Surfiõed Mikaela ja Eliza annavad üle oma Margaret Riveri piirkonnas asuva kodu võtmed. Tüdrukutel, kes sooviksid oma lahutatud emale uut algust, on meeskondade jaoks ranged kodureeglid.
Eusebio pettub Cristóbalis veelgi enam. Camila lahkub kodunt. Carmelo üritab Adelat kaitsta.
Ender töötab selle nimel, et Cagatayl poleks muud võimalust, kui ta ettepanek vastu võtta. Dogan võtab Merici Kuyu Holdingusse tööle. Cagatay ajab Halit Caniga kohtumise ettekäändel Dogani armukadedaks.
Felicity kahekordistab oma valet. Leah ei suuda leppida Justini kaotusega. Alf nõuab vastuseid.
Emir ütleb Ozanile, et Kemal ihkab kättemaksu. Ajal, kui Zeynep Emiri kingitud kleidi üle rõõmustab, teatab Kemal vanematele, et Salih ja Zeynep kavatsevad abielluda. Önder tahab välja selgitada, mis saatuslikul ööl juhtus. Önderi plaanidest kuuldes laseb Emir avalikustada salvestise, kus kahtlusaluseks on Ozan.
Mari on Indrekus pettunud ja saadab mehe Valteri juurde nõu küsima. Erik otsib samal ajal lahendusi vägagi ootamatust kohast. Kertul on Kikule etteheiteid. Sirje jagab Albertiga oma tulevikuplaane. Urmast tabab ootamatu langus ja veel ootamatum tõus!
Chuck ja Blair otsustavad, et nende mõlema huvides on minevik unustada. Nate on avastanud saladuse, mida Juliet kõigi eest varjas. Dan ja Nate saavad aru, et nad mõlemad on Serenasse armunud.
Tantsija Skye ei suuda leppida, et peab 36-aastasena juba karjääri lõpule mõtlema. Ta otsustab kandideerida peaossa tantsuetenduses, mida lavastab tema endine elukaaslane. Abiliseks võtab Skye endale baaris klaverimängijana leiba teeniva Michaeli. Skye ja Michael armuvad, kuid siis võtab elu ootamatud pöörded.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
42-aastane rikas mees Aimar kutsub juba pärast mõnekuulist kohtamisperioodi 21-aastase Thea enda juurde elama. Sedakaudu satub tagasihoidlikest oludest pärit tudengineiu keset küllust - avarasse majja, uhketele reisidele ja säravasse seltskonda, kuid elureeglid hoopis teised…
Õhtu!* H6:E138
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Stacey on tüdinenud pahadest poistest ning läheb kohtingule meditsiinitarvikuid müüva Pauliga, kes üllatab teda oma peenetundelisusega. Muusik Jonathan otsib omale muusat. Reece püüab võluda energilist Chelsead, kuid punane vein ja austrid ei too talle edu.
Leah satub vaimsesse kriisi. Alf kuuleb Roo ja Marilyni suust tõtt. Kas Kirby ja Remi suudavad Forresti üle kavaldada?
Kemal ja Nihan kohtuvad taas ning Kemal annab teada, et ta ei esita Nihani venna vastu süüdistust. Emir ja Zeynep tulevad kontserdilt tagasi ja Zeynep tunneb, et ta hakkab Emirisse ära armuma.
Järele on jäänud kolm neidu. Matt viib igaühe neist erilisele kohtingule, mis peaks aitama tal otsustada, kelle ta viib finaali.
Konstantin üritab põgeneda; Eve ja Villanelle aga otsivad selgust oma tuleviku osas.
Sõbrad H6:E4
Rachel valmistub Rossi juurde kolima. Joey ravikindlustus ei kehti enam, sest ta pole tööl käinud.
Sõbrad H6:E5
Joey otsib meest, kes oma Porsche võtmed kohvikusse unustas ja avastab, et auto on tõeline naistemagnet. Rachel ja Ross valmistuvad lahutama.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Ajal, mil Issi tegeleb tagasilöögiga, haub Badison kättemaksu. Flaca leiab oma raadiosaatele kaassaatejuhi. Lorna avastab, et rasedusel on omad eelised.
Kõik armastavad Takut ja Jessi, kuid näib, et neid on tabanud ebaõnn, sest sekspomm Emily saabumine tõstab kuumust ja pöörab poiste päid.
Tantsija Skye ei suuda leppida, et peab 36-aastasena juba karjääri lõpule mõtlema. Ta otsustab kandideerida peaossa tantsuetenduses, mida lavastab tema endine elukaaslane. Abiliseks võtab Skye endale baaris klaverimängijana leiba teeniva Michaeli. Skye ja Michael armuvad, kuid siis võtab elu ootamatud pöörded.