Mõnusas romantilises komöödias saab Olivia teada, et ta parim sõbranna kavatseb abielluda karjakasvatajaga ja jätta linnaelu sinnapaika ning otsustab korraldada tüdrukuteõhtu rantšos. Mängu astub aga saatus ja Olivia armub rantšo omanikku.
Cherry ja ta meeskond aitavad kuue lapse ema Lisat, kes ihkab saada rohkem enesekindlust ja taasavastada oma naiselikkust. Veel aitavad nad Adeline'i, kelle imeline muutumine jätab ta pere sõnatuks.
Kas Dana on oma juhtumit ise saboteerinud? Samuel siseneb uuesti Rose’i vaatevälja. John tahab Alfile muljet avaldada.
Xander on Rose'ile pinnuks silmas. Rose teeb raske otsuse. Marilyn võitleb oma süütundega.
Leah muretseb Theo pärast. Mali on sattunud Rose’i ja Xanderi vaenu keskele. Johni edu sõltub Mackenziest.
Johnil on suuremaid probleeme kui pohmell. Theo valib muusika asemel õpingud. Marilyn on Roo’ga õhukesel jääl.
Edenil ja Remil napib inspiratsiooni. Marilyn kardab, et on kaotanud sõbra. Rose saab teada oma vanemate lahkumineku põhjuse.
James jagab nutikaid nippe kiirete ja tervislike valmistoitude tegemiseks. Tema koduses köögis valmivad tal toitvad road vaid minutitega.
Austini osariigis Texase osariigis elav perekond püüab alustada uut elu, kui on jäänud pärast majanduslangust oma kodust ilma. Perekond suudab lähedaste abiga ületada kõik tagasilöögid ning ja luua kauni kodu, mida nad võivad nimetada enda omaks.
Roosid on jagatud ja Michelle naaseb stuudiodiivanile. Tayshia Adams ja Kaitlyn Bristowe juhivad emotsionaalset õhtut, kust ei puudu ka kuhjaga üllatusi.
Romantiline film väikelinna raadiojaama juhist, kes kohtub oma unelmate mehega, kui linna saabub ärimees, kes ei näi nägevat oma sülearvuti ekraanist kaugemale. Kõik muutub, kui naine sunnib teda osalema poissmeeste küpsetamisvõistlusel, et aidata päästa raadiojaama.
Claudia ja tema kolm parimat sõbrannat otsustavad kõik kihluda ühes erilises kleidis, mida on edasi antud põlvest põlve - legendi järgi saab mehele iga naine, kes seda kannab. Ent kui tuleb Claudia kord see kleit selga panna, jätab ta poiss-sõber Mike ta sõna lausumata maha ning naine mõistab, et on otsinud armastust valest kohast.
Cherry Healy ja ta meeskond tulevad appi konduktorile ja kahe lapse emale Luciele, kes on otsustanud oma elustiili värskendada. Nad aitavad ka õpetajana töötaval Tarynil enesekindlust leida.
Täna õhtul liigub võistlus Lääne-Sydneysse, kus identsed kaksikõed Radha ja Prabha loodavad kohtunikele Manu Feildelile ja Colin Fassnidge'ile oma traditsiooniliste India pereroogadega muljet avaldada.
Romantiline film! Loodusuurija Abby sõidab üksikusse Alaska piirkonda, kus sõbruneb põlisameeriklaste perega, kellel on talle elulisi soovitusi. Kõige selle käigus leiab Abby ka armastuse.
Sõbrad H3:E15
Ross läheb Racheliga tülli ja leiab lohutust teise naise käte vahel.
Sõbrad H3:E16
Rachel saab teada, et Ross magas Cloega.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Villas olemise aeg hakkab otsa saama, kuid milline paar pääseb finaali? On Armastuse Saare talendiõhtu ja Mike tõmbab peo trumme mängides käima.
Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister.