Chris ja Jordan abistavad perekonda, kes toituvad vaid snäkkidest ja valmistoidust. Kas neil õnnestub panna nad ise süüa tegema, vähem snäkkima ja raha säästma?
Leah satub vaimsesse kriisi. Alf kuuleb Roo ja Marilyni suust tõtt. Kas Kirby ja Remi suudavad Forresti üle kavaldada?
Kirby teeb lõpliku pakkumise. Kas Summer Bay kaotab ühe omadest?
Lyrikuga hakkavad asjad jälle joonde saama. Alf tekitab probleeme. Justin satub ohtu.
Kirby paneb oma sõna maksma. Roo kavalus annab tagasilöögi. Kas Mali rikub Alfi üllatuse ära?
Summer Bay koguneb tähistama Alfi edu. Rose kahtlustab, et midagi on valesti. Justin on surmaohus.
James valmistab roogi, mis sobivad ideaalselt lõõgastumiseks tassitäie kuuma kohvi ja pühapäevase ajalehe kõrval. Mõnus brunch koduste või-sarvesaiade ja klassikalise spargliga on küll pealkirju väärt.
Üksikema palub oma kinnisvaramaaklerist emalt abi, et leida talle ja ta 9-aastasele tütrele Austinis, Texases remonti vajav maja. Kui maja on leitud, ühendavad kolm põlvkonda jõud, et üheskoos kodu renoveerida.
Gabby ja Rachel on mõlemad välja valinud oma südamehärra. Nüüd on nad koos Jessega taas stuudios, et vaadata tagasi oma šokeerivale teekonnale ja õnnistada sisse uue hooaja poissmees.
Romantiline mängufilm! Vallaline sisearhitekt Julia on värske koeraomanik ja igasugune abi koera kasvatamise ja õpetamise juures kulub marjaks ära. Nõnda algabki tutvus nägusa koeraeksperdi Oweniga. Töö ja hobide segunedes kasvab sõprusest peagi välja midagi enamat.
Tess saab teada, et ta isa, keda ta polnud kunagi näinud, pärandas surres talle ja ta poolõele õunaaia. Ta sõidab mõisasse ja kohtub esimest korda elus oma poolõega. Selgub, et viljapuuaed on suurtes võlgades ja perekonnal on palju saladusi. Kas ta suudab saladused lahti harutada ja pärandvara päästa?
Chris ja Jordan abistavad perekonda, kus kõigil on oma kindlad toidueelistused. Kas nad suudavad selle pere panna sööma rohkem puu- ja köögivilja ning nautima ühiseid toidukordi?
Käes on suur finaal, kus võistkonnad valmistavad ette 100 taldrikut, et kohtunikele Manu Fieldelile, Nigella Lawsonile ja Colin Fassnidge'ile muljet avaldada. Milline tiim kroonitakse MKRi tšempioniks ja võidab 100 000-dollarilise auhinna?
Romantiline film Tedist, kes kihlub keskkooliaegse õela tüdrukuga ning palub oma lapsepõlvesõbra Jessi appi pulma korraldama. Asjad väljuvad kiiresti kontrolli alt, kui Jess ei suuda varjata oma tõelisi tundeid Tedi vastu.
Sõbrad H6:E14
Chandler tunnistab, et pole lapsest saadik nutnud. Phoebe avastab, et Ursula osaleb tema nime kasutades pornofilmides. Rachel püüab Rossi ja Jilli suhet peatada.
Sõbrad H6:E15
Sõbrad mõtlevad, kuidas oleks nende elu võinud kulgeda, kui kõik oleks läinud teisiti. Ross ikka abielus Caroliga, Joey kuulus seebitäht, Monica endiselt paks ja Phoebe börsihai...
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Saarlased on pärast Keelatud vilja mängu pettunud ning ootamatu olukord sunnib kahte neist asju pakkima.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.