Selleks, et oma sümpaatiale muljet avaldada, registreerib Kyra oma koera koertenäitusele. Probleem on selles, et tal pole koera, nii et ta peab ühe leidma (ja koolitama) ja kiiresti!
Sel nädalal pööravad Cherry ja ta meeskond oma tähelepanu kahe lapse ema Jo'le, kes on seljatanud vähi, aga ei tunne end enam peeglisse vaadates ära, ja endisele noorsootöötajale Donnale, kelle elu sai pärast ootamatut ajutraumat pahupidi pööratud. Kas meie spetsialistid suudavad nende enesekindlust ja välimust vaid 10 päevaga taastada?
Felicity põgeneb oma probleemide eest. Eden ja Remi seisavad silmitsi reaalsusega. Irene paljastab Harperi saladuse.
Kirby satub konflikti. Irene otsustab Danat kaitsta. Tane kavandab oma tulevikku Felicityga.
Cash uurib juhtlõnga. Harper kardab oma õe turvalisuse pärast. Tane ja Felicity plaanivad oma tulevikku.
Cash asub päästemissioonile. Dana elu ripub juuksekarva otsas. Madden viib ellu surmatoova plaani. Rose räägib Irene'ile šokeeriva tõe.
Kas Marilyn saab suhteid Roo’ga parandada? Mali võidab tüdrukuteõhtul südameid. Kas Irene pannakse vangi?
James valmistab oma Hampshire'i kodus pidulike õhtusöögilaudade krooniks sobivaid roogi, mis on leidlikud selle osas, et lasevad ka tal endal pidu nautida, ning garanteerivad, et külalised saavad unustamatu maitseelamuse.
Andrew ja Robin otsivad Maine'is oma unistuste kodu. Nad tahavad oma neljale kasvavale lapsele piisavalt suurt maja otse järve ääres. Ulatuslikul renoveerimisel on iga abikäsi teretulnud.
Gabby ja Rachel üllatavad kavalere bikiinivõistlusega, mille parimatele on auhinnaks pääse grupikohtingu järelpeole. Tüdrukud näitavad meestele, et selles seikluses on nemad juhid.
Sisekujundaja Nora Catwright pärib vanaonu Edmundilt Inglise maamaja. Lootes see kiirelt maha müüa, et asutada oma disainibüroo, lendab ta üle ookeani, et maja müügiks ette valmistada. Kuid saabudes avastab ta, et seal elab Edmundi mööblifirma pahur uus omanik Jamie Allen, kes keelab Noral maja maha müüa.
Noor ajakirjanik Amy saadetakse inkognito kirjutama lugu õnnelaagrist, mida juhib nägus Paul. Nende kahe vahel hakkab lendama sädemeid, ent kui Amy saab teada, et Paul on jõuka investori poeg, peab ta valima karjääri edendava ajaleheartikli või oma aina tugevnevate tunnete vahel Pauli vastu.
Michael Mosley hindab viie vabatahtliku tervislikku seisundit ja kontrollib, mida nad söövad. Vabatahtlikud alustavad oma uue treeningkavaga.
Täna õhtul oleme Melbourne'is koos majakaaslaste Nicki ja Christianiga, kes on rääkinud kõrgest mängust ja on kindlad, et suudavad Radha ja Prabha oma kaasaegse Austraalia köögiga edetabeli tipust minema lüüa.
Romantiline komöödia suurlinna ajakirjanikust, kes naaseb oma väiksesse kodulinna, et kirjutada lugu USA iseseisvuspäeva kohta - seal avastab ta, et armastus on just see, mis tema elust puudu on.
Sõbrad H4:E2
Phoebe usub, et tema ema hing elab kohvikkuse ilmunud kassis.
Sõbrad H4:E3
Monica on toitlustajaks ema korraldatud peol. Chandleri kohtumine Racheli bossiga muutub piinlikuks.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Eoghan jääb mitmenaisepidamisega vahele. Ootamatu pööre armunoolte mängus hullutab osalejaid.
Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust...