Kaks meeskonda lähevad omavahel vastamisi ja majaomanikud seisavad raske valiku ees.
Nicolás näitab väljakul Mariana filmi. Don Gaspar pettub Cristóbalis. Francisca plaan ei meeldi Mauriciole sugugi.
Pettunud Ömer ilmub ootamatult Cagatay ja Kumru ette ja ähvardab neid relvaga. Arzu saab korralduse Ender ja Feyza mõrvata, ent saab hoopis ise surma. Samal ajal tuleb Doganile uudis Sami Önderi surmast. Feyza otsustab koos Atlasega välismaale kolida.
Irene seisab silmitsi sünge reaalsusega. Kirby saab halbu uudiseid. Leah võitleb Justini elu eest.
Nihan palub Leylal Kemali hoiatada. Galip kahtlused tugevnevad. Salih avaldab Kemalile saladuse.
Mari kohtub Erikuga ja lubab teda aidata. Siiri vale tuleb välja, kuid Kertu annab talle uue võimaluse. Sirje ja Urmas püüavad ühisele ettevõtmisele elu sisse puhuda. Erikul õnnestub Liisa oma plaanidesse kaasata. Mari jääb Mammule valetamisega vahele.
Neljanda hooaja alguses veedab Blair imelist suve Pariisis, kui märkab ühtäkki Chuck Bassi koos salapärase võõra kaunitariga. Värskelt vaba ja vallatu Serena naudib armastuse suve Pariisis koos poiste ja Blairiga. Nate kohtub põneva tüdruku Julietiga, kes aitab tal mõista, et Chucki musta märkmiku toel naisi küttides väldib Nate suhete klaarimist Serenaga. Dani ja Georgina beebidraama jätkub.
Lynne ja Howard on väga lähedal unistusele pooleks aastaks Kariibi merele seilama minna. Korraga ei tunne Lynne enam Howardit ära: mehel on pidevalt asjaajamisi ja viimaks suundub Howard ootamatule ärireisile New Yorki. Nii tekib kiiresti kahtlus, et mehel on keegi teine ja kui leitakse Howardi koju unustatud mobiiltelefon, tekib õhku ridamisi küsimusi. Lynne võtab asjad käsile.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Mõnikümmend kilomeetrit linnast väljas maa-asula kortermajas elava 35- aastase üksikema Kätlini jaoks saab tema 7-aastase tütre Sofia tuleviku planeerimine eluküsimuseks ja ta asub selle nimel pingutama maksku mis maksab, mõtlemata materiaalsele küljele ning Sofia tegelikele võimetele.
Õhtu!* H6:E133
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Raadiojaama juht Paul varjab oma minevikku kohtingul kruiisilaeva tantsijanna Annaga. Oma välimuse pärast põdev jurist Lianne loodab Sias leida enda esimese päris tüdruksõbra. Filosoofiatudeng Finn armub õpetaja Georgiasse, kuid viimane suundub kohtingule ärindust õppinud Oliga. Tekkinud armukolmnurk osutub tõeliselt plahvatusohtlikuks.
Bree võitleb elu päästmise nimel. Cash seab kahtluse alla oma tuleviku. Remil on muremõtted.
Salih valmistab Zeynepile üllatuse. Zeynep on rahulolematu. Kemal kohtub Emiri teadmata Nihaniga. Ära sõites eksivad nad teelt ja on sunnitud jala jätkama.
Kas Matt ja Chelseie hakkavad kohtingul ülepeakaela teineteisesse armuma. Kokteilipeol püüavad neiud Matti poolehoidu erinevate kingitustega võita.
Villanelle võtab vastu töökoha, mis ta Londonisse tagasi viib; kui Eve ja Bitter Pilli tiim avastavad juhtlõnga, mis neid Kaheteistkümne juurde viia võib, osutuvad Carolyni Moskva kontaktid kasulikuks. Konstantinile avaldatakse igast küljest survet.
Sõbrad H5:E10
Joey õpetab Rossile, kuidas töötu olla. Phoebe läheb tööle Päästearmeesse ja pettub newyorklastes sügavalt.
Sõbrad H5:E11
Uue aasta puhul annavad kõik sõbrad mingeid lubadusi, kuid juba samal päeval on kõigil raske neist kinni pidada.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Boo tegeleb väljapressimisega, Nicky lubab Lornat aidata, Doggett teeb avastuse ja Piper saab Alexist aru.
Luuakse uued sidemed ja Cynthia jätab Aaroni sõnatuks. Monk naaseb hooaja kõige pingelisemaks paaride ümbersegamiseks.
Lynne ja Howard on väga lähedal unistusele pooleks aastaks Kariibi merele seilama minna. Korraga ei tunne Lynne enam Howardit ära: mehel on pidevalt asjaajamisi ja viimaks suundub Howard ootamatule ärireisile New Yorki. Nii tekib kiiresti kahtlus, et mehel on keegi teine ja kui leitakse Howardi koju unustatud mobiiltelefon, tekib õhku ridamisi küsimusi. Lynne võtab asjad käsile.