Meeskonnad pingutavad, et lõpetada tööd Toadi ja Mandy majas. Kas sellest tuleb kõige võrratum majanäitamise hetk saates?
Francisca mängib Cristóbaliga. Camilal ei hakka sugugi parem. Mauricio ei suuda Fele andestada.
Pärast Doganiga lahkuminekut vannub Ender Arzule kättemaksu. Ta tahab temast lõplikult vabaneda. Arzule on uudis Enderi ja Dogani lahkuminekust meeltmööda. Dogan räägib Yildizile, mis Kumruga aastaid tagasi juhtus, ent Yildiz ei tea, kas tal tasuks meest uskuda. Cagatayl õnnestub valedega lahutus edasi lükata.
Xander on Rose'ile pinnuks silmas. Rose teeb raske otsuse. Marilyn võitleb oma süütundega.
Nihani ja Kemali kohal hõljuvad murepilved. Nihani saladus tuleb ema ees avalikuks. Kas see aga pehmendab Vildani südant?
Mari püüab Sirjet mõjutada, kuid emal on talle endale üllatus varuks. Indrek paneb Mammu ja Ruudi keerulisse olukorda. Kertu on rahul, et tõde on selgunud, kuid Siiri ei kavatsegi Erikust loobuda. Mari otsustab Riina manipuleerimisele lõpu teha.
Blair alustab koos Dani ja Vanessaga õpinguid New Yorgi ülikoolis ning on otsustanud end ka seal "kuningannana" kehtestada, aga tüdruku uus toakaaslane Georgina on teisel arvamusel. Serena läheb Chuckiga tülli ja värbab Carteri appi, et Chuckile kätte maksta. Nate'i ja Bree suhe õilmitseb edasi, hoolimata pingetest, mida see nende vaenujalal perekondadele kaasa toob.
Tonio ja Julia hoiavad distantsi, kuid satuvad siis mõlemad õnnetuse tunnistajateks. 18-aastane Ben Massinger on teinud purjus peaga avarii. Tonio ja Julia annavad kohapeal esmaabi. Julia peab lohutama Beni sõbratari, kes tunneb end kohutavalt süüdi.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Noorele abielupaarile Siimule ja Teelele pakub Siimu alkohoolikust ema Alvi võimalust ehitada üles oma kodu vanas tädilt päritud maamajas. Kui noored on nii isiklike säästude kui laenuga läbi viinud raske renoveerimistöö, selgub, et ema tahab hoopis ise nüüd kaasajastatud majas elada kuid näeb suurt takistust minia näol. Algab sõda minia ja ämma vahel.
Õhtu!* H6:E117
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Käes on armastuse aeg ja restoran on täies pidurüüs. Jõuluvanana töötav Dan loodab leida armastuse lasteaias töötava Sophiega. Värbamiskonsultant Macy on kurnatud südamevalust, kas kohting ingelliku elektriku Samiga võib olla uus algus? Religiooniõpetuse õpetaja Loy unistab romantilistest jõuludest. Heategevusorganisatsioonis töötav John läheb kohtama pika ja vaimuka Scottiga. Kas esialgsest klapist areneb midagi tõsisemat?
Leah muretseb Theo pärast. Mali on sattunud Rose’i ja Xanderi vaenu keskele. Johni edu sõltub Mackenziest.
Nihan soovib Kemaliga Zonguldaki kaasa minna, kuid Emiri kuri plaan rikub kõik ära. Zonguldaki kaevanduses juhtub õnnetus.
Daamid palutakse filmiõhtule, kus valgusvihk ootamatult nende peale pöördub. Mehi räsivad emotsioonid ja tekib kahtlus nende ajendite suhtes.
Eve'le antakse võimalus juhtida salajast MI6 üksust, mille ülesandeks on leida üles Villanelle, kes muutub oma ülemuste meelehärmiks üha hooletumaks.
Sõbrad H3:E9
Tänupühal palli mängides tõusevad tunded haripunkti, kui Joey ja Chandler vaidlevad, kumb neist modelliga kohtama läheb.
Sõbrad H3:E10
Rachel langetab kiire otsuse, kui Gunther tahab ta ümberõppele saata.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Ettevõtte poliitika toob kaasa hädavajalike tarvikute nappuse ja sündmusterohke reisi vanglakoosolekule. Piscatella tuleb välja uue jõukudevastase algatusega.
Luke T ja Siannise otsustavad oma suhte ametlikuks teha ning Natalia ja Jamie suudlevad esimest korda. Luke T saab sõnumi, mis käsib kõigile paaridel hääletada kahe kõige halvemini klappiva paari poolt.
Tonio ja Julia hoiavad distantsi, kuid satuvad siis mõlemad õnnetuse tunnistajateks. 18-aastane Ben Massinger on teinud purjus peaga avarii. Tonio ja Julia annavad kohapeal esmaabi. Julia peab lohutama Beni sõbratari, kes tunneb end kohutavalt süüdi.