Esmakohtingud
E-R 18:00

Algab humoorikas romantika-tõsielusari! Igas osas elame kaasa mitmete paaride esmakohtingutele õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.

  • PäritolumaaSuurbritannia
  • Valmimisaasta2017
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H9:E11
Maddie ja Ewan
21-aastane Madeleine unistab ragbimängijast abikaasast, kuid Tom Hardy kehastaja Ewan ei suuda kohe teda põlvist nõrgaks võtta. 56-aastane rekkajuht Paul on tagasi pärast ebaõnnestunud kohtingut oma venna eksnaisega. Sophie, kes jäeti maha just enne pulmi, püüab nüüd õnne leida juuksur Dannyga. Pubiomanik Branislav teeb silma töötajatele ja läheb kohtingule Eurovisiooni fännava Liamiga.
Duo 4
H9:E12
Brenna ja Ross
Üksikema ja koerakasvataja Brenna loodab leida mehe, kes aktsepteerib ta tütart. 24-aastane meikar Tori otsib ka oma eraellu sädet ning pannakse paari kosmeetik Sophiega. Pauline otsib tõelist armastust ning katsetab oma õnne punapäise ragbimängija Ericuga. Viimasena kohtume näitleja Alice’iga, kes läheb kohtama baarmen Jackiga. Viimane avaldab kohe esimesel kohtingul midagi tõeliselt ootamatut.
Duo 4
H9:E13
Tessa ja Jason
Erilise moetunnetusega raamatupidaja Tessa otsib armastus ja naeru hooldaja Jasoni seltskonnast. Autofanaatik Mike läheb kohtingule nohikliku Zoega, kellega teda ühendab pettumus kohtinguäppides. 45-aastane seksuaaltervise ekspert Liza loodab leida oma igavese õnne viie lapse isas Simonis. Laulja Saskia ja mustkunstnik Luke leiavad ühisosa oma haavatavuste üle arutades.
Duo 4
H9:E14
Fiona ja Rakim
Pagar Fiona loodab leida oma pontsaka Shreki värbamisspetsialist Rakimis. Veteran Tristan loodab, et rannamõnude nautija Ema lõpetab tema poissmehepäevad. Narkolepsia all kannatav Lewis näeb potentsiaali DJ Thomis. Jalgpalli- ja õllefänn Jessica proovib õnne elektrik Ryaniga, kellega pitsid baaris ja ühised huvid loovad potentsiaali heaks alguseks.
Duo 4
H9:E15
Alice ja Max
Arstiüliõpilane Alice loodab leida mehe väljaspool arstide mulli ja läheb kohtama värbaja Maxiga. Hooldaja Mark loodab leida kellegi, kes imetleb ta kehaneete. DJ Maxine taaskohtub rahanduses töötava Carlaga. Nägemispuudega Cadelli unistus on pere luua, ta leiab lootust abiõpetaja Hannahiga.
Duo 4
H9:E16
Rory ja Ella
23-aastane tööline Rory püüab võita Ella südant ja tõestada, et temas on abikaasa potentsiaali. Endine finantsnõustaja Caroline kohtub põllumajanduses töötava Mowbrayga, kuid viimase hambad ähvardavad suhte juba eos nurjata. Kalaauto juht Adam püüab võluda üksikema Laurat pärast oma eelmist luhtunud katset. Uroloog Abi loodab leida raamatupidaja Adamis omale armastatu.
Duo 4
H9:E17
Aisha ja Praem
29-aastane Praem läheb oma elu esimesele kohtingule kommunikatsioonispetsialist Aishaga. Politseiuurija Claire proovib õnne üksisa ja endise politseiniku Mattyga. Ettevõtja Brad kohtub pangas töötava Yasminiga, kuid suudab alustada kohtingut fopaaga. Energiline muusikalinäitleja Rob loodab leida kellegi, kes põleb sama ereda leegiga.
Duo 4
H9:E18
Valentinipäeva eri - Amanda ja Ryan
Amanda on suur ööeluentusiast ja otsib endale kaaslast, kes oleks sama energiline. Kas tal õnnestub leida klapp äsja klubitöö lõpetanud Ryaniga? Kohtingutel käimisest tüdinenud ärimees Brendan kohtub rootslannast pagari Agnetaga. Korraldatud abielust pääsenud Annie mõjub meestele tavaliselt tõrjuvalt, kuid Dave’i nimel on ta valmis pingutama. Tserebraalparalüüsi all kannatav meikar Erin loodab, et pimekohting kokk Andrewga aitab luua sideme.
Duo 4
H9:E19
Archie ja Emme
Juustuvalmistaja Archie loodab leida tõelise armastuse Emmas, kellel on varrukast võtta hulgaliselt juustunalju. Tätoveerimisstuudio juhataja ja retrofänn Donna läheb kohtama 1950. aastate fänni Anthonyga. Kas ettevõtja Francesca leiab tõelise armastuse ameeriklasest ärijuhiga? Stjuuardess Demi kardab, et ta peletab mehi eemale, kuid Arron võtab sihiks vastupidise tõestamise.
Duo 4
H9:E20
Afope ja Timi
Üliõpilane Afope otsib meest, kes oleks emotsionaalselt sama vaba kui ta ise. Ärinduses töötav Luke püüab üle saada oma pahapoisi renomeest ning läheb kohtama perfektsionistist Adamiga. Talunik Chris toob kontoriassistent Diane’le kingiks peete. Kehalise kasvatuse õpetaja Jude loodab leida armastuse värbaja Laureniga, kuid õnnetu juhus võib rikkuda nende sideme.
Duo 4