Keelatud vili
E-R hommikul

Kohvikus töötava Yildize elu muutub, kui ta tutvub rikka seltskonnadaami Ender Arguniga. Ender peab lahutamisplaane oma abikaasast Halitist ning kavatseb kaasata sellesse Yildize. Ta teeb Yildizele tööpakkumise. Yildize õde Zeynep asub aga tööle Haliti sugulase ja äripartneri Alihani ettevõttes.

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2021
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H5:E415
Gamze valmistab Enderile pettumuse. Ekini öised kadumised teevad Kumru ärevaks. Ta järgneb salaja Ekinile ja saab teada mehe saladuse. Gamze paneb Caneri raske valiku ette. Halit Can kaob ära. Yildiz pettub Doganis ja otsustab firmaürituselt lahkuda Cagatay autoga. Kojusõit puhkepaigast saab traagilise lõpu.
Duo 4
H6:E416
Cagatayle saatuslikuks osutunud autoõnnetusest on möödas 2 aastat ning Dogani ettevõtet on asunud juhtima Yildiz, Ender ja Handan. Dogan on aga Yildizi süüdistuse tõttu vangis. Yildizil on sündinud vahepeal tütar Yildiz Su, keda ta isa Dogan kunagi näinud pole. Yildiz elab endiselt koos ema ja lastega häärberis. Ent Yildizi rahulikku elu ähvardab rikkuda kättemaksu ihkav Dogan.
Duo 4
H6:E417
Kumru tutvub uue noormehe Altayga, kes esitleb end investorina, ent mehe kavatsused on kõike muud kui head. Yildizil tekib probleeme kõrvalhäärberi üürnikega, mille lahendamiseks palub ta appi Enderi. Yildiz on veendunud, et ei soovi oma pisitütart vanglasse saata vaid selleks, et Dogan teda näha saaks.
Duo 4
H6:E418
Kui Ender rahalõhna ninna saab, otsustab ka tema Enginiga tutvust teha. Kõrvalhäärberi uuteks üürilisteks osutuvad Dogan ja tema advokaat Hilal, kes esitlevad end kihlatupaarina. Ender on pabinas kokkuleppe pärast, mille Doganiga sõlmis. Dogan kohtub esimest korda oma tütre Yildiz Suga. Hilal teeb Muratile selgeks, et tal on Doganiga omad kavatsused.
Duo 4
H6:E419
Dogani vangist vabanemisega tunnevad Handan ja Ender, et neil on Engini näol tugevat seljatagust vaja. Yildiz uhkeldab oma sõbrannade ees, et tal on popstaarist sõber, kuid staar ei tee temast väljagi. Yildiz maksab mehele kätte sotsiaalmeedias.
Duo 4
H6:E420
Tarcan palub oma maine säilitamiseks Yildizilt vabandust ja kutsub ta kohvile. Dogan näitab naistele, mil moel ta neile kätte maksab, ent Yildiz Su hooldusõiguse saamise usaldab ta Hilali kätte, kel on hoopis teised plaanid. Kumru pakub Altayle oma isa ettevõttes tööd. Ender, Yildiz ja Handan tahavad Muratile kätte maksta. Samal ajal saavad nad Hilalilt teate, et Murat on surnud.
Duo 4
H6:E421
Ender, Handan ja Yildiz kardavad, et Murati mõrvas võidakse süüdistada neid. Dogan võtab Altay tööle. Kumru otsustab oma isa juurde tagasi kolida, sest soovib Hilali tegemistel silma peal hoida. Hilal ostab Tarcani mänedžeri ära, et popstaari seostataks Yildiziga.
Duo 4
H6:E422
Hilal saab aru, et Doganil on endiselt Yildizi vastu tunded. Ender saab uuesti ähvarduskõne ja ta mõistab, et ähvarduskõnede taga polnud Murat. Hilali abiliseks saab uus Dogani parem käsi Mete. Enderil ei jää märkamata, et Tarcan tunneb Kumru vastu huvi. Ender ja Engin lähevad koos välja sööma. Handanile see vaatepilt kohe üldse ei meeldi.
Duo 4
H6:E423
Dogan teatab Yildizile, Handanile ja Enderile, et Kuyu Holding on pankrotis ja naised on ettevõttega seotud raha kaotanud. Nad on sunnitud oma aktsiate juhatamise Dogani kätte usaldama. Kõige kehvemas seisus on Handan ja Ender. Handan kolib Dogani ja Kumru poole, Ender aga Yildizi juurde elama. Asuman soovitab Yildizil taas Doganiga abielluda.
Duo 4
H6:E424
Yildiz ja Ender otsivad lahendust, kuidas vangi sattunud Emirit ja Canerit vabastada. Ender läheb Handani venna Engini juurde ja palub end tema nõustajana tööle võtta. Seda kuuldes nõuab ka Handan endale Engini firmas kohta. Altay palkab vanema naise, kes kehastaks tema surevat ema. Kumrul on naisest kahju ja valetab talle, et on Altay kihlatu.
Duo 4