Kohtunike hinded on käes, kuid nõudlikud majaomanikud Pete ja Courtney võivad kogu mängu pea peale pöörata. Kuidas nemad oma kallist kodu hindavad?
Cristóbal ähvardab Carmelot. Hernando palub Lucíal lahkuda. Beatriz lubab Matíase unustada.
Enderile pole sugugi meeltmööda, kui kuuleb, et Dogan tõttas helikopteriga Yildizit päästma. Cagatay tunnistab Feyzale, miks ta tegelikult Kumruga abiellub ja väärtuslik info satub Enderi kätte. Käes on Cagatay ja Kumru pulmapäev. Enderi pulmakink toob tõe päevavalgele ja Kumru loobub Cagatayga abiellumast, ent kodus ootab naist veelgi suurem šokk.
Kaalukausil on elu. Kirby võitleb süsteemi vastu. Felicity püüab Tane ootusi täita.
Emir otsib paaniliselt taga Kemalit ja Nihanit, kes peatuvad majakeses metsa sees. Ta kuuleb lastekodust, kus Nihan oli käinud ja läheb sinna kohale.
Kertu sõidab Haapsallu, et Albertiga nõu pidada. Sirje ja Urmase vahel toimuv tekitab küsimusi ja kahtlusi. Mari püüab tütrega suhted korda saada. Siiri ehmatuseks saabub ootamatult külla ema Asta. Erik otsustab Madisega kohtuda ja arved õiendada.
Blair üritab Columbias pääseda eksklusiivse Hamilton House'i liikmeks, aga teda ootavad ees üllatused. Serena kahtlustab, et Juliet saboteerib teadlikult tema elu ja see on kuidagi Nate'iga seotud. Rufus on Dani pärast mures ja otsustab ohjad oma kätte võtta.
Charlotte ja Alec on edukas New Yorgis elav paar, kes on hiljuti abiellunud. Charlotte satub õnnetusse, milles küll keegi viga ei saa, kuid ometi mõjutab see paari elu sedavõrd, et otsustatakse aeg maha võtta. Koos suundutakse puhkusele, kuid ootamatult tekib Charlotte'i jalgades tuimus. Kas õnnetus hakkab siiski tunda andma? Ehk on mängus tema tulevik?
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Kogu elu kitsastes oludes vaevelnud 25-aastane Trevor teeb pärast puidufirmast koondamist meeleheitliku katse oma elu lõpuks ometi edenema upitada vahendeid selleks valimata. Ta otsustab võltsitud diplomi, kokkuluuletatud CV ja isikliku sarmi abil, maksku mis maksab endale prestiizne töökoht leida.
Õhtu!* H6:E134
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Juuksur ja üksikema Amie otsib kaaslast, kes muudaks ta pere täielikuks. Tema kohtingukaaslane paistab kui taeva kingitus ja nad leiavadki kohe ühise keele. Müügimees Matt otsib sihikindlalt armastust, kuid tema otsekohesus võib turundusspetsialist Dania eemale peletada. Giid Simon loodab leida oma unistuste printsi häbelikus näitlejas Jamesis.
Zara käib Malile ja Rose’ile peale. Felicity nullib Tane’i unistused lapsest. Kas Marilyn on valmis Roo nimel valetama?
Salihi laev pandi põlema ja ta kahtlustab selles Emiri. Kui Nihan sellest teada saab, arvab ta, et süütamise taga on hoopis tema vend Ozan.
Mõisa saabuvad endised Austraalia vallaliste paarid. Samal ajal, kui Matt saab nõuandeid varajasematelt poissmeestelt, suunduvad nende partnerid mõisa, et välja valida kaks võistlejat tähtede õhtusöögile.
Eve püüab Nikoga suhteid siluda; Villanelle saab häid uudiseid oma oodatud ametikõrgenduse kohta, kuid ometigi tunneb, et midagi on ta elus puudu; Dasha otsib Villanelle ettearvamatuse vastu rohtu.
Sõbrad H5:E16
Joey näeb unes Monicat. Phoebe leiab kohvikust politseiniku ametimärgi. Ross ostab sohva, kuid sellega tekib raskusi.
Sõbrad H5:E17
Rachel suudleb kogemata töövestlusel oma intervjueerijat. Moncia ja Chandler tõestavad, et on kuumemad kui Phoebe ja Gary.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Litchfieldi turvaüksust suureneb uute tulijate võrra. Suzanne ei võta ravimeid ning tal on hallutsinatsioonid.
Saatesse on jäänud kolm paari, kes lähevad oma viimastele kohtingutele. Suhted on tugevamad kui kunagi varem.
Charlotte ja Alec on edukas New Yorgis elav paar, kes on hiljuti abiellunud. Charlotte satub õnnetusse, milles küll keegi viga ei saa, kuid ometi mõjutab see paari elu sedavõrd, et otsustatakse aeg maha võtta. Koos suundutakse puhkusele, kuid ootamatult tekib Charlotte'i jalgades tuimus. Kas õnnetus hakkab siiski tunda andma? Ehk on mängus tema tulevik?