Romantiline mängufilm! Vallaline sisearhitekt Julia on värske koeraomanik ja igasugune abi koera kasvatamise ja õpetamise juures kulub marjaks ära. Nõnda algabki tutvus nägusa koeraeksperdi Oweniga. Töö ja hobide segunedes kasvab sõprusest peagi välja midagi enamat.
Chris ja Jordan abistavad perekonda, kus kõigil on oma kindlad toidueelistused. Kas nad suudavad selle pere panna sööma rohkem puu- ja köögivilja ning nautima ühiseid toidukordi?
Tuntud ilutaim Hosta söögiks!? Täna valmistame roogi enamlevinud aiataimedest. Räägime ka sellest, kuidas saab parandada mulda?
Hooaeg* H19:E20
Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
Retseptimeister Rita Osale tuleb külla legendaarne saatejuht ja kalasõber Vladislav Koržets, kellega koos avardatakse toore kala söömise piire ning tehakse selgeks, miks ja millist kala üldse värskelt süüa võib. Lisaks eelroaväärilistele punase kala hõrgutistele saab värskest kohafileest valmis restoranivääriline Mannerheimi koha koos perfektselt keedetud riisi ning suus sulava mädarõikakastmega.
Et mõnusa, rahuliku õhtusöögiga sõprade seas ei kaasneks liiga palju köögis rabelemist, toob James lauale ainulaadse pitsa ja kiirelt valmiva rannakarbiroal.
Californias Silver Lake'i üürikorteris elav paar on valmis päris oma maja ostma, kuid neil on absoluutselt erinev maitse. Kui nad suudavad lõpuks maja osas kokku leppida, seisavad nad silmitsi suure remondiga, et saada endale oma unistuste kodu.
Vallaline kaunitar Austraalia on tagasi ning seekord otsib armastust Angie Kent. Käsolevasse hooaega jagub kõike alates lilledest ja kutsikatest kuni kenade meesteni. Mida aga teeb saates Angie vend?
Hiljutisest lahkuminekust taastuv ja karjääriga ummikusse jooksnud toidublogija Claire asub eneseavastamise teekonnale Mehhikos, Mariposa Beachil pärast seda, kui leiab fotoalbumi oma ema seal veedetud lapsepõlvest.
Romantiline film Tedist, kes kihlub keskkooliaegse õela tüdrukuga ning palub oma lapsepõlvesõbra Jessi appi pulma korraldama. Asjad väljuvad kiiresti kontrolli alt, kui Jess ei suuda varjata oma tõelisi tundeid Tedi vastu.
Chris ja Jordan aitavad perekonnal teha süüa, mis sobib kõigile pereliikmetele ning seeläbi säästa aega ja raha.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parimaks meelelahutussaateks pärjatud „MasterChef Eesti“ esimene hooaeg! Maailma kuulsaimas kokandussaates võtavad omavahel mõõtu Eesti parimad kodukokad. Eesmärgiks võita ihaldusväärne MasterChefi tiitel ja 10 000 eurot. Auhinna nimel tuleb pingelistes ülesannetes süüa valmistada ning kohtunikele muljet avaldada. Eesti parimat amatöörkokka otsivad tippkokk Orm Oja, pagarite legend Õie Pritson ning otsekohene maitsete meister Mihkel Heinmets.
Sam ja Tusker tähistavad oma 20ndat kooseluaastat autosuvilareisiga, külastades tee peal sõpru, pereliikmeid ja olulisi kohti oma möödanikust. See reis ei ole aga tingitud soovist tuua oma ellu romantikat.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
Üks saarlane sukeldub pärast õllepongi mängu kuuma vette ning Sophie villasse naasmisel hakkavad suhetesse tekkima mõrad.
Sam ja Tusker tähistavad oma 20ndat kooseluaastat autosuvilareisiga, külastades tee peal sõpru, pereliikmeid ja olulisi kohti oma möödanikust. See reis ei ole aga tingitud soovist tuua oma ellu romantikat.