On kohtumõistmise päev, kuna kohtunikud näevad hoove esimest korda.
Cristóbal saab analüüside tulemused. Camila kavatseb ära sõita. Paco tuleb Matíast otsima.
Emir hoiatab Yildizit Dogani eest. Yildiz otsustab Halit Cani aktsiaid ise juhtima hakata. Cagatay hakkab Kumru sõnade tõttu kahtlustama, et Yildizi ja Dogani vahel võib päriselt midagi olla.
Felicity põgeneb oma probleemide eest. Eden ja Remi seisavad silmitsi reaalsusega. Irene paljastab Harperi saladuse.
Nihan meenutab oma minevikku Kemaliga ja räägib Leylaga südamest-südamesse. Kemalil on seoses Emiri firma hankes osalemisega plaan. Emiril ja Nihanil on tulemas pulma-aastapäeva pidu, kuhu kutsutakse ka Kemal.
Sirje ootamatu käitumine on Mari ja Kertu jaoks üllatav, lapsed aga on vaimustuses. Siiri lubab endale kindlaks jääda. Erik õiendab lõpuks Riinaga arved. Indrek leiab endale otsitud abilise. Urmas tuleb Valteri juurde. Albert ja Gunnar satuvad hätta.
Vanessa võistleb Blairiga, kumb saab ülikooli rebaste nimel kõne pidada. Dan kutsub Olivia kohtuma Rufuse ja Lilyga, mis tekitab värskele abielupaarile kõikvõimalikke probleeme. Serena ja Nate aitavad üheskoos Carter Baizenit.
Tonio ja Julia hoiavad taas distantsi, kuid Tanja Clemens vajab nende mõlema abi, nimelt kolib ta 28-aastane poeg koju tagasi ega taha sugugi omaette elada ja ise hakkama saada. Tonio hangib Tanja pojale töökoha, Julia püüab Tanjat nõustada ja jõustada. Samal ajal kurvastab Toniot Julia ja Felixi romaan ja ta hakkab kahtlema oma tees preestri ja jumalasulasena.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
Südantliigutav lugu lapse kaotusest, kus lein ei lase perel eluga edasi minna, kuniks ühel päeval hakkavad aset leidma kummalised nähtused nagu külmad tuulehood ja iseenesest häält tegema hakkavad mänguasjad.
Õhtu!* H6:E120
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Hotelli tuleb kaunitar Bella, kes armastab end muusikali „Kassid“ tegelasteks kostümeerida. Bella kohtingukaaslaseks on Tom, kes sündis küll, hõbelusikas suus, aga oma kullakest pole leidnud. Tulevad 57-a ettekandja Julie, kes pole abikaasa surma järel lootust kaotanud ja 28-a kahe lapsega üksikema Rachel, kel enda jaoks vähe aega.
Kirby satub konflikti. Irene otsustab Danat kaitsta. Tane kavandab oma tulevikku Felicityga.
Käes on Nihani ja Emiri 5. pulma-aastapäeva pidu. Kemal otsustab Istanbuli jääda.
Kurt ja Steven osalevad teatevõistlusel; mehed õpivad neidusid paremini tundma.
Pärast ehmatavalt nappi pääsemist Villanelle'ist laseb Eve nuhi salakorterisse paigutada, kuid Villanelle pole kaugel.
Sõbrad H3:E19
Rachel läheb pärast Rossist lahkuminekut esimesele kohtingule Markiga. Monica käib Pete'iga edasi, kuigi mees talle ei meeldi.
Sõbrad H3:E20
Rachel kahetseb, et viis kokku Chandleri ja oma bossi Joanna. Monica tädi pärandab talle nukumaja, millega ta kellelgi mängida ei luba.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Ramos ja Flores leiavad viisi, kuidas võimudele vastu hakata. Uudisel on ootamatu mõju. Red ja Lorna on pettunud.
Kõige kuumem telesaade on tagasi! Sophie Monki juhtimisel asuvad kümme kena austraallast armastust otsima. Olles oma teised pooled leidnud, peavad nad ka kokku jääma ja vastu panema ahvatlevatele vallalistele.
Tonio ja Julia hoiavad taas distantsi, kuid Tanja Clemens vajab nende mõlema abi, nimelt kolib ta 28-aastane poeg koju tagasi ega taha sugugi omaette elada ja ise hakkama saada. Tonio hangib Tanja pojale töökoha, Julia püüab Tanjat nõustada ja jõustada. Samal ajal kurvastab Toniot Julia ja Felixi romaan ja ta hakkab kahtlema oma tees preestri ja jumalasulasena.