Toadis ja Mandys avaldub tõeline omanikuhing, kui nad näevad oma 150 aastast meiereid taastatuna.
Cristóbal üritab süüdlast tabada. Muudatused ei meeldi Camilale sugugi. Matías tunnistab Alfonsole tõtt.
Cagatay võitleb Yildizi tagasivõitmise nimel. Kumru ja Ömer muutuvad üha lähedasemaks. Arzu ja Ender on mõlemad käivitanud teineteise hävitamise plaani. Yildizil on Emirile uus palve – koguda Kumru telefonist tõendeid Kumru ja Cagatay armusuhte kohta.
Leah muretseb Theo pärast. Mali on sattunud Rose’i ja Xanderi vaenu keskele. Johni edu sõltub Mackenziest.
Nihan soovib Kemaliga Zonguldaki kaasa minna, kuid Emiri kuri plaan rikub kõik ära. Zonguldaki kaevanduses juhtub õnnetus.
Indreku otsus toob kodurahu, kuid mehe üllatuseks lükkab Mari tema pakkumise tagasi. Kertu saab teada, mis Andrest vaevab. Siiri on pettunud ja püüab Erikust üle saada. Riina teeb panused valele kaardile. Mammul ja Liisal tekib ootamatu plaan.
Blair ja Chuck lähevad vastamisi, kui selgub, et mõlemad viskavad Sotheby oksjonil silma samale asjale. Serena kahtlustab, et Carter on vanade kommete juurde tagasi pöördunud. Georgina huvitub Danist ja Vanessa arvab, et Scottil on midagi viga.
Tonio ja Julia töötavad jälle käsikäes ja moodustavad kena paari, vähemalt tööalaselt. Anna ja Sebastian Bittlid on neile korralikuks väljakutseks, kuna need kaks noort on otsustanud lahutada. Tonio jaoks on abielu püha sakrament, tema jaoks pole lahutus mõeldavgi, Julia aga kuulab noorpaari ilma eelarvamusteta.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Telefonimüüja Õnnela satub rutiinset ülesannet täites kummalisse olukorda, kui selgub, et ta on 10 minutit vestelnud väljalülitatud numbril juba mõnda aega tagasi surnud mehega.
Õhtu!* H6:E118
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Jõulud on lähenemas ja restoranis on taas armastus õhus. Juveliir Phoebe otsib säravat armastust. Ta läheb kohtama kunstnik Charliega, kes on valmis pühenduma suhtele. Vikaar Eve loodab leida armastuse koguduse abitöölise Steve’i näol. Whitney loodab, et DJ Reddy suudab terveks ravida tema katkise südame. Meikar Rossi otsib kedagi, kellega koos jõulufilme vaadata ning juuratudeng Taylor loodab luua varasematest pikemalt vastupidava suhte. Kas need jõuluunistused saavad teoks.
Johnil on suuremaid probleeme kui pohmell. Theo valib muusika asemel õpingud. Marilyn on Roo’ga õhukesel jääl.
Kemal saabub Istanbuli, ärikohtumisele Emiri firmasse. Zeynep palub Nihani abi oma näitlejakarjääri edendamisel. Nihanile tundub, et ta nägi Kemali ja ta läheb Leyla juurde, lootuses saada temalt infot.
Naised veedavad Kurti ja Steveniga lõkketule ääres mõnusalt aega, kuni armukadedus olemist varjutama hakkab.
Pärast Berliinis toimunud tapmist lähevad Eve ja Bill sinna asja uurima, teadmata, kui lähedal nad Villanelle'ile tegelikult on.
Sõbrad H3:E11
Chandler hullab purjuspäi ühega Joey arvukatest õdedest, pärast aga ei mäleta enam, millisega nimelt.
Sõbrad H3:E12
Ross muutub armukadedaks, kui arvab, et Racheli uus töökaaslane temaga kurameerib.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Piperi plaan konkurentsist pääseda võib halvasti lõppeda. Cindy leiab viisi, kuidas Taystee töö tasuvaks muuta. Luschek saab huvitavaid kirju.
Kõik ärkavad villas beebide nutu peale. Selgub, et mõni on selleks ülesandeks paremini valmis kui mõni teine.
Tonio ja Julia töötavad jälle käsikäes ja moodustavad kena paari, vähemalt tööalaselt. Anna ja Sebastian Bittlid on neile korralikuks väljakutseks, kuna need kaks noort on otsustanud lahutada. Tonio jaoks on abielu püha sakrament, tema jaoks pole lahutus mõeldavgi, Julia aga kuulab noorpaari ilma eelarvamusteta.