Pilkupüüdva eseme väljakutse. Meeskonnad on Mikaela ja Eliza perekodu muutmisel surve all. Millise meeskonna pilkupüüdev ese on parim?
Eusebio tahab Severoga rääkida. Lucía manipuleerib Beatriziga. Francisca naudib Mauricio ja Fe kannatusi.
Cagatay ja Enderi kihluse uudis šokeerib Yildizit ja Dogani. Kumru on aga löödud, et ei saanud Cagatayle rääkida, et ootab temalt last. Aysel leiab põrandalt positiivse rasedustesti ja usub, et hoopis Yildiz on rase.
Leah satub vaimsesse kriisi. Alf kuuleb Roo ja Marilyni suust tõtt. Kas Kirby ja Remi suudavad Forresti üle kavaldada?
Kemal ja Nihan kohtuvad taas ning Kemal annab teada, et ta ei esita Nihani venna vastu süüdistust. Emir ja Zeynep tulevad kontserdilt tagasi ja Zeynep tunneb, et ta hakkab Emirisse ära armuma.
Kertu püüab Madisega rääkida, kuid mehe käitumine muutub järjest kummalisemaks. Siiri ja Andres satuvad ootamatult karantiini. Mari palub Kadrilt abi, kuid saab teada midagi häirivat. Sirje saabub pealinna ja seab end sisse Maimu juures. Indrek sõidab Haapsallu.
Chuck korraldab maskiballi teemal "Pühakud ja patused". Dan ja Nate ei mõista Serena kummalist käitumist peol. Blair tahaks saada Anne Archibaldi tüdrukute abistamiseks mõeldud sihtasutuse reklaamnäoks, kuid Anne kardab, et Blairi suhe Chuckiga võib takistuseks saada.
Alicia ja Johni pulmad on ukse ees. Mees soovib, et Alicia viimaks tema juurde koliks ja on valmis tema last Linust adopteerima. Lapse muusikust isa Will on karjäärile hoogu sisse saamas ega soovi lapsest loobuda. Ootamatult saabub külla Alicia ema Jackie, kes väidab, et soovib pulmaettevalmistustel abiks olla, kuid tegelik põhjus peitub muus.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Traagilise lõpuga armastuslugu, kus pöörane poissmeesteõhtu võtab ettearvamatu pöörde ja erilise pulmapeo asemel tuleb hakata ette valmistama peielauda.
Õhtu!* H6:E139
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Suhteguru Breeny on ise armastust otsimas. Pulmafännist lesk Lisa otsib endale pikaaegset kaasat. Meikar Kiera ihkab olla kellegi esimene valik, kuid ta kardab, et tema perekondlik taust mõjub potentsiaalsetele kaaslastele peletavalt.
Kirby teeb lõpliku pakkumise. Kas Summer Bay kaotab ühe omadest?
Salih kardab, et Zeynep on abielu osas ümber mõelnud. Nihan näeb Asut Kemali juurest lahkumas. Nihan saab Kemaliga Emiri farmis kokku, aga naine ei taha mehele rääkida, mis seal viis aastat tagasi juhtus.
Matti teekond armastuse leidmiseks jõuab lõpule imelises Lõuna-Aafrika kõrbes. Järele on jäänud kaks vallalist kaunitari - kelle neist Matt valib?
Pärast Eve'i ja Villanelle'i kohtumist sillal asub Eve kättemaksumissioonile; Villanelle püüab tõestada, et ta ei ole koletis, ning leiab endale uue kogukonna.
Sõbrad H6:E6
Chandler kolib viimaks Monica poole, mis tähendab, et Rachel peab ära kolima ja Joeyl tekib raskusi üksi elamisega.
Sõbrad H6:E7
Rachel ja Phoebe otsustavad koos jooksmas käia, kuid Racheli häirib Phoebe jooksmisstiil. Joey leiab uue seksika toakaaslase. Chandler suudab Monica korteris segaduse tekitada.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Badison üritab taastada Caroli poolehoidu. Blanca ihkab rasestuda ja Nickyl on selleks plaan. Caputo ja Figueroa suhe areneb.
Emily villasse saabumisel löövad lõkkele vanad leegid, tekitatakse uut südamevalu ja moodustub veel üks Armastuse saare kolmnurk.
Alicia ja Johni pulmad on ukse ees. Mees soovib, et Alicia viimaks tema juurde koliks ja on valmis tema last Linust adopteerima. Lapse muusikust isa Will on karjäärile hoogu sisse saamas ega soovi lapsest loobuda. Ootamatult saabub külla Alicia ema Jackie, kes väidab, et soovib pulmaettevalmistustel abiks olla, kuid tegelik põhjus peitub muus.