Võistlustulle on jäänud viis meeskonda. On aeg hakata renoveerima hoove.
Franciscal on Carmelole tähtis uudis. Beatriz ei mõista Emilia käitumist. Matías langetab otsuse.
Dogani ja Yildizi õhtusöök tekitab kõigis osapooltes uusi küsimusi. Cagatay on maruvihane, kui näeb haiglas Yildizi ja Halit Cani kõrval Dogani. Kumru haub uue plaani, mis lööb kõik senise pea peale.
Edenil ja Remil napib inspiratsiooni. Marilyn kardab, et on kaotanud sõbra. Rose saab teada oma vanemate lahkumineku põhjuse.
Ees on Nihani ja Emiri viies pulma-aastapäev, kuid abielu pole sugugi roosiline. Nihan silmab üle aastate naasnud Kemali ja kaua alla surutud tunded ei lase end unustada.
Kertu on Haapsalus ja palub Sirjelt abi. Mari annab Indrekule tööalast nõu. Siirit tabab üks pettumus teise järel, kuigi Valter püüab teda aidata. Urmas ilmub ootamatult Mari ja Indreku juurde. Sirje otsustab Liisat aidata ning sõidab pealinna.
Lily ja Rufus otsustavad pulmapäeva lähemale tuua. Kas midagi tuleb nende vahele, enne kui nad jõuavad abielluda? Dan ja Vanessa segatakse Georgina sepitsustesse. Chuck avastab saladuse, mida Carter on Serena eest varjanud.
Toniole tehakse ootamatult ahvatlev tööpakkumine Münchenist. Ta ei suuda kuidagi otsustada, mida teha. Julia ei tea midagi Tonio kõhklustest ja tegeleb pühendunult Heike Sageri probleemidega. Vabal ajal saab ta üha tihedamini kokku Felixiga. Tema vanemate kõrvus helisevad juba pulmakellad.
„Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
22-aastane Veiko ei leia oma pruudi Railika alkohoolikutest vanemate silmis sugugi armu ja kannatab suhte nimel välja palju alandavat kohtlemist. Nad soovivad, et poiss nende tütre elust võimalikult kiiresti kaoks ning aitavad sündmustele omalt poolt igati kaasa.
Õhtu!* H6:E119
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
Esimesena saabub hotelli 21aastane elektrik Eddie. Naistega suheldes muutub ta väga tagasihoidlikuks. Sheila, 81aastane pensionil refleksoloog, kes usub kindlalt, et elu algab alles 80aastaselt. Reklaamidirektor Tom, 27aastane, on energiline mees. Tema kaaslane on nimekaim ja moejuht Tom.
Felicity põgeneb oma probleemide eest. Eden ja Remi seisavad silmitsi reaalsusega. Irene paljastab Harperi saladuse.
Nihan meenutab oma minevikku Kemaliga ja räägib Leylaga südamest-südamesse. Kemalil on seoses Emiri firma hankes osalemisega plaan. Emiril ja Nihanil on tulemas pulma-aastapäeva pidu, kuhu kutsutakse ka Kemal.
Mõnel valitud õnnelikul avaneb võimalus võrratus veiniistanduses koos Joedega aega veeta, kuid peole saabub ootamatu külaline ja hala on taevani.
Leinav Eve saab aimu nuhi olemasolust, samal ajal kui Villanelle’ile ja veel kahele palgamõrvarile tehakse ülesandeks tappa Briti luure liige.
Sõbrad H3:E17
Ross ja Rachel veedavad aega koos oma teiste sõpradega.
Sõbrad H3:E18
Meeleheitel Monica läheb kohtama oma restorani kliendiga.
Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
Uus töödejuhataja ei saa kinnipeetavatega hästi läbi. Judy otsib abi Pousseylt. Maria leiab koha äri ajamiseks.
Laura Whitmore on viimaks saarel ja on aeg viimane saade hooga käima tõmmata. Allesjäänud paarid valmistuvad finaaliks, kus nad suunduvad koos villast välja publikuga kohtuma.
Toniole tehakse ootamatult ahvatlev tööpakkumine Münchenist. Ta ei suuda kuidagi otsustada, mida teha. Julia ei tea midagi Tonio kõhklustest ja tegeleb pühendunult Heike Sageri probleemidega. Vabal ajal saab ta üha tihedamini kokku Felixiga. Tema vanemate kõrvus helisevad juba pulmakellad.