Võistlustulle on jäänud viis meeskonda. On aeg hakata renoveerima hoove.
Lucía tunnistab Hernandole tõtt. Onésimo noomib don Berengariot. Mirañarid paigaldavad esimese uksekella.
Feyza korraldab Cagatay jaoks Halit Caniga kohtumise, millest Aysel teada saab. Feyza kaotab enesevalitsuse ja räägib Cagatayle, et soovib temaga suhet ning et Atlas on tegelikult tema poeg. Ender kolib remondi ettekäändel Yildizi poole, et end tema tegemistega paremini kursis hoida.
Cash asub päästemissioonile. Dana elu ripub juuksekarva otsas. Madden viib ellu surmatoova plaani. Rose räägib Irene'ile šokeeriva tõe.
Kemali perel on raske tema otsuseid mõista. Asu jätab Kemali kaaslasena nii mõnelegi sügava mulje. Nihan aitab Zeynepi tema unistusele sammu võrra lähemale.
Mari karjäär on hoo sisse saanud, kuid kodus on sellest pinged. Kertu ootab kohtumist Erikuga, kuid hoopis Andresel on ootamatu uudis. Siiri püüab Urmast valega enda juures hoida. Sirje on Mammu ja Liisa enda heaks tööle pannud.
Jenny pole oma Constance Billardi kuninganna tiitliga rahul ja otsustab saada kogu Upper East Side'i valitsejannaks. Dan on mures, kui Olivia kaalub filmirolli pärast ülikoolist lahkumist. Nate ja Dan üritavad Serena ja Blairi endist sõprust taastada.
Julia tunneb, et on Tonio ja Felixi vahel nagu lõhki rebitud ja püüab eneses selgust leida. Tonio kahtleb ikka veel, kas panna preestriamet maha või mitte. Felixis kasvab üha enam viha Tonio vastu. Üllataval kombel aitab just ema Julial oma tunnetest aru saada ja nõuab, et tütar langetaks lõpuks otsuse. Ka nõuandlas pole kerge – Julialt palub abi noorpaar, kes ei saa üle lapse kaotusest.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Madis Kimmel teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänased võistlejad on Eesti korvpalli üks värvikamaid persoone Andres Sõber ja pea sama värvikas spordikommentaator Kalev Kruus. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
Täna saabub teiste seas hotelli kristlane Christian, kes ei tunnista abielueelset seksi. Autistist tänavakunstnik Tommy ütleb, mida mõtleb, kuid see on takistanud teda oma unistuste meest leidmast. 42-a koomik Louise tuleb hotelli teisele katsele, sest eelmisel korral sädemeid ei lennanud.
Kas Marilyn saab suhteid Roo’ga parandada? Mali võidab tüdrukuteõhtul südameid. Kas Irene pannakse vangi?
Nihan ja Kemal kohtuvad kummagi suureks üllatuseks praamil ja saavad aru, mis Leylal plaanis oli. Emir laseb neid jälitada. Önder ja Vildan kahtlustavad, et Kemal võib nende pere vastu kurja plaani haududa.
Noor ajakirjanik Amy saadetakse inkognito kirjutama lugu õnnelaagrist, mida juhib nägus Paul. Nende kahe vahel hakkab lendama sädemeid, ent kui Amy saab teada, et Paul on jõuka investori poeg, peab ta valima karjääri edendava ajaleheartikli või oma aina tugevnevate tunnete vahel Pauli vastu.
Sõbrad H3:E25
Ross avastab, et Rachel armastab teda ikka veel ning peab nüüd valima tema ja Bonnie vahel.
Sõbrad H4:E1
Ross peab valima Racheli ja kiilaka Bonnie vahel. Phoebe avastab, et tema ema sõbranna on hoopis tema ema. Joey, Monica ja Chandler proovivad meduusikõrvetust ravida pealepissimisega.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Vangla „perede“ vahelised liidud muutuvad pärast seda kui Piscatella ja tema valvurid maha surutakse. Poussey, Judy ja Alex eelistavad vaadata tulevikku.
Saarele saabub kaks sekspommi ja meeste südamed lähevad pöördesse. Kas tekkimas on ka uus paarike?
Julia tunneb, et on Tonio ja Felixi vahel nagu lõhki rebitud ja püüab eneses selgust leida. Tonio kahtleb ikka veel, kas panna preestriamet maha või mitte. Felixis kasvab üha enam viha Tonio vastu. Üllataval kombel aitab just ema Julial oma tunnetest aru saada ja nõuab, et tütar langetaks lõpuks otsuse. Ka nõuandlas pole kerge – Julialt palub abi noorpaar, kes ei saa üle lapse kaotusest.