Romantiline film edukast ärimehest, teda ootab korraldatud abielu lapsepõlvesõbraga. Sellest hoolimata asub ta otsima kaunitari, kellega kohtus halloween'i peol.
Vabatahtlikud võtavad ette veel viimase füüsilise väljakutse. Michael Mosley uurib stressi, treenimise ja sisemise motivatsiooni kohta. Ta jagab osalejate imetlusväärseid tulemusi.
Naat põske ehk umbrohuga kevadise vitamiinipuuduse vastu. Mida istutada aeda, et see ka sügisest kevadeni silma rõõmustaks. Saatejuht Ingrid Sembach-Hõbemägi
Hooaeg* H19:E16
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Rita kööki astub sisse globaalse kokandusmaailma tõusev täht Noel Moglia, Eesti noormees, kelle põnevatete töövõtete ja geniaalsete nippide toel valmivad põnevad hommikusöögid. Kui Rita üllatab tippkokka Dutch Baby ahjupannkoogiga, siis koos valmistatakse legendaarne magus hommikusöök "vaesed rüütlid" sidrunikreemiga ning kaks restoraniväärilist hommikuvõileiba munast.
James valmistab toidujääkidest maitsvaid roogi, mis on teisel korral veelgi paremad. Aitab küll lödidest lihavõileibadest pühapäeva õhtul.
Arstidest abikaasad ostavad oma esimese ühise kodu, kuid nende sisekujundaja ja ehitaja peavad pingutama, et remonditöödega sammu pidada, kaheldes samal ajal paari disainiotsustes ja pidevas ebaõnnes.
Gabby, Rachel ja nende allesjäänud 14 kavaleri jätkavad oma armuõnne otsimist Euroopas. Logan otsustab rääkida oma tunnetest, Rachel teeb šokeeriva avalduse, mis mõjutab kõiki tema kavalere.
Sienna ja Matt olid keskkoolis parimad sõbrad. Pärast lõpetamist asus Sienna kodulinnas tööle pulmakorraldajana, Matt aga lahkus, et ülikooli minna. Nüüd on Matt taas kodus ja kihlatud elegantse Mindyga. Aga kui nad Sienna oma pulmi korraldama palkavad, sõidab Mindy tööasjus linnast ära. Matt hakkab kahtlema oma tulevikus Mindyga, Sienna peab otsustama, kas ta on valmis avaldama oma tundeid.
Romantiline eksitustekomöödia. Clarissa on unistanud näitlejaametist, kuid paraku kukub ta filmivõtetel läbi. Kodukanti naasnuna on sõbrad siiski tema karjäärist elevil ja kogemata läheb levima kuulujutt Clarissa ja filmitööstuse kuulsa meeshurmuri Chas Hunteri võimalikust suhtest. Ühel hetkel ei anna neid jutte enam peatada ja Clarissat ning Chasi ootab ees elu suurim näitemäng.
Gregg ja Chris abistavad Windsoris ajahädas ema Hollyt ning tema poegi Spencerit ja Fletcherit, kes seni on peamiselt toitunud sügavkülmatutud einetest. Kas nad suudavad veenda Hollyt ise süüa tegema, et hoida kokku raha puhkusreisi jaoks?
Võistluse teine voor jätkub Claudeani ja Anthonyga, kes on tagasi köögis, et heastada oma eelmine söögitegemine. Paar tahab näidata, et on meeskond, mida peab kartma.
Muusikafilmi keskmes on erinevad värvikad tegelaskujud, kes elavad Washingtoni Heightsi linnaosas, kus kunagine elujõuline kogukond peab oma kultuuri ja eluviisi säilitamiseks jõud ühendama. Väikese nurgapoe omanik Usnavi unistab armastusest, loterii võitmisest ja paremast tulevikust. Usnavi ja tema naabruskonna elanikud räägivad ja laulavad sellest, mida tähendavad kodu ning kodutunne.
Vaatame üle hetked, mis on pakkunud mahlakat tausta meie saatele. Taaskülastame polüamoroosset paarikest ja vahukoorde mattunud kehade omanikke. Kohtume taas Emmy-Louga, kes on saates osalenud kolm korda.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Kui kassid on ära, on hiirtel pidu. Sekspommid vallutavad magamistoad ning kuumas väljakutses jagatakse lopsakaid suudlusi.
Muusikafilmi keskmes on erinevad värvikad tegelaskujud, kes elavad Washingtoni Heightsi linnaosas, kus kunagine elujõuline kogukond peab oma kultuuri ja eluviisi säilitamiseks jõud ühendama. Väikese nurgapoe omanik Usnavi unistab armastusest, loterii võitmisest ja paremast tulevikust. Usnavi ja tema naabruskonna elanikud räägivad ja laulavad sellest, mida tähendavad kodu ning kodutunne.