Keelatud vili
E-R hommikul

Kohvikus töötava Yildize elu muutub, kui ta tutvub rikka seltskonnadaami Ender Arguniga. Ender peab lahutamisplaane oma abikaasast Halitist ning kavatseb kaasata sellesse Yildize. Ta teeb Yildizele tööpakkumise. Yildize õde Zeynep asub aga tööle Haliti sugulase ja äripartneri Alihani ettevõttes.

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2021
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H5:E358
Yildizi saabumisega on Cagatay plaanil kriips peal. Yildiz on kindel, et ei andesta Kumrule ega Cagatayle kunagi. Ender on segaduses, sest ta ei tea, kelle poole hoida. Yildiz korraldab Cagatayle üllatuseks abieluvannete uuendamise tseremoonia. Purunenud südamega Kumru haub uue plaani, kasutades selleks ära Ömerit.
Duo 4
H5:E359
Cagatay veendub, et Atlas on tema poeg ning lubab rahaliselt toeks olla, mis riivab sügavalt Feyza tundeid. Feyza otsustab, et lõpetab Cagatay kaitsmise ja tegutseb vaid enda kasu nimel, mistõttu otsib ta võimalusi Enderiga koostööd teha. Ent Ender tahab, et naine end kõigepealt talle tõestaks.
Duo 4
H5:E360
Feyzal õnnestub Arzu ettevõttest minema kihutada. Kumru avaldab, et on suhtes Ömeriga. Kumru paneb Cagatay valiku ette. Kuna Ömeril on Kumru vastu tunded, ei võta ta ümbritsevate inimeste hoiatusi Kumru suhtes kuulda.
Duo 4
H5:E361
Yildiz peab Kumru käitumist kahtlaseks ja hakkab Kumru ja Ömeri suhte tagamaid uurima. Ender on seitsmendas taevas, kui saab Doganilt teate, et temast saab Arzu asemel uus ettevõtte tegevjuht. Arzu aga ei jää käed rüpes ootama. Ta otsustab lüüa käed Dogani suurima vaenlase Sami Önderiga ja pakub ka Feyzale koostööd. Yildizi sõnade peale kavatseb Kumru teha Ömerile ettepanek abielluda.
Duo 4
H5:E362
Dogan avalikustab firmapeol Kumru ja Ömeri abieluplaanid. Cagatay tahab Yildizist võimalikult ruttu lahutada ja Kumru mäng lõpetada. Yildiz on suures masenduses, kui kuuleb, et Feyza poeg Atlas osutus Cagatay pojaks. Ömer tuleb oma tädiga Kumru kätt paluma. Dogan näeb, et Ömeri perekonna kombed erinevad tema pere omast kardinaalselt.
Duo 4
H5:E363
Ender märkab, et Feyzal on kurjad plaanid. Ta palub Caneril tagamaid uurida. Yildiz tahab paljastada Doganile, et Kumru ja Cagatay suhe endiselt kestab, ent satub ise Cagatay lõksu.
Duo 4
H5:E364
Kumru ja Cagatay vahel puhkeb uus tüli. Kumru otsustab vihahoos Ömeriga kiiremas korras välismaal abielluda, kuid räägib plaanist Ömerile, sest teab, et nii jõuaks uudis ka Yildizi kõrvu. Ender esitleb end ajakirjanike ees Dogani kallimana.
Duo 4
H5:E365
Yildiz on nüüd kindel, et Ömer ja Kumru abielluvad ning otsustab Cagatayst lahutada. Ender kihutab Feyza ettevõttest minema, kui saab teada, et ta kogub tagaselja infot Dogani suurima vaenlase jaoks. Cagatay ja Yildizi lahutus jõustub, kuid Cagatay jõuab juba Kumruga oma plaani teoks teha. See on Yildizi jaoks ränk hoop.
Duo 4
H5:E366
Kumru ja Cagatay tegu haavas sügavalt ka Ömerit. Yildizil on raske seekordse reetmisega leppida. Ömer on aga jäljetult kadunud. Dogan viskab Kumru kodust välja. Dogan on Yildizile toeks. Sami Önder teeb Enderile koostööettepaneku, millest naine keeldub.
Duo 4
H5:E367
Sami Önder annab Arzule korralduse Enderi ja Feyza tülli ajada. Cagatay lubab Kumrule korraldada enneolematud pulmad. Yildizit häirib, et Kumru tema pojaga koos aega veedab. Arzu on Kumrus pettunud ja tahab ka talle kätte maksta.
Duo 4
H5:E368
Pettunud Ömer ilmub ootamatult Cagatay ja Kumru ette ja ähvardab neid relvaga. Arzu saab korralduse Ender ja Feyza mõrvata, ent saab hoopis ise surma. Samal ajal tuleb Doganile uudis Sami Önderi surmast. Feyza otsustab koos Atlasega välismaale kolida.
Duo 4
H5:E369
Ender haub uut plaani, millega Doganile muljet avaldada. Ta usub, et suudab Cagatay ja Kumru pulmad nurjata. Asuman kavatseb aga oma tütre Doganiga kokku viia.
Duo 4