Keelatud vili
E-R hommikul

Kohvikus töötava Yildize elu muutub, kui ta tutvub rikka seltskonnadaami Ender Arguniga. Ender peab lahutamisplaane oma abikaasast Halitist ning kavatseb kaasata sellesse Yildize. Ta teeb Yildizele tööpakkumise. Yildize õde Zeynep asub aga tööle Haliti sugulase ja äripartneri Alihani ettevõttes.

  • PäritolumaaTürgi
  • Valmimisaasta2019
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H2:E125
Mustafa ründab Halitti, kuid raskelt saab viga hoopis Erim. See on suur löök tervele perele, ka Yildizile, kellele kõik pereliikmed selja pööravad. Ender süüdistab juhtunus Yildizit ja Asumani. Erim on paranemas, kuid keeldub tagasi koju minemast.
Duo 4
H2:E126
Yildiz tunneb, et talle ja ta emale on ülekohut tehtud. Kaya lohutab teda. Yigit otsustab Enderi üles otsida ja temalt aru pärida. Elifil on kavas Zeynepi ja Alihani suhtesse kiil lüüa. Ta kasutab selleks ära Alihani kunagist kallimat Hazalit.
Duo 4
H2:E127
Zeynep lepib emaga ära. Erim palub Halitil Enderi juurde kolida, kuniks ta terveks saab. Yildiz läheb meeleheitele, kui Halit temast lahutada tahab ning ta teeb kõik, et abielu päästa. Zeynep ja Alihan tülitsevad Elifi pärast.
Duo 4
H2:E128
Ender rõõmustab, et tal õnnestus Halit enda juurde elama meelitada. Yigit alustab oma kättemaksuplaani läbiviimist. Kaya võtab Yigiti Argun Holdingusse tööle. Yildiz räägib Halitile, et Erimi tulistamises on osaliselt süüdi ka Ender, sest tema oli Mustafale info eest suure summa maksnud.
Duo 4
H2:E129
Kaya palub Enderil lõplikult otsustada, kas ta jätkab suhet temaga või valib Haliti. Yigit tutvub oma poolvenna Erimiga. Halit pärib Enderilt aru ettevõtte kontolt välja võetud suure summa kohta, kuid Ender vingerdab olukorrast osavalt välja. Yildiz näeb Canerit ja Zehrat koos.
Duo 4
H2:E130
Kayal tekivad Yigiti suhtes kahtlused. Haliti tähelepanu saamiseks Yildiz vigastab end. Selleks, et Halit endale võita, kasutab ta ära Zehra ja Caneri suhte saladust. Enderile tuleb Sahika saabumine ebameeldiva üllatusena. Kaya teeb Enderile selgeks, et tema ta ootenimekirja jääda ei kavatse.
Duo 4
H2:E131
Yildizil õnnestub Halit ja ta lapsed tagasi koju meelitada. Samal ajal hakkab Ender Yildizist vabanemiseks täide viima oma plaani. Keegi ei oska arvata, et Sahika tulek pöörab kõik pea peale. Kaya annab Yigitile võimaluse oma haridusteed jätkata.
Duo 4
H2:E132
Zeynep üritab saada Alihani heakskiitu Lila ja Emiri suhtele. Alihan aga ajab paari tülli. Alihan ja Zeynep tülitsevad seekord Yildizi vale pärast. Sahika tekitab Yigiti ja Enderi vahel uusi pingeid.
Duo 4
H2:E133
Yigit mõtleb, kuidas oma plaaniga edasi minna, siis aga tehakse talle ootamatu ettepanek. Zerrin laseb end Enderi jutust mõjutada ja palub Zeynepilt pulmakingituse tagasi. Yildiz läheb endast välja, kui näeb Haliti uut sekretäri talle külge löömas. See on aga osa Enderi plaanist.
Duo 4
H2:E134
Alihani ja ta õe Zerrini vahel tekivad uued pinged. Yildiz langeb Enderi lõksu ja lepib kokku kohtumise uue Haliti sekretäriga. Ender aga hoiatab samal ajal Halitit Yildizi eest. Halit laseb seepeale Yildizit jälitada.
Duo 4