Meeskonnad pingutavad, et Mikaela ja Eliza kodule viimast lihvi anda, enne kui kohtunikud Jamie Durie, Laurence Llewelyn-Bowen ja Wendy Moore oma otsuse teevad. Milline meeskond kohtunikele muljet avaldab?
Adela peab langetama tähtsa otsuse. Cristóbal ei taha oma isale alluda. Emilia ei tea, mida Marcelaga ette võtta.
Kui vastasmaja korteriühistu juhataja surnuna leitakse, tekivad Emiril Ekini suhtes kahtlused. Meric palub Cagatayl Kumruga rääkida. Kumru otsustab viimasel hetkel, et ta ei tee aborti.
Kirby teeb lõpliku pakkumise. Kas Summer Bay kaotab ühe omadest?
Salih kardab, et Zeynep on abielu osas ümber mõelnud. Nihan näeb Asut Kemali juurest lahkumas. Nihan saab Kemaliga Emiri farmis kokku, aga naine ei taha mehele rääkida, mis seal viis aastat tagasi juhtus.
Sirje saab kliinikus suurepäraselt hakkama ja teeb Valterile üllatava ettepaneku. Indrekul tekib Urmasega kohtumisel ootamatu idee. Mari püüab lastele tekkinud olukorda selgitada. Sirje ja Madise kohtumine lõpeb konfliktiga. Kertu leiab lohutust Erikult.
Tänupüha ei möödu Upper East Side'il kunagi sekeldusteta ja seekord satub üks nende seast haiglasse. Jenny ja Vanessa saavad salasepitsuste eest Julietiga oma vitsad kätte. Nate aitab oma vanematel minevikuga lõpparvet teha ja ära leppida.
Edukas New Yorgi advokaat Alicia elab üle autoõnnetuse, millest ta midagi ei mäleta. Tagasi tööl, lükkab ta tagasi maailmarändurist muusiku Willi abipalve, kes soovib saada oma ristipoja Linuse hooldajaks. Siis tuleb Will välja jahmatava tõega: Alicia põhjustatud õnnetuses hukkusid Linuse vanemad. Alicia võtab oma kihlatu ja äripartneri Richardi hoiatustele vaatamata töö vastu ja peagi tuleb tal võidelda nii Linuse tuleviku kui oma armastuse eest.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Humoorika peredraama keskmes on seekord ema Mai, kes kogub kõike ja kõikjalt. Pahnahobi on laastamas juba perekonna elukorraldust ja omavahelisi suhteid ning poeg Aare otsustab ema radikaalselt valiku ette panna. Kas kolikogumine või perekonnasuhted?
Õhtu!* H6:E140
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
62-aastane Fiona otsib kedagi erilist, kes suudaks läbi murda tema karmist esmamuljest. Kokk James soovib vürtsitada oma armuelu ning kohtub näitleja Jamiega, kes on tüdinenud teatrimaailma pealiskaudsusest. Hooldekodu juhataja Hayley unistab enesekindlast viikingist, kuid tema ebaharilikud küsimused võivad mõjuda potentsiaalsetele kaasadele eemaletõukavalt.
Lyrikuga hakkavad asjad jälle joonde saama. Alf tekitab probleeme. Justin satub ohtu.
Önder viiakse pärast auto alla jäämist operatsioonile. Tarik lubab nähtust vaikida. Kemali majja murtakse sisse.
30-aastane põnevuseotsija Locky Gilbert veedab oma vaba aega hüpates langevarjuga alla lennukitest ja 45-korruselistest hoonetest. Nüüd otsib ta kaaslast, kes paneks ta südame põksuma.
Villanelle'i püüdlused uut lehte keerata hakkavad tappa minema, Eve aga leiab üles Helene'i, kellest võib tal Kaheteistkümnele kätte makstes abi olla.
Sõbrad H6:E8
Ross valgendab hambaid, kuid need hakkavad nüüd pimedas särama. Janine üritab Joey korterit üle võtta. Racheli bossil tekivad kahtlused, et Rachel on maganud Ralph Laureniga.
Sõbrad H6:E9
Tänupühaks saabuvad külla Monica vanemad, kes Chandlerit silmaotsastki ei salli. Janine korraldab aga modellide tänupüha.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Taystee saab fännikirju ja abi ühelt vanalt sõbralt. Piper teeb lobitööd, et Luschek taas kickball’i mängida lubaks. Aleida proovib uut müügitaktikat.
Pisarad ja draama täidavad villa, kuna Armastuse ratta väljakutse ajab kõik närvi ning üks paar loobub sellest emotsioonidest tulvil ööl.
Edukas New Yorgi advokaat Alicia elab üle autoõnnetuse, millest ta midagi ei mäleta. Tagasi tööl, lükkab ta tagasi maailmarändurist muusiku Willi abipalve, kes soovib saada oma ristipoja Linuse hooldajaks. Siis tuleb Will välja jahmatava tõega: Alicia põhjustatud õnnetuses hukkusid Linuse vanemad. Alicia võtab oma kihlatu ja äripartneri Richardi hoiatustele vaatamata töö vastu ja peagi tuleb tal võidelda nii Linuse tuleviku kui oma armastuse eest.