peagi sukeldub Gwen veidra väikelinna saladustesse ja puututama ei jää ka tema enda lähikondsed.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Südamlik lugu sõprusest ja armastusest, kus õnnetu juhtum muudab terve sõpruskonna elu. Ühelt poolt süümepiinad, teiselt poolt sõbra valu ja teadmine, et ta ei ole enam kunagi võimeline oma jalgadel liikuma.
Õhtu!* H6:E137
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Clare reisib Itaaliasse, et leida endale romantiline mees, kellega koos tantsupõrandaid vallutada. Reisihimuline seenior Alexandria läheb kohtingule Geoffiga, kes meenutab talle ta suurimat iidolit Sean Conneryt. Kinnisvaramaakler Georgia otsib mitmekülgset partnerit, kuid talle jääb silma hoopis Rachael, mis tähendab armukolmnurga potentsiaali.
Mali paneb oma sõna maksma. Kas Irene seisab silmitsi oma sünge reaalsusega? Mackenzie paljastab vale.
Nii Nihan kui Kemal püüavad omal moel saatuslikul ööl juhtunusse selgust tuua. Nihan külastab Banut, kellele saadetud foto näib viitavat Emiri kuriteole.
Matt reisib ringi mööda Austraaliat, et kohtuda nelja viimase vallalise neiu sõprade ja perekondadega. Üks pingelisest vestlusest saab kõigi aegade kõige plahvatusohtlikum kodulinna külasstus.
Juurdluse toppamine tekitab Carolynis meelehärmi. Eve otsib märke Villanelle'i asukohast. Villanelle ja Dasha moodustavad surmava liidu. Konstantin hakkab pingele alla vanduma.
Sõbrad H5:E22
Joey saab peaosa filmis, mida vändatakse Las Vegases. Rachel pabistab enne silmaarsti juurde minemist.
Sõbrad H5:E23
Kõik otsustavad minna Vegasesse Joeyt üllatama. Chandler ja Monica tähistavad ühe aasta möödumist oma suhtest, kuid miski pole enam roosiline.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Aleida näeb vaeva, et tööd leida. Nurka surutud Nikki pöördub oma kohtuasjaga Redi poole. Taystee küsib abi Caputolt.
Saarlased tunnevad end villas koduselt, kuid ei lähe kaua, kui üks kaunitar neid omavahel tülli ajab.
New Yorgis töötav vanglapastor Gwen peab ametialase rikkumise tõttu töökohta vahetama. Ipswichis ei oodata teda aga mitte avasüli. Vana pastor ei taha abilist ja ainus inimene, kes on Gwenile valmis tuba üürima, on kohalik selgeltnägija. Peagi sukeldub Gwen veidra väikelinna saladustesse ja puututama ei jää ka tema enda lähikondsed.