Meie esimene ja kõigi aegade suurim terve maja renoveerimine algab Pete'i ja Courtney tohutus 80-ndate aastate pruunidest tellistest häärberis Melbourne'i äärelinnas.
Franciscal on mõte, kuidas Garriguest peatada. Fe ja Mauricio saavad üha lähedasemaks. Camila ei mõista Beatrizi tegu.
Sami Önder annab Arzule korralduse Enderi ja Feyza tülli ajada. Cagatay lubab Kumrule korraldada enneolematud pulmad. Yildizit häirib, et Kumru tema pojaga koos aega veedab. Arzu on Kumrus pettunud ja tahab ka talle kätte maksta.
Kirby muudab meelt. John palub Irene'ilt abi. Kaalul on elu.
Nihan külastab Kemalit tolle uues kodus ja puhkeb nutma, räägib, kui hirmsad on olnud viimased 5 aastat tema elus. Emir näeb neid koos ja annab Kemalile mõista, et kui too Nihaniga suhtlemist ei lõpeta, ootavad tema peret tagajärjed.
Mari sõidab Haapsallu, et veenda Albertit, Innat ja Sirjet enda plaani toetama. Siiri on Kertu uuest elukorraldusest vägagi häiritud ja palub abi Valterilt. Erikul tuleb Liisale selgitada, mis vanemate vahel toimub. Sirje ja Urmase äriplaan saab karmi kriitikat.
Blair peab otsustama, kas kohtuda Chuckiga Empire State Buildingu katusel või riskida ühise tuleviku kaotamisega. Serena ja Nate'i suhe on ohtlikus seisus, kui plahvatab Kõmutüdruku Dani puudutav klatshipomm. Sünnib Dorota ja Vanya laps. Ja Upper East Sid'’ile naaseb vana hea Georgina.
Maaklerist Bella ei suuda abielulahutusest kuidagi üle saada ja otsustab koos pojaga maale vanemate juurde sõita, et veidi kosuda. Seal selgub aga, et ka tema vanemad on abielule joont alla tõmbamas ja kodumaja plaanitakse maha müüa. Kahjuks on mängu segatud ka alatuid võtteid kasutav maakler Greg. Kumb jääb peale, suurlinnaelu kogemustega Bella või provintsimaakler Greg?
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
34-aastane laotöötajast Marge elab suure osa ajast kahekesi oma 11-aastase tütre Lilianiga, samal ajal kui pereisa Toivo Soomes mööblitislerina raha teenib. Üksindustunne ja rutiin löövad naisel üle pea kokku ja oma halli ellu värvide toomiseks teeb ta omale konto täiskasvanute suhtlusportaali ning asub internetis meestega kelmikalt flirtima ette aimamata, milleni see kõik viia võib.
Õhtu!* H6:E132
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Kuningliku pere fänn Perry otsib meest, kes meeldiks ta emale ja koerale. Ehitajast üksikisa Richard otsib vaimset sidet algkooliõpetaja Carlyga, kuid ootamatu paljastus võib lõhkuda nende tõmbe. Vastuvõtuadministraator Robyn kohtub ragbimängija Michaeliga. Kas ta suudab armumänguga kaasa minna?
Irene seisab silmitsi sünge reaalsusega. Kirby saab halbu uudiseid. Leah võitleb Justini elu eest.
Nihan palub Leylal Kemali hoiatada. Galip kahtlused tugevnevad. Salih avaldab Kemalile saladuse.
Elly ja Matti suhe läheb kuumaks, kui mees ta juba teisele privaatkotingule viib. Tüdrukud saavad teada, et Rachelil on varuplaan juhuks, kui tal Mattiga midagi välja ei tule.
Eve ja Carolyn on toibumas. Eve moodustab Kenny kolleegidega Bitter Pillis ootamatu liidu ja Villanelle veendub selles, et juhatus ei ole päris see, mida ta oodanud oli.
Sõbrad H5:E8
Tänupühal meenutavad kõik möödunud aastate sündmusi ja selgub nii mõndagi huvitavat kõigi minevikust.
Sõbrad H5:E9
Joey teeb end Monica ja Chandleri suhet varjates lolliks. Phoebe ja Rachel lähevad tülli. Keegi pistab tööl nahka Rossi võileivad.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Red ja teised kaaluvad oma võimalusi. Gloriat piinab südametunnistus, kuna ta on otsustanud oma plaaniga edasi liikuda. Lorna võtab apteegi üle.
Osalejad lõbutsevad üksteise sõrmi lakkudes. Villast ei lahku mitte üks ega isegi kaks vaid lausa kolm osalejat.
Maaklerist Bella ei suuda abielulahutusest kuidagi üle saada ja otsustab koos pojaga maale vanemate juurde sõita, et veidi kosuda. Seal selgub aga, et ka tema vanemad on abielule joont alla tõmbamas ja kodumaja plaanitakse maha müüa. Kahjuks on mängu segatud ka alatuid võtteid kasutav maakler Greg. Kumb jääb peale, suurlinnaelu kogemustega Bella või provintsimaakler Greg?