Beatriz pettub Matíases. Hipólito ähvardab Heribertot. Camila ei oska jõude olla.
Ömer ütleb Feyzale, et teab tema tegelikke kavatsusi. Yildiz püüab koos Emiriga Kumru suurele saladusele jälile saada. Ender ja Caner ühendavad jõud Arzu valede teada saamiseks. Cagatay jaoks on Yildizi järjekordne kättemaks uus külm dušš. Yildiz vihastab, kui saab teada, et ta sõbranna Ender pole sugugi Kumruga distantsi hoidnud.
Kirby tülitseb Forrestiga. Cash astub Harperi ja Dana eest välja. Alf tahab Roo’d tagasi.
Esimest korda saate ajaloos saavad osalejad ülesandeks renoveerida Toadi ja Mandy 150 aasta vanust meiereid.
Kertu ja Andres võtavad Joosu osas vastu olulise otsuse. Mari ja Indreku vahel on pinged ja Mammu otsustab vanemad proovile panna. Urmas otsib varju Alberti ning Inna juurest. Sirje plaan läheb vett vedama ja ta paneb Gunnari valiku ette.
Kõmutüdruk otsustab saata keset lõpuaktust shokeeriva teate, mis sunnib Serena vasturünnakule. Jennyst saab Blairi asemel uus kuninganna. Lily ja Rufus üritavad oma suhet lappida.
Julia aimab, et Hermann Lechner on vägivaldne ja võib oma poegadega isegi käsipidi kokku minna. Tonio seda ei usu ja otsustab minna asja uurima. Tema talus viibimise ajal toimub äge tüli ja Tonio saab aru, et Julial oli õigus. Veel enamgi – ta taipab, et koos Juliaga saab ta teha koguduses tõeliselt head tööd. Julia vanemaid rõõmustab tütre tagasitulek, ainult Julia vend tunneb kadedust.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Lugu väikesest tüdrukust Liisist, kelle ema sureb haiglas ja hakkab oma pisitütart teispoolsusest külastama. Olukord muutub aga keeruliseks siis, kui Liisi adopteeritakse kasuperre.
Õhtu!* H6:E115
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Enesekindel koomik Mani otsib endale tugevat ja iseseisvat kaaslast, kuid on sobiva inimese leidmisega tõsises hädas. Juuksur Scott kardab, et ta armastus videomängude vastu saab saatuslikuks päris armastuse leidmisel. Lesestunud Natalie kohtub kulturist Hyweliga ja sädemeid hakkab lööma juba esimesel kohtumisel. Neuroteadlane Oris loodab leida teaduseusku mehe ning läheb kohtama õpetaja Tomiga. Kas need kohtingud täidavad ruumi naeru ja keemiaga või on oodata tõsiseid raskusi?
Kas Dana on oma juhtumit ise saboteerinud? Samuel siseneb uuesti Rose’i vaatevälja. John tahab Alfile muljet avaldada.
Noor tudeng Kemal kohtab bussis põgusalt imekaunist neidu, keda seejärel unustada ei suuda. See ei jää neil aga sugugi viimaseks kohtumiseks – saatusel on Kemali ja Nihaniga omad plaanid.
Algab kahe vallalise mehe armastuse otsingute teekond. Neist üks on miljonär, teine aga mitte - nende armastust püüdvad naised ei tea aga, kumb on kumb.
Katariina teeb enne sultaniga kohtumiseks sõjarindele minekut Peetri kohta põrutava avastuse.
Sõbrad H3:E5
Phoebe poolvend tuleb külla, aga nende vahel ei teki sooje suhteid.
Sõbrad H3:E6
Sõbrad heidavad pilgu oma esimesele kohtumisele.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Tänu uuele töökohale pääseb Taystee Caputole lähemale. Lorna peab oma abielus loominguline olema. Soso ja Poussey tegelevad ühe ebamugava tõega.
Pärast väljakutset on meeleolu villas üsna nukker. Priscilla ütleb Mollyle ja Nataliale, et ta tahab Mike’ile võimaluse anda.
Julia aimab, et Hermann Lechner on vägivaldne ja võib oma poegadega isegi käsipidi kokku minna. Tonio seda ei usu ja otsustab minna asja uurima. Tema talus viibimise ajal toimub äge tüli ja Tonio saab aru, et Julial oli õigus. Veel enamgi – ta taipab, et koos Juliaga saab ta teha koguduses tõeliselt head tööd. Julia vanemaid rõõmustab tütre tagasitulek, ainult Julia vend tunneb kadedust.